Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Również szukam pomocy, chodzi o piosenkę z lat 80/90 - nie pamiętam słów, ale trochę wiem o teledysku. Klip był ciemny (kręcony jakby w 1 dużym ciemnym pomieszczeniu), kobieta była chyba tylko jedna, ale w niektórych momentach były jej klony (może to podobne kobiety były, nie pamiętam), które śpiewały z nią refren. Piosenkarka z tego co pamiętam była ubrana w bardzo długą ciemną suknie a przed nią stał srebrny mikrofon.

Może ktoś coś pamięta? Jak sobie przypomnę inne szczegóły dam znać, bardzo liczę na pomoc, szukam na YouTube tego kawała już przeszło 2 tygodnie :)

Odnośnik do komentarza

Szukam szybkiej piosenki z kobiecym wysokim głosem, która czasem leci w klubach. Jest dosyć stara chyba z 2007 albo i wcześniej. Wymienia słowa po angielsku nie pamiętam jak one brzmiały, ale chyba "active" "body" "common in" i jeszcze parę. I tak na okrągło śpiewa. Jest dosyć porywająca do tej pory można ją usłyszeć na baletach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hej! Szukam tytułu piosenki, którą śpiewa mężczyzna, chyba trochę ochrypnięty (piszę wszystko z pamięci, gdyż piosenka została mi tylko w głowie). Leci to jakoś tak: some kind as we beautiful, check in *coś* right now [tara tam tam tatatatatarata tara ta ta ta tara ta ta ta] jeśli ktoś coś kojarzy to proszę o kontakt przez maila (esene.kontakt@gmail.com) gdzie mogę wysłać nagranie gdzie to nucę :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam poszukuje piosenki którą kiedyś słuchałem na płycie (nie mam pojęcia skąd ją miałem ale gdzieś zaginęła...

 

Chodzi o piosenkę: Cinquecento 2 (przynajmniej taki tytuł miałem napisany.

 

Wpisując tekst w google niestety nie znalazłem nić.

 

Co więcej. Napisałem z myślą o stwórcach oryginalnego Cinquecento Czyt. (Letni Chamski Podryw)

Lecz otrzymałem odpowiedź: Nigdy nie nagraliśmy takiego Utworu.

 

Dochodząc do sedna sprawy. Pozostaję mi tylko tekst i to nie cały tyle co pamiętam...

Może ktoś inny też zna a nawet wie gdzie ją znaleźć więc napiszę tekst.

 

Ref: podobny jak do oryginalnego Cinquecento "Mam Cinquecento w holenderskim gazie siadaj na kanapie jak nie no to narazie" (tylko w zwolnionym tempie)

Zwrotka: "Alu-kołpaki to jest coś czego mam full. Co drugi typek mi zazdrości takich kół.

Chodzisz po mieście i obcinasz Cinquecento bassy tętnią lecę max'em czyli setką.

Wiem na pewno LPG tankuję pełno i jadę dwa razy dalej niż Ty swoją vectrą.

Z zewnątrz to jeszcze nić zapraszam bejbe...

Lecisz na balet czy przejażdżkę po mieście

Za taki hajs tu masz ode Mnie muzeee...

Za jakiś czas jest zjazd na leśne wzgórze...

(3 ostatnich wersów nie jestem pewny)

A dalej niestety nie pamiętam.

 

 

jeśli posiada ktoś więcej informacji o tym utworze albo nawet go posiada...

To prosił bym o linki w odpowiedzi albo w prywatnej wiadomości...

 

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam - Xplod.

Ponawiam pytanie!! (do tej pory nie znalazłem tego czego szukałem)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. 
Również zwracam się do Was z prośbą o pomoc, a mianowicie usłyszałem w radiu urywek piosenki.... Jest ona dość znana, kilka razy wcześniej ją już słyszałem, ale dopiero teraz przekuła moją uwage.

Śpiewa ją kobieta, jest to dość szybka i melodyjna piosenka, w refrenie powtarzają się słowa, o ile się nie myle " I dont wanna live without Your love (...) find You" 
Jeśli może ktoś koajrzy bardzo proszę o odpowiedź.
Z góry dzięki :) 

Odnośnik do komentarza

Witam, szukam piosenki dość starej, ponieważ sluchałem jej w dzieciństwie. Rockowa piosenka taka z fajnym szybkim klimatem chyba 2 wulgaryzmy były tam użyte, bo miałem spauzowane ;d Pamiętam że było coś w tekście z ameryką, a na początku gitara elektryczna ;d Jak ktoś to znajdzie to jest mistrz ;-)

Green Day - American Idiot

Odnośnik do komentarza

Pytanie skierowane raczej do starszych userów(70' i 80'), ale może młodsi też będą wiedzieć.

Moja kuzynka wkręciła mnie w poszukiwania pewnej piosenki. Jak twierdzi, była to piosenka chyba z lat osiemdziesiątych. Nie dała mi wiele danych. Teledysk był czarno-biały i była tam dziewczyna/kobieta ze skrzydłami anioła.

Lata 80' to lata mojej młodości, ale jakoś nie potrafi otworzyć mi się odpowiednia szufladka w pamięci. Próbowałem frazy na Google i YT. Być może zahacza to jeszcze o lata 90'. 

Pierwsze pomyślałem o"Independent love song"-Scarlet z 95-go ale tam jest tylko motyw z amorkami. "Fall"-Natalii Lesz z kolei jest zbyt świeże.

Anyone?

Odnośnik do komentarza

Hej,
szukam nowej piosenki z tego roku, raczej w stylu muzyki clubowej. Pamiętam tylko teledysk, na którym większość część czasu widać tylko płaczącą dziewczynę. Dopiero na końcu teledysku pojawia się całująca się para, na którą ona patrzy. Wtedy dziewczyna rusza wściekła w ich stronę. Nie potrafię znaleźć tej piosenki.
Z góry dziękuję za pomoc :)

 

 

Hej! Szukam tytułu piosenki, którą śpiewa mężczyzna, chyba trochę ochrypnięty (piszę wszystko z pamięci, gdyż piosenka została mi tylko w głowie). Leci to jakoś tak: some kind as we beautiful, check in *coś* right now [tara tam tam tatatatatarata tara ta ta ta tara ta ta ta] jeśli ktoś coś kojarzy to proszę o kontakt przez maila (esene.kontakt@gmail.com) gdzie mogę wysłać nagranie gdzie to nucę :)

 

Może Tyler Ward "Some kind of beautifull"

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy zna ktoś tą piosenkę? http://www.speedyshare.com/bdhQd/MOV-0129.mp4
Słowa które śpiewam nie są pewnie poprawne, liczy się jedynie melodia którą "nucę". Muzyka w tle nie ma znaczenia (byłam w głośnym miejscu i sobie zanuciłam na tle innej piosenki)
Wydaje mi się że to śpiewa jakaś babeczka. To chyba piosenka z przed kilku lat.
 
Liczę na Was!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...