Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 1 miesiąc później...

Witam. Poszukuję tytułu piosenki, ona jest chyba z 2016. Jest śpiewana przez kobietę i mężczyznę bodajże zwrotki po francusku ( ale nie jestem pewna ) a refren po angielsku. Piosenka zaczyna się od gwizdania, a w refrenie lecą słowa " our love la la la la la la la la la la, it's you and I " - jakoś tak :-) . Kojarzy ktoś? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam ja mam teraz kilka nutek z gatunku fidget house :D

Set 1: https://www.youtube.com/watch?v=Ll8Wkq_WJUw nutki 2 minuta, 29:30 min.

 

Set 2:

poszukuje 3:41, 15:50, 26:20, 31:15

 

Set 3: http://www48.zippyshare.com/v/bZ8h2T0X/file.html i kolejne 5:00, 31:00, 32:30, 35:00.

 

Z góry dziękuje za pomoc jak ktoś da radę pomóc to mogę dalej pomęczyć w poszukiwaniu nutek :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

No to trochę słabo szukałeś. Jest to mix

 

 

Może ten, a jak nie to posprawdzaj inne.

 

Jezu gościu dzięki. Nie wiem no starałem sie nawet znaleść osobny ten filmik i nie mogłem za nic.. kiepski chyba w szukaniu jestem. Ale tak czy siak wielkie dzieki. Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi :D 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cześć!

Od dłuższego czasu poszukuję dzwonka telefonu Marcina Chodakowskiego z "M jak Miłość", czy zna ktoś może tytuł? Pisałem na FanPage serialu, ale nie posiadają takowych informacji... Powiedzieli, iż jest to dzwonek systemowy telefonu, ale niestety nie znam marki, modelu itd. Dzwonek ma takie rockowe brzmienie... Błagam Was o pomoc :) Tak mi się ten dzwonek podoba. Nie wiem w którym odcinku można go usłyszeć, bo może Shazam by go wykrył.

Odnośnik do komentarza

Cześć
Szukam piosenki w której kobieta w refrenie powtarza 3 razy "i can't feel it,i can't feel it, i can't feel it" W piosence w zwrotkach śpiewa gość. CHyba coś w stylu Ed sherana. Piosenka taka trochę do erotycznego tańca :P Raczej z ostatnich 5 lat.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam, szukam teledysku (angielskiej)i o chłopaku który razem z kolegami grali sobie w garażu to prawdopodobnie gatunek rock piosenki. Na tym teledysku z tego co pamiętam było o jego dzieciństwie jak poznał swoja pierwszą dziewczynę, swoje pierwsze auto, wyprowadzka itp może ktoś mniej więcej wie to prosiłbym o podanie tytułu dzieki ! Ta piosenka jest podobna z teledysku twenty one pilots: Stressed Out tyle ze bardziej rockowa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siemka, poszukuję prawdopodobnie remixu tej piosenki, mianowicie chodzi mi o tą z minuty 8:53 z tego filmu 

Szukam jej od lat i nie mogę się doszukać, może ktoś to pamięta, pamiętam jak mój wujek kiedyś to miał na dzwonek w telefonie :P Z góry dzięki za pomoc! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Odkąd wrzuciłeś do XTC też szukałem tego pierwszego utworu i nie ma nigdzie, na 1001 tracklists pusto, w komentarzach na yt pusto, nawet na twitterze ludzie pytali Hot Since 82 co to za kawałek i póki co wciąż brak odpowiedzi.

 

W sumie ten trzeci też chyba jak dotąd niezidentyfikowany.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Cześć, szukam piosenki. Nie znam słów, jest to latynoski kawałek (po hiszpańsku/portugalsku?), śpiewa mężczyzna - zwrotki, a kobieta refren. Głos mężczyzny jest dość cienki, słowa śpiewane dość szybko, za to kobieta ma głos jakby zawodzący. Wydaje mi się, że nie jest to stara piosenka. Pomożecie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.