Skocz do zawartości

Sprzęt domowy


Rekomendowane odpowiedzi

A ja właściwie mam pytanie, bo ogólnie należę do grupy chudzielców, no i nie ukrywam, że chciałbym trochę przybrać tej masy mięśniowej. Dietę jakąś tam sobie opracowałem (ale raczej jest to dieta domowa, wiecie - jakiś koktajl po treningu, micha owsianki, dużo makaronu, ciemny ryż, ciemne pieczywo i takie tam). Noszę się z zamiarem zakupu jakiejś ławeczki (siłownia odpada ;). Czy coś takiego to będzie dobry wybór? Cena odgrywa ważną rolę ;]

 

http://allegro.pl/item305708209__zestaw_gr...0_sztanga_.html

Odnośnik do komentarza

Obedzie sie bez tych ruchomych (pipi) po bokach na rozpietki i nogi. Szybko braknie miejsce na zwiekszajace sie ciezary + jest cholernie niewygodne, a wrecz bolesne.

ŁAWECZKA - ławka pod sztangę z nowoczesnym designem , wyposażona w regulowane oparcie, przyrząd do ćwiczenia nóg oraz przyrząd do ćwiczenia motylka.

Ownage.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio zownowałem tylko dwóch. U mnie w sekcji jest o tyle problem, że dobrzy zawodnicy, z którymi ćwiczę mają przynajmniej 5 letni staż w sekcji. Z kolei mój dobry znajomy ćwiczy dla przykładu... 15 lat, nie widać tego po nim, ale mógłbyś go prać po nogach kijem, a on by miał na to wyje.bane. Po wczorajszej popijawie umówiliśmy się na sparring w nastepny poniedziałek.... ludzie robią głupoty po alkoholu :D

 

A mówiłem, że mam gryfa łamanego? :>

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam deche do ćwiczenia brzucha, ale z niej nie korzystam, bo wole meczyć sie z A6W :) Poza tym nie chce mi sie rozkładać jej za każdym razem a jestem w pokoju z bratem i zawsze marudzi jak jej nie składam xD

 

A oto co nosze zawsze przy sobie. Mieści sie w kieszeni, waga taka jak standardowy kastet może nawet mniejsza a skuteczność ta sama. Przede wszystkim tanie to jest a nawet na złomie można czasem to znaleźć :P Policja nie ma sie do czego przyczepić bo przecież to tylko kranik i nosić go można. Dobrze siedzi w dłoni i można strzelac :P Musiałbym go osprayować na czarno ale jakoś mi sie nie chce ;p

 

0226134112ya6.jpg

 

0226134152up1.jpg

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

U mnie zawsze jeśli ktoś chce strzelić kogoś w ryj to zaciska w ręce zapalniczkę nie wiem czy to coś daje ale podobno mocniejszy power jak się ma coś twardego w dłoni, tak samo można mieć klucze ale nie polecam bo można sobie palca wybić :wink:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
Gość Siwy_

chce sobie kupic skakanke, ale nie wiem jaka wybrac (zeby sie nie rozwalila po 30 min. i zeby dalo sie na niej normalnie cwiczyc).

 

doradzcie cos http://allegro.pl/search.php?string=skakan...;category=19626

 

licznika obrotow i kalorii nie potrzebuje :)

 

nie wiem tez jaka ma byc dlugosc sznura (niektore maja regulowane, ale nie wszystkie), ja mam 174cm

 

do 20zl z przesylka

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

Też się pochwalę, a co:

- 2 x hantle po 10,5 kg

- 2x hantle po chyba 6 kg(gdzieś w szafie)

- worek treningowy na balkonie

- ekspander( czy jak się to tam nazywa- taka guma do rozciągania ;) )

- powerball, zwany gyroballem made in china za 11zł

w sumie tyle, powoli przymierzam się do powazniejszych zakupów: gryfa łamanego, ławeczki, gryfa prostego i jakiś konkretnych obciążników, ale na razie to tylko sfera planów, bo z hajsem jak zawsze słabo...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.