Skocz do zawartości

Mikes

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panie i panowie. Czy ktoś wie jaki jest tytuł piosenki granej podczas napisów końcowych serialu TVP Miasto gniewu? Nigdzie nie potrafię tego odszukac. Z góry dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rushbeat - Mississippi

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich! :) 

Siedzi mi w głowie jedna piosenka (dance/techno sama nie wiem) już od tygodnia, usłyszałam ją w klubie na sali disco śpiewa ją kobieta i w refrenie tyle co usłyszałam to (mniej więcej) " we......... love in the air" i przeplata się też "everybody dance" Proszę o pomoc !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szukam piosenki gdzie w pewnym momencie 3 razy zjeżdza takim coraz bardziej zgrubionym głosem ,,down down down" (tak mi sie wydaje że to to słowo) 

z góry dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Howly napisał:

szukam piosenki gdzie w pewnym momencie 3 razy zjeżdza takim coraz bardziej zgrubionym głosem ,,down down down" (tak mi sie wydaje że to to słowo) 

z góry dziekuje :)

Paul johnson - get get down

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No więc próbuję sobie przypomnieć i za ch,uja nie mogę sobie przypomnieć nazwy pewnego wykonawcy. Pamiętam tylko motywy teledysków. W jednym była jazda przez ciemny las, zapętlona w kółko. W innym widok na jakieś tuje z bliska, do tego jakiś dym i światło, chyba różowe. Wszystko w bardzo dobrej jakości, więc to coś nowego raczej. Muzyka chyba elektroniczna, bez słów. Gurwa pamiętam, że mi się podobało, spytałem się nawet o nazwę i oczywiście wszystko zapomniałem :/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja jeszcze dopisze pyatnie. Chodzi o stary, oldschoolowy utwor, polaczenie rapu jakiejs babki z churkiem wlasnie gospel spiewajacym w refrenie. Kazdy jej wers zaczynal sie chyba od" hey everybody..." i costam, costam. Nie wiem, moze macie jakies propozycje? Jak wceii o co chodzi z tego nedznego opisu to jestescie mocarzami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również szukam piosenki, pamiętam, kilka lat temu na vivie albo esce ją puszczali. Była albo po angielsku lub francusku nie pamiętam. Śpiewali i tańczyli tam murzyni w kapeluszach. Charakterystyczne dla tej piosenki było też gwizdanie chyba w refrenie. A ogólnie cały teledysk był nagrywany w jakimś dużym pomieszczeniu tak mi się wydaje.. Bardzo proszę o pomoc, wiele razy podejmowałam próby znalezienia tej piosenki ale na próżno :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Du du tum tum

Dudu tum tum

Dzwiek sztangi

Du dum tum tum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Shazam podpowiada, że Deorro - Five Hours, ale nie jestem przekonany.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TAK

Dziękuję Ci dobry człowieku

Co to za magia w tym Shazamie, co rozpoznała kawałek tekno po 3 sekundach szumu. Nikt z elektromaniaków w moim otoczeniu nie kojarzył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hejjj wiecie jak się nazywa piosenka która śpiewa chłopak i w refrenie jest the boom... teledysk to jak są dwuch jure i przychodzą jakieś osoby na ten kasting itd jakiś siłacz czy staruszka 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi