Skocz do zawartości

Czy PSX EXTREME potrzebuje według was świeżej krwi?


Sephirath

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co Ty Butcher juz tam nie pisujesz?

---

Czy PSX EXTREME potrzebuje według was świeżej krwi?, Czy zaczyna być rutynowo i "ciągle tak samo"??

Ostanio wzielem sobie bodazje 20sty numer PE. Co tam było? Głupie, smieszne zdania, smieszne listy, smieszny hyde park z komiksem "wesoła kamera".

A teraz ostatnie numery:

*powazne zdania z powaznymi wyrazami (rzadko stosujecie ":)", czyli rzadziej zartujecie.

*powazne listy - a juz najpowazniejszym listem jest "list miesiaca". I to zawsze wygrywa, przez to że wprowadzono "list miesiaca" osoby piszą powazniej, bo chca tu trafić. Wywalic to w cholere, bo brakuje tekstów do działu "rodziny".

*brak wesołej kamery, głupich fotomontaży (Shiva, co ty robisz z tymi DeCekami, wieczorem mamy je oddac do sklepu" podpisano foto gdzie Shiva "żonglował" DCekami, było to smieszne i zapamietalem do dzisiaj).

 

Fajnie ze magazyn jest tkai profesionalny, ale troche spuśccie z tonu:)

Powyzsze zdania pisał czytelnik z 10letnim stażem - w marcu '99 kupiłem swój pierwszy numer PE :)

 

edit: Myszaq na sile chcial byc smieszny w recce Skate2. To nawiazanie do Jawora przestało juz byc smieszne

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

A ja uważam, że Rozbo powinien w niedalekiej przyszłości zostać zgredem. Koleś ma całkiem niezłe pióro i co najważneijsze lubi erpegi więc w przyszłości może wspomóc Zaxa, Mazziego czy Dżuja w recenzowaniu gier z tego gatunku (mojego ulubionego gatunku a ponadto dyskryminowanego w PE pod każdym względem :) ).

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Gość Orson
Wg mnie PE przydala by sie jakas laska(zgredka) ktora by pisala recenzje a moze miala by tez prowadzic jakis kacik dla grajacych dziewczyn itp.

 

 

Jaki kącik "dla grających dziewczyn"? Nie traktujmy grających pań jak jakieś dziwolągi, które powinny mieć "własny kącik"

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Wg mnie PE przydala by sie jakas laska(zgredka) ktora by pisala recenzje a moze miala by tez prowadzic jakis kacik dla grajacych dziewczyn itp.

 

 

Jaki kącik "dla grających dziewczyn"? Nie traktujmy grających pań jak jakieś dziwolągi, które powinny mieć "własny kącik"

 

a czemu nie?

można by tam poruszać arcy ważne kwestie typu: jakie kozaczki do psp? czy ds pasuje do nowego żakieciku od ABCD? plus kącik samotnych serc

i horoskopy, muszą być horoskopy

Odnośnik do komentarza

Diabeu: Nie badz swinia, tylko bierzesz i zmieniasz nicka na Zofita360 czy cos i piszesz :lol:. W hydeparku bedziesz sie chowac pod japonskimi laskami jak to Loki robi ;). Done! Mamy zgRedke :lol:.

Z drugiej strony... te horoskopy... dobre!

Groskop dla Wodnikow: Dzis najlepsza pozycja,w ktora powinnas ciorac to Aquaman na Xboxa. Moc My Horse and Me pomoze ci w twoich kontaktach na Xbox Live. itp!

 

A tak juz na powaznie: Gracz to Gracz (plec nie okreslona).

Odnośnik do komentarza
Diabeu: Nie badz swinia, tylko bierzesz i zmieniasz nicka na Zofita360 czy cos i piszesz :lol: . W hydeparku bedziesz sie chowac pod japonskimi laskami jak to Loki robi ;) . Done! Mamy zgRedke :lol: .

Z drugiej strony... te horoskopy... dobre!

Groskop dla Wodnikow: Dzis najlepsza pozycja,w ktora powinnas ciorac to Aquaman na Xboxa. Moc My Horse and Me pomoze ci w twoich kontaktach na Xbox Live. itp!

 

A tak juz na powaznie: Gracz to Gracz (plec nie okreslona).

 

Odpowiem jak kobieta- mnie tam w PE nie brakuje dzialu kobiecego - wystarczy sie posmiac z tego co jest i popatrzec jak to faceci sie mecza... poza tym jak by to ujac...mhm plec piekna chyba jest troszke madrzejsza, by sie udzielac na/w pismie... wystarczy mi pare listow w dziale korespondencja moj chlopak gra i jak go nie stracic... lol to naprawde wyglada idiotycznie... jak ladnie Rapti napisales- Gracz to gracz i nie wazna plec, bo co zrobilibyscie z dziewczynami, ktore lubia ostre gry, a traktowalibyscie tytulami "my horse & me? stracilibyscie czytelniczki:> Moim zdaniem dobrze jest jak jest :]Poza tym meska redakcja lepiej przyciaga wzrok kobiety....

Odnośnik do komentarza

Dla mnie kobieta w redakcji PE, powinna byc wprowadzona przymusowo ;). Nie chodzi o traktowanie kobiet jak odziwolągów i poświęcanie im osobnych działów itp. Mam nadzieję, że nie będzie to potraktowane jako szowinizm, ale kobiety różnią się od mężczyzn zarówno fizycznie jak i psychicznie, do czego przekonywać nikogo chyba nie potrzeba, dlatego czasami fajnie przeczytać tekst osoby, która patrzy na dany temat nie co inaczej niż cała reszta. Jeżeli kobiety potrafią pisać lepiej od większości mężczyzn na tematy polityczne, to inny stricte "męski" temat jakim są gry, też mógł by być z powodzeniem przez nie opisywany i komentowany.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Dla mnie kobieta w redakcji PE, powinna byc wprowadzona przymusowo ;). Nie chodzi o traktowanie kobiet jak odziwolągów i poświęcanie im osobnych działów itp. Mam nadzieję, że nie będzie to potraktowane jako szowinizm, ale kobiety różnią się od mężczyzn zarówno fizycznie jak i psychicznie, do czego przekonywać nikogo chyba nie potrzeba, dlatego czasami fajnie przeczytać tekst osoby, która patrzy na dany temat nie co inaczej niż cała reszta. Jeżeli kobiety potrafią pisać lepiej od większości mężczyzn na tematy polityczne, to inny stricte "męski" temat jakim są gry, też mógł by być z powodzeniem przez nie opisywany i komentowany.

W konkurencyjnym piśmie wypowiadają sie w felietonach dwie "kobiety". I wypada to bardzo nieprofesjonalnie i infantylnie. Więc naprawdę jeśli już zacznie jakaś pisać na poważnie - proszę o profesjonalizm! Nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Dla mnie kobieta w redakcji PE, powinna byc wprowadzona przymusowo ;). Nie chodzi o traktowanie kobiet jak odziwolągów i poświęcanie im osobnych działów itp. Mam nadzieję, że nie będzie to potraktowane jako szowinizm, ale kobiety różnią się od mężczyzn zarówno fizycznie jak i psychicznie, do czego przekonywać nikogo chyba nie potrzeba, dlatego czasami fajnie przeczytać tekst osoby, która patrzy na dany temat nie co inaczej niż cała reszta. Jeżeli kobiety potrafią pisać lepiej od większości mężczyzn na tematy polityczne, to inny stricte "męski" temat jakim są gry, też mógł by być z powodzeniem przez nie opisywany i komentowany.

W konkurencyjnym piśmie wypowiadają sie w felietonach dwie "kobiety". I wypada to bardzo nieprofesjonalnie i infantylnie. Więc naprawdę jeśli już zacznie jakaś pisać na poważnie - proszę o profesjonalizm! Nic więcej.

Zgadzam się - poza tym gracz nie ma płci i tak naprawdę gdyby w PE pojawiła się kobieta(zgredka), musiałaby wiedzieć co w trawie piszczy i tak naprawdę wiedziałaby o czym pisze... A takich ze świecą szukać - wystarczy popatrzeć na liczebność babskiego grupowca- może jest nas i niewiele, ale swój głos mamy tu na forum i to nam póki co wystarcza. Jakbyśmy chciały więcej- już dawno byśmy petycje słały... Ale jak do tej pory pismo się nam podoba i nie słyszałam, by dziewczyny się uskarżały na brak kobiecego działu...

Odnośnik do komentarza
Myślę że tak, Myszaq już na siłę próbuje być śmieszny ( recenzja skate 2 ) . Fajnie by było jakby redaktorem została jakaś panna :D

Te zdania jakoś na to wskazują - takie jedno wynika z drugiego nie sadzisz? Poza tym,m powyżej jest dyskusja o tym, ze jeżeli już to -redaktorka powinna się znać na rzeczy ( profesjonalizm). Jesli nie bedzie taka- to bedzie przedmiotem drwin no i oczywisxcie elementem rozrywkowym pisma - a nie o to chyba chodzi....

Odnośnik do komentarza

No przecież wiadomo, że nie ''zatrudnili by'' kogoś kto nie ma zielonego pojęcia o konsolach, nowościach w świecie gier itp. Uwierz, że są gdzieś tam takie kobiety i niejeden facet pozazdrościłby im wiedzy. Wiadomo, że garstka, ale jednak.

 

Im chodzi chyba o to, że chcieliby poznać świeże spojrzenie (czyt. kobietę - redaktorkę) i nie widzę w tym nic złego.

Co do tego, że mieli by się z kogo śmiać - pffffff, a czy każdy zaczynał jako mistrz w pisaniu recenzji ?!

Odnośnik do komentarza

Już widzę te kobiece, profesjonalne recenzje :

" Żakiecik głównego bohatera reprezentuje sobą lekki styl wernisacze.

Jest bordowy , lekko transparentny. Podoba mi się, pasuje mu do miecza.

Takowoż wdzianko głównego oponenta - mroczne, niczym oczy mandżurskich wojowników palto zszywane grubymi, siwymi nićmi (...)"

 

Męska, szowinistyczna świnia ze mnie ;)

 

to ofkoz krzywe zwierciadło. Nie ma znaczenia, czy recenzuje kobieta czy mężczyzna. Treść recenzji zawsze zależy tylko od tego jak kto daną grę odbiera. Nie wydaje mi się zęby była zbyt duża różnica jeśli chodzi o płeć.

Odnośnik do komentarza
Już widzę te kobiece, profesjonalne recenzje :

" Żakiecik głównego bohatera reprezentuje sobą lekki styl wernisacze.

Jest bordowy , lekko transparentny. Podoba mi się, pasuje mu do miecza.

Takowoż wdzianko głównego oponenta - mroczne, niczym oczy mandżurskich wojowników palto zszywane grubymi, siwymi nićmi (...)"

 

Męska, szowinistyczna świnia ze mnie ;)

 

to ofkoz krzywe zwierciadło. Nie ma znaczenia, czy recenzuje kobieta czy mężczyzna. Treść recenzji zawsze zależy tylko od tego jak kto daną grę odbiera. Nie wydaje mi się zęby była zbyt duża różnica jeśli chodzi o płeć.

 

Jak widze Stonka pieknie uchwyciles to, co mialam na mysli:D tx;]

 

Lain odsylam cie kilka postow wyzej nie chce mi sie cytowac tego co juz wczesniej napisalam....

Edytowane przez Ewcikson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...