Skocz do zawartości

Sporty walki


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że wygrasz, hehe. Widać było, że ten w niebieskim dąży przede wszystkim do parteru. Łapami walił jak cepami, jakby pierwszy raz uderzał i do tego cały czas pochylony był przy tym do przodu. Szkoda, że te Twoje kolanka go nie przytkały.

 

9 grudnia siostrzeniec jedzie na swoje pierwsze zawody w kumite Kyokushin do 75kg. Podjarany jest maksymalnie, mam nadzieję, że trema go nie zeżre.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Plugawy napisał:

Myślałem, że wygrasz, hehe. Widać było, że ten w niebieskim dąży przede wszystkim do parteru. Łapami walił jak cepami, jakby pierwszy raz uderzał i do tego cały czas pochylony był przy tym do przodu. Szkoda, że te Twoje kolanka go nie przytkały.

 

9 grudnia siostrzeniec jedzie na swoje pierwsze zawody w kumite Kyokushin do 75kg. Podjarany jest maksymalnie, mam nadzieję, że trema go nie zeżre.

Niektórzy mówili, że w sumie powinienem wygrac. Jak się dobrze przypatrzysz w 6 minucie i 22 sekundzie zobacz jaki gość zrobił frajerski numer dał mi prawa rękę do przyklepania, a lewa od razu mi za(pipi)ał i rozwalił mi nos w sumie wtedy już było pozamiatane. Co do kolan to przez nie w sumie też właśnie przegrałem bo okazało się że są niedozwolone i odjeli mi za to punkty... 

 

W takim razie życzę powodzenia siostrzencowi. Co do tremy, ta walka była już dawno temu, ale pamiętam że w sumie jej nie miałem jezeli nawet to w bardzo małym stopniu. Powiedz siostrzencowi żeby nie myślał aż tak o tej walce na spokojnie:thumbsup:

Edytowane przez Milo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To samo pomyslalem co Plugawy gosc w stojce zachowuje sie jak za garazami. Nawet nie do konca patrzy gdzie uderza. Zdecydowanie lepiej od niego wygladales w tym elemencie., chlodniejsza glowa. Parter przewijalem bo nie lubie ogladac dwoch facetow w takiej pozycji, dlatego zawsze wolalem boks :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No to chyba najgorsze co mozna zrobic po dostaniu klapsa. Na boksie czego innego mnie uczyli zdecydowanie. Zimna glowa. Zreszta od tego sa treningi i sparingi, A nie machac lapami na oslep i tracic energie. Takie rundy kosztuja duzo tlenu i napewno ostatnie co to tracic go nie zyskujac kompletnie nic. Ile fabryka dala to sie moga 60 kilowe koguty napie.r.dalac.Bo nawet na filmiku widac ze ten typ zadnej krzywdy tym Milo nie zrobil

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, kanabis napisał:

To samo pomyslalem co Plugawy gosc w stojce zachowuje sie jak za garazami. Nawet nie do konca patrzy gdzie uderza. Zdecydowanie lepiej od niego wygladales w tym elemencie., chlodniejsza glowa. Parter przewijalem bo nie lubie ogladac dwoch facetow w takiej pozycji, dlatego zawsze wolalem boks :)

 

6 godzin temu, Wojtas1986 napisał:

Łatwo mówić trudno zrobić , dostajesz na nos klapsa adrenalina uderza i jedziesz ile fabryka dała . 

 

6 godzin temu, kanabis napisał:

No to chyba najgorsze co mozna zrobic po dostaniu klapsa. Na boksie czego innego mnie uczyli zdecydowanie. Zimna glowa. Zreszta od tego sa treningi i sparingi, A nie machac lapami na oslep i tracic energie. Takie rundy kosztuja duzo tlenu i napewno ostatnie co to tracic go nie zyskujac kompletnie nic. Ile fabryka dala to sie moga 60 kilowe koguty napie.r.dalac.Bo nawet na filmiku widac ze ten typ zadnej krzywdy tym Milo nie zrobil

 

Szczerze mówiać z punktu widzenia czasu uważam, że wgl niepotrzebnie się wdałem w taką "bitkę" z nim chociaż sędzia, który sędziował tą walkę podszedł do nas na koniec i powiedział nam, że jeszcze nie widział takiej napierdalanki na Almmie i do tego zwłaszcza w pierwszej walce ponieważ akurat tak wyszło że to była pierwsza walka turnieju. Co nie zmienia faktu, że mogłem to inaczej zawalczyć tym bardziej jak słusznie zauważylisćie gośc technicznie zwłaszcza w stócje nie był jakimś wirtuozem:sleep:

 

Dla porównania macie walkę kolegi (kask czerwony) chociaż również przegrał walkę to była dużo bardziej zachowawcza i przynajmniej nie był tak roz(pipi)any ;), a ja w tle tamuje nos :lol:

 

https://uploadfile.pl/pokaz/1554883---hx0c.html

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak w parterze bo sie na tym nie znam ale w stojce znowu gosc w czerwonym duzo lepszy. Jest garda, ciosy jak sa to dochodza a typek w niebieskim zero gardy i znowu machanie na oslep. Ale to chyba tak jest ze w amatorce skupia sie na konkretnym aspekcie stojka lub parter i ta druga odstaje. Bo jakby nie bylo obaj byliscie lepsi w stojce a przegraliscie walki.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
31 minut temu, Wojtas1986 napisał:

Puść go na Bjj albo judo , kyokushin to ciota i (pipi) .

Od czegos trzeba zaczac ;)

33 minuty temu, Plugawy napisał:

Jutro w jedziemy do Gdańska na te zawody w Kyokushin, trzymajta kciuki za młodego.

Powodzenia :thumbsup:, daj znac jak poszło

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Plugawy napisał:

Jutro w jedziemy do Gdańska na te zawody w Kyokushin, trzymajta kciuki za młodego.

kumite czy kata? edit: dobra, przeczytalem wyzej, ze kumite

Jak ja za młodego trenowałem, to gówniaki sie nie biły, teraz widze po sekcji która prowadzi kumpel, że już od najmlodszych lat sie bija tylko, ze w ochraniaczach

 

@krupek

 

2018omwp.jpg

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Plugawy napisał:

 

Judo takie dobre? Tam chyba nie ma kopniec i uderzen z piesci?

 

Wrzuce filmik z zawodów jak juz bede miał.

Judo, Bjj jest świetną podstawą do MMA

2 godziny temu, Shen napisał:

Kyokushin jest za(pipi)iste, napierdalasz sie bez ochraniaczy bez litosci, a ten jakies szarpanie za piżamki poleca xd

Wysztko jest dobre, ważne żeby od czegoś wgl zacząc i chwycic bakcyla :thumbsup:

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, kanabis napisał:

I jak tam? Nie pobili Daniel sana?

 

Pobili :( PRzegrał walkę, a jak przegrasz to odpadasz. Złożyło się na to kilka rzeczy, pierwsze połączyli grupy i był w kategorii do 80kg a miał być do 75%, specjalnie jeszcze wage zbijał, dostał gościa ponad 1.9m sam mając 175 cm, ale przede wszystkim był nastawiony na 2minuty walki, bo tak miało być a skonczyło się na 6min, bo jeszce dogrywka była. Na moje ładnie zawalczył jak na pierwszy raz, był też na maksa stremowany w domu, bo łapy mu się trzęsły XD

 

 

 

To ten w białym kasku. W pierwszej rundzie ładnie dominował, potem już było widać, że w dogrywce jest wypompowany i jest moment jak daje się obić pięsciami a sam nie oddaje i chyba to go pogrążyło mimo, że blokował a potem znowu zaczął oddawać. No i pare razy byli rozdzieleni, bo z przyzwyczajenia jakiegoś łapał gościa za noge jak tamten za wolno ją cofał. Raz też dostał w jajca, ale sędzia na macie powiedział, że to nie było w jajca mimo że on poczuł na suspensorze uderzenie.

Edytowane przez Plugawy
  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Trochę jak walka Goliata z Davidem dlatego tym bardziej propsy dla twojego siostrzenca, że nie speniał :thumbsup:. Chociaż nie znam za bardzo zasad (chyba wogole nie mogą uderzać rękami na twarz?) to uważam, że jak na pierwszą walkę ok i nie ma się czego wstydzić:i_am_so_happy:Co do kopniecia w przyrodzienie niestety tak to jest w walce, że sędzia nie raz nie widzi pewnych rzeczy, albo widzi je tak jak chce;)

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Tak, na tych zawodach akurat nie było uderzeń na twarz ani kopniecia prosto w twarz, tylko z boków głowy mozna kopać. 

Następnym razem może mu pójdzie lepiej. Na wiosnę we Wąbrzeźnie ma być turniej i już mówi, że chce jechać. Na początku jak zszedł z maty to był trochę podłamany, bo liczył jednak, że sędziowie będą za nim. W pierwszej jeden był za nim, dwóch chciało dogrywkę.

Pewnie to nie miało znaczenia, że chłopak co wygrał był z Gdańska a turniej był w Gdańsku, hehe. 

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.