Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

szukam numeru, zdaje mi się że z lat 80, linia melodyczna jest taka sama przez cały utwór, numer jest bardzo wolny i zamulający a charakterystyczną rzeczą jest to że co jakiś czas pojawiał się dźwiek flesza, jakby ktoś cykał fotki.

 

Nie mogę sobie przypomnieć tytułu tego numeru, miałem go na kasecie dawno temu ale nawet jakbym ją znalazł to nie ogarnę tego do mp3

Odnośnik do komentarza

Szukam wykonawcy i tytułu piosenki. Jest to utwór z lat 90-tych a może nawet z końca lat 80-tych. Teledysk opieral sie głównie na pokazywaniu urodziwych japonek na ulicach miast badz w klubach. Z tego co pamiętam refren byl jakiś ubogi typu "lalalalala" badź "ulalala". Typ muzyki typowy z tamtych lat: disco.

Odnośnik do komentarza
szukam numeru, zdaje mi się że z lat 80, linia melodyczna jest taka sama przez cały utwór, numer jest bardzo wolny i zamulający a charakterystyczną rzeczą jest to że co jakiś czas pojawiał się dźwiek flesza, jakby ktoś cykał fotki.

 

Nie mogę sobie przypomnieć tytułu tego numeru, miałem go na kasecie dawno temu ale nawet jakbym ją znalazł to nie ogarnę tego do mp3

 

Jean Michel Jarre - Souvenir Of China ?

Odnośnik do komentarza
Szukam wykonawcy i tytułu piosenki. Jest to utwór z lat 90-tych a może nawet z końca lat 80-tych. Teledysk opieral sie głównie na pokazywaniu urodziwych japonek na ulicach miast badz w klubach. Z tego co pamiętam refren byl jakiś ubogi typu "lalalalala" badź "ulalala". Typ muzyki typowy z tamtych lat: disco.

 

Akurat mnie naszło, może N-Trance - Do Ya Think I'm Sexy, refren i japonki by się mniej więcej zgadzały.

Edytowane przez neospiderman
Odnośnik do komentarza

Interesują mnie dwa utwory, których bezskutecznie nazw poszukuję:

 

Motyw przewodni na TVP2 podczas igrzysk olimpijskich Atlanta 1996, leciało to " Ohai oo ahai" czy coś takie.

 

Drugi utwór to na stronce www.ultima.pl przed premierą PES 2008(potem już go zdjęli) leciał klip z gry ze świetną muzyką

Piosenka zaczynała się takimi oto słowami: "you fuck with me !?" i potem ladida lala itd.

 

Mam nadzieję, że w miarę jasno udało mi się sprecyzować o co mi chodzi ^^.

Odnośnik do komentarza
Interesują mnie dwa utwory, których bezskutecznie nazw poszukuję:

 

Motyw przewodni na TVP2 podczas igrzysk olimpijskich Atlanta 1996, leciało to " Ohai oo ahai" czy coś takie.

 

Enigma - Return To Innocence :P świetne

 

 

 

a mi podajcie piosenki z tego:

http://www.youtube.com/watch?v=aoTpZmOLmaw

 

pierwszą znalazłem w komentach, reszty już nie ;/ komentów jest prawie 7000 więc ciężko przejżeć wszystkie

Odnośnik do komentarza
Gość Kazuma
a mi podajcie piosenki z tego:

http://www.youtube.com/watch?v=aoTpZmOLmaw

 

pierwszą znalazłem w komentach, reszty już nie ;/ komentów jest prawie 7000 więc ciężko przejżeć wszystkie

 

no znalazlem jeszcze 2

 

- Reigning (rize soundtrack) [Krump Kings - Reigning]

- Fabolous ft. Thara - Its Ghetto

 

nie jestem na tyle czarny by znaleźć ostatnią

wybacz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...