Skocz do zawartości

Sprzęt domowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 1.05.2020 o 13:31, krupek napisał:

Kupiłem w Decathlonie pasy do ćwiczeń, coś jak trx, ale za 90 zł. Całkiem solidnie wyglądają, praktyczny uchwyt, można legancko całe ciało ćwiczyć, jestem zadowolomy. Nie mam gdzie w chacie tego zaczepić, ale do parku, albo ogrodu się sprawdzą.

 

daj link

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.05.2020 o 13:31, krupek napisał:

Nie mam gdzie w chacie tego zaczepić, ale do parku, albo ogrodu się sprawdzą.

Hd4b8b6fefcff40a68557079faec6dc8ad_large

do tych thornów co shen polecał dodali mi takie coś, wkładasz u góry w drzwi, zamykasz (ważne żebyś był po stronie zamykani drzwi, żenby nie wyrwać ich z futryny :rayos: )  i pięknie idzie ćwiczyć w domu :banderas:

to sie z angielskiego door anchor nazywa, nie wiem jak po polsku :dunno: 

 

d86ab87605d9c158edc0b71a8379217a

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 4.05.2020 o 15:27, krupek napisał:

Ćwiczyłem kiedyś regularnie z gumami, łapy spompowane, mięśnie napuchnięte, a jakoś rozwoju siły nie czułem. Jak na pasach w weekend poćwiczyłem to dziś mnie ramiona jeszcze bolą.

kupiłem te pasy trxy martesowe jakieś za stówkę i w połączeniu z gumami i hantlami bardzo fajne treningi wchodzą

chyba przez najbliższe lata nie wrócę na siłkę bo combo hantle, pasy, gumy i wioślarz magnetyczny daje rade, a czasu sporo zaoszczędzone na podróżowanie i czekanie na swoją kolej :notbad: 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak zaczynalem to kupilem laweczke marbo ze stojakamj i bitumiczne obciazenie. Potem z czasem drazek, porecze do pompek, hantle, gryf lamany. No ale bitumiczne obciazenie to guvno ktore sie psuje no a po drugie jest ze dwa razy szersze niz zeliwne wiec jak wiktor stal sie silny jak herkules nie miescilo sie na gryf. No to powoli dokupywalem tego zeliwa. Ale to nie sa tanie rzeczy wiec na raz kupic tak ze 150kg to pewnie sporo.

 

Najlepiej wlasnie znalesc lokalnie jakiego pakera janusza ktory sobie cos postanowil, pocwiczyl miesiac i zapał minal i odda pol darmo

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...