Jump to content

Mikes

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?

Recommended Posts

Szukam piosenki ze sklepu Diverse. Pytałam już w sklepie czy można jakoś zobaczyć playliste, ale niestety nie mają takiej możliwości. Wiem, że spiewała ją jakaś kobieta i pamiętam część refrenu, mianowicie śpiewa ona tam "bejbi ajm sorry de ar(?) hercz ju" bardzo mi zależy żeby ją znaleźć. Czy mógłby mi ktoś pomóc. 

To są najprawdopodobniej darmowe utwory z licencja do puszczania w sklepie. Możesz ściągnąć np apke shazam i ona odgaduje utwory.

szukam znanej piosenki latynoskiego muzyka ktory zmarl mlodo. klimaty mariachi jesli mnie pamiec nie myli. tytul piosenki byl tez tytulem filmu, chyba biograficznego.

Witam serdecznie. Szukam pewnej piosenki. To był koniec poprzedniego stulecia, wakacje 97,98 lub 99. W swojej telewizji kablowej miałem tylko jedną stacje muzyczną - niemiecką Vivę, na której rządził i dzielił popularny murzyn Mola Adebisi rodem z Nigerii. Poszukuję wakacyjnej piosenki, której wykonawcami była ekipa złożona z trzech latynosów. Z tego co pamiętam, śpiewali po hiszpańsku. Jeden grał na gitarze, na klipie kręcili się chyba po jakimś mieście, na bazarze, byli ubrani na czarno itp. Ktoś kojarzy?

Edited by ciwa22

nie szukałem tej piosenki ale cieszę się że ją znalazłem

Edited by Bjały
  • Haha 1

Hej :) szukam piosenki hiszpańskiej śpiewa kobieta, w refrenie leci powtórzone kilka razy bailemos bailemos lub vayemos vayemos, zapamiętałam też słowa ła arena, el sol, y tú. Żywe tempo, leciała podobno z jakiegoś portalu zaiks

W dniu 22.11.2019 o 11:16, ciwa22 napisał:

Witam serdecznie. Szukam pewnej piosenki. To był koniec poprzedniego stulecia, wakacje 97,98 lub 99. W swojej telewizji kablowej miałem tylko jedną stacje muzyczną - niemiecką Vivę, na której rządził i dzielił popularny murzyn Mola Adebisi rodem z Nigerii. Poszukuję wakacyjnej piosenki, której wykonawcami była ekipa złożona z trzech latynosów. Z tego co pamiętam, śpiewali po hiszpańsku. Jeden grał na gitarze, na klipie kręcili się chyba po jakimś mieście, na bazarze, byli ubrani na czarno itp. Ktoś kojarzy?

No mercy ?

Na dniach transmitowane były mistrzostwa świata w rzutkach czyli darts. Pomiędzy rundami zawsze leciała fajna dość żwawa i lekka nuta, do której podśpiewywała również publiczność. Od czasu do czasu słychać ją też w randomowych stacjach radiowych ale nigdzie jej nie mogę namierzyć z lokalnych playlist. Może pomoże mi ktoś kto oglądał owe mistrzostwa :)

Dziewczyna chce znaleźć piosenkę, która od dłuższego czasu jest w jej głowie. Cytuje: "Baba nazywa się jak żona Enrike Iglesjasa (już ustaliłem, że nie Anna Kurnikova), nagrała płytę w 2018 roku. Chyba elektroniczna. Ma niemieckie korzenie albo duńskie. Laska podobna z twarzy do Meghan Treinor. I takie ładne fioletowo różowe tło w teledysku miała. A muzka brzmiała jak soundtrack ze Stranger Things tzn. podobny klimat"
Podpowiedź 2: "Pani miała krótkie imię, ale prawdziwe. Była informacja o niej, że ma jakieś niemiecko brzmiące nazwisko i coś z light albo shine w nazwie płyty, dodatkowo nazwa płyty nazywała się jak jedna z piosenek na płycie"

Edited by Kornolio

Austra? Trzy albumy są, dwa chyba nazywają się jak tytuły utworów. 

Zagraniczna Piosenka z facetem w dredach, który zakochał się w dziewczynie dla której napisał piosenke, nagrał ją na kasetę. Chcial ja jej przekazać lecz kaseta trafiła do nie właściwych osób. Wszyscy polubili ta piosenke i chłopak zaczął być sławny. Na końcu teledysku w końcu dostaje on kasete w swoje ręce gdzie później przekazuje ją dziewczynie w której się zakochał. JAKA TO JEST PIOSENKA BO ZAPOMNIALAM 

W dniu 2.02.2020 o 22:45, grzybiarz napisał:

Austra? Trzy albumy są, dwa chyba nazywają się jak tytuły utworów. 

Dzięki Grzybi, ale niestety nie to, szukamy dalej ;)

no no no i got you kip on movit no no no no,nie jestem dobry z angielskieg,ale jakos tak to lecialo? Ktos coś?

25 minut temu, Mario45 napisał:

Ktos coś?

Matthew Wilder - Break My Stride?

Szukam piosenki gdzie w teledysku białe auto jeździ po jakoś górach gdzie jest pełno zakrętów w utworze charakterystyczne słowo to jest save 

UWAGA,filmik przedstawia cluby go go więc dla niektórych lepiej było by nie włączaćpiosenka jest w 1;50,dzieki

Witam. Szukam utworu o charakterze dance, klubowym gdzie często kobiecy głos śpiewa "ukraina". Nie wykluczam że może to być jakiś set. Leciała u sąsiadów i albo jest to dość długa piosenka albo puszczali ją w kółko. 

Przesłuchaj sobie utwory zespołu Mirami, dziewczyny były dość popularne kilka lat temu i choć skład potem nieco się zmienił to nadal tworzyły i grały koncerty. A przy okazji, mogłaś i nadal możesz sąsiadów zapytać o ten utwór i zagadka w mig się rozwiąże.