Jump to content

Mikes

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?

Recommended Posts

22 godziny temu, Najtmer napisał:

nie prosciej bedzie dobrac dzwiek do gotowych zdjec? 

Jak tworzysz mood boardy, to ustawiasz sobie pod dana sesje wszystko. Przedstawiasz to modelce, makijazystce, stylistce, zeby nie bylo nieporozumien.

Do gotowych klipow. Pociety material mozna rowniez dostosowac do dzwieku.

@c0ŕ dobra nuta, to co wkleiłeś, taki prawie ost jak z wipeouta tyle że wolniejszy i z jakąś taką agresywnością :)

@Mojave gdzieś to potem można obejrzeć? Mam chyba ze 3 programy modowe, jak coś :potter:

mam do was bardzo wielka probe odnośnie piosenki której słyszałem w Francji była tam przebojem leciała w radiu niestety nie pamiętam ani nazwy zespołu ani tytułu piosenki

jedynie co mogę powiedzieć o niej to słyszałem ja w radiu francuskim będąc w Francji w latach ok 2010 - 2013 na wideoklipie była mowa o panu który był w wiezieniu przed egzekucja na krześle miał rozmowę z księdzem ostatni posiłek i później w kajdankach nieśli go na krzesło w refrenach śpiewała jakaś dziewczyna był to styl coś pod rock metal bać coś w ten desęn jeżeli ktoś możne w tym mi pomoc to bardzo dziękuje 

Ratunku!

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie piosenka która na bank słyszałam w radiu. Nie pamiętam dokładnie słów, ale wydaje mi się, że dziewczyna z bardzo przyjemnym głosem śpiewała "SO I TOLD YOU coś tam coś IN MY MIND YOU IN MY MIND". Bardzo możliwe, że wymyśliłam słowa, bo google mi nie pomogło. Wydaje mi się, że piosenka leciała w radiu jakoś październik/listopad. Była to na pewno piosenka melodyjna klubowa i stylem podobna do muzyki C-Bool'a. Z góry dziękuje za pomoc :)

Nie tę piosenkę dobrze znam. Głosik dziewczyny przypomina głos Sandry Lyng i ogólnie wydaje mi się, że piosenka była w podobnym stylu. Ciężka sprawa, bo melodię mam w głowie, a do shazama przecież nie zanucę :p

Szukam tytułu i wykonawcy piosenki, która przed chwilą leciała w Polskim Radiu Nostalgia. Często słyszałem ją w dzieciństwie, śpiewa ją wesoło jakieś dziecko, wśród słów pojawiają się słowa "you be my loving" (czy jakoś tak, tyle zdążyłem zapisać na kartce, ale mogłem coś źle zrozumieć). Piosenka jest bardzo stara, po angielsku, w stylu lat 60. Nie jest rockowa, chyba sprzed epoki Beatlesów. Ktoś wie co to może być? W latach mojej młodości, lata 80., bardzo często puszczano ją w Polskim Radiu. To chyba była jedyna piosenka anglojęzyczna śpiewana w tamtych czasach w radiu przez dziecko.

Jaka piosenka leci w tle premier chyba na marzec na polskim HBO? Reklama ramówki bardzo często leci między filmami i nie jest to Hidden Citizens - HERE WE STAND.

Jak zapodasz reklamę to będzie łatwiej :)

• Upvote 1

Posted (edited)
W dniu 17.03.2019 o 18:19, Square napisał:

Jak zapodasz reklamę to będzie łatwiej :)

No właśnie nie mogę jej znaleźć :(

Ed.

Dobra, mam już, to  Tauese Tofa - Burn It Down

Edited by McDrive

Witam,

Poszukuję tej piosenki. Jest to urywek nagrany z kompilacji z YT. Niestety SHAZAM sobie z tym nie radzi bo jakaś ruska reklama leci.

Z góry dzięki.

Witam. Może tu znajde pomoc. Szukam piosenki która poniekąd była jednym z hitów (czesto klip leciał na vivie,4fun, eska) roku 2015 (wakacje).

Śpiewa ją taka blondyna, piosenka była melodyjna, za cholere nie przypomne sobie tekstu ale opisze klip - blondyna śpiewa na tle rysunkowego grafiti i goni się/ucieka przed rysunkowym kotem. Może ktoś kojarzy?

Witam szukam teledysku którego pamietam jak przez mgle zapamiętałam tyko tyle że jest mężczyzna  w jakimś pomieszczeniu, czy wieżowcu ma na stole czy biurku laptopa i  puszcza z niego  teledysk  w którym jest kobieta bodajże blondynka  ubrana na biało czarno na biało czarnym motorze jadąc przez miasto śpiewająca a na koniec teledysku mężczyzna wyłącza teledysk i zamyka laptopa prosze o pomoc 

Posted (edited)

go to hiiiim,

go to hiiiiim

kojarzycie?

Sorry nie mogłem już patrzeć na humor rysunkowy

Edited by milan

musisz slucjac radia przez kilka dnia az sie zona w(pipi)i i murzyn w sklepie z winylami tez nie bedzie wiedzial

Szukam piosenki. Pamiętam, że śpiewała w niej dziewczyna w czarnych włosach. Występował w nim także pulchny mężczyzna z rudymi włosami (chyba z rudymi), który próbował "zająć" jej miejsce, w video klipie tańcząc przy tym śmiesznie. Teledysk wyglądał tak jakby go kręcili w danej chwili. O ile pamiętam dziewczyna była na rowerze, oraz byli dwaj napakowani mężczyźni, którzy ściągnęli stroje i byli tylko w slipkach. Tylko tyle pamiętam ^^'