Skocz do zawartości

Gears of War - opinie, ustawki itd.


Szabla8

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • Odpowiedzi 185
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jakos do przodu idzie, czasem kogos downuje. Musze poznac mapy i wyrobic sobie jako taki styl gry, bo teraz to raz gdzies sie czaje, a raz pedze z shotem na pale. Bugow w cholere ma ta gra, pila nie lapie, headshoty nie wchodza. Ogolnie detekcja kolizji lezy i kwiczy.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Jakos do przodu idzie, czasem kogos downuje. Musze poznac mapy i wyrobic sobie jako taki styl gry, bo teraz to raz gdzies sie czaje, a raz pedze z shotem na pale. Bugow w cholere ma ta gra, pila nie lapie, headshoty nie wchodza. Ogolnie detekcja kolizji lezy i kwiczy.

 

brak skilla, to świadczy o tym, że masz problemy z detekcją kolizji.

Odnośnik do komentarza

A robisz active reload? To połowa sukcesu do headshota, chociaż prędzej koleś się rozpadnie niż czacheta strącisz.

 

Wczoraj Milekp na clocktowerze stracił głowe w połowie lotu na mnie (jakieś 10m) i sam nie mogłem uwierzyć, że się nie rozpadł...

 

Mój styl zabijania? Combo łokieć + shot to sam uczyłem pare osób, a mi samemu za(pipi)iście często nie wychodzi. Po prostu pokazuje mi drugiego łokcia (lame), preferuję snajperkę. Możesz również przyklejać się od ściany do ściany, strzelać (ale to trzeba mieć szybkość analogów na high ustawioną w opcjach gry, no i skill potrzebny). Przychodź codziennie do nas na 18:30. Praktycznie codziennie gramy ustawki.

Odnośnik do komentarza

Fistach powinienem byc zawsze na 18.30. Hostujesz Ranking Matches? Z Hamburgerami zabawa mija sie z celem, albo sa lagi, albo i lagi i traiam na gosci co nabijaja po 60 killi w meczu i biegaja nawet nie drasnieci, albo to jacys ostrzy own'erzy, albo wykorzystuja fakt lagow, pewnie prawda lezy po srodku. Zreszta Amerykance nie kwapia sie gadac z kims z innego kraju, jedziesz do niech po angielsku, ale wiadomo ze zaraz wykryja ze akcent nie ten i juz maja cie gleboko w du.pie.

Odnośnik do komentarza
Jakos do przodu idzie, czasem kogos downuje. Musze poznac mapy i wyrobic sobie jako taki styl gry, bo teraz to raz gdzies sie czaje, a raz pedze z shotem na pale. Bugow w cholere ma ta gra, pila nie lapie, headshoty nie wchodza. Ogolnie detekcja kolizji lezy i kwiczy.

 

brak skilla, to świadczy o tym, że masz problemy z detekcją kolizji.

 

nie gadaj

pograj godzinkę w Gearsy a potem zagraj np. w CoDa lub na odwrót

założę się że poczujesz różnice w strzelaniu

Odnośnik do komentarza

Lamerstwo, mimo - że gra pozwala na używanie każdej broni to jest to strasznie wkurzające. Gościu latający ze snajpą, dołnujący wszystko jak leci, nuda. Gdy widzę takie coś to zmieniam mecz, no chyba, że gościu ewidentnie ściąga heady to jest ok, ale już down nie bardzo.

Jedni grają fajnie i rematche są nonstop, z innymi grać nie warto.

Odnośnik do komentarza

Taa, polecam headshot na moim łączu - trafisz? Dam ci dyche. Ja nie wiem czy to moje łącze jest wolne czy po prostu nie jestem przyzwyczajony (raczej to pierwsze bo MarioMT ma boskiego hosta).

 

@Tommo, no tak. Mam czekać aż przeładuje - wole wiosło, chociaż takie bezczelne wiosło to fakt - trochę lame. Tylko że raz mi na 4 heady w ciągu rundy padły to mnie zbesztali bardziej niż bym zawiosłował o,0

Dla mnie szczytem lame jest chamskie lancerowanie na HOŚCIE. To jest po prostu szczyt, przecież ta lancerka tak wchodzi, że bania mała. I się jeszcze głupio w twarz potrafią śmiac. Mi samemu też się zdarza lancerować ale to wtedy gdy inni też lancerują. Bez przesady, przecież nie polece do nich z shotgunem -.-

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Teksty ma za(pipi)iste. Raz tak palnął teksta, że po prostu wycelować nie mogłem bo oczy miałem przysłonięte ze śmiechu. Marian jest spoko xD Chodź grać, zobaczymy :P

 

Fistach powinienem byc zawsze na 18.30. Hostujesz Ranking Matches? Z Hamburgerami zabawa mija sie z celem, albo sa lagi, albo i lagi i traiam na gosci co nabijaja po 60 killi w meczu i biegaja nawet nie drasnieci, albo to jacys ostrzy own'erzy, albo wykorzystuja fakt lagow, pewnie prawda lezy po srodku. Zreszta Amerykance nie kwapia sie gadac z kims z innego kraju, jedziesz do niech po angielsku, ale wiadomo ze zaraz wykryja ze akcent nie ten i juz maja cie gleboko w du.pie.

Pierw jest ustawka na publicznym. Wbijaj się z listy przyjaciół funkcją dołącz. Wtedy możemy gadać o ustawce, bo tak to wejście na 16 ranking to kwestia 10 sekund.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
No oczywiście, pistol - lama, lancer - lama, granat - lama, melee - lama, active - lama, kusza - lama, boom - lama... Prawdziwi gracze tylko strzelają z shotguna lub robią headshoty ze snajpy <_<

 

Tak.

 

Aby dobrze opanować szota trzeba dużo grać, tak samo heady ze snajpy. Wszystko inne jest lamerskie bo każdy to może opanować w ciągu kilku h.

 

DLC1 - Raven Down, Old Bones

DLC2 - Garden, Proces, Bullet Marsh, Subway

Edytowane przez cichy_
Odnośnik do komentarza

Nie denerwuje Ciebie to, że zamiast grać normalnie, koleś lata w twojej drużynie z ciągle włączoną piłą? Bo mnie krew zalewa, wystarczy pierdnąć i kolesia odrzuci, wtedy podchodzimy, pizd i żegnamy. Za coś takiego powinni włączyć ograniczenie prawdziwe wiekowe. Pozdro dla Norbiego, 10 latek wyzywał każdego na kanale, że wygra na pewno - latał pół meczu z włączoną piłą :E

Odnośnik do komentarza

Grubo przesadzacie z wyzywaniem ludzi od lam tylko dlatego, że zdarza im się położyć kogoś na kolana snajpą, zlepić granatem, grzmotnąć kolbą czy czymkolwiek innym. Jestem absolutnie przekonany, że GOW2 będzie pod względem wyważenia broni znacznie gorszy od GOW. I co wtedy? Będziecie latać z jedną bronią a żeby się zabić będziecie rzucać w siebie kamieniami (bo tylko one wymagać będą skilla), a każdego kto wyciągnie inną broń wyzwiecie od nooba? Weźcie się trochę puknijcie w te wasze łby. Nie każdy ma ochotę i czas aby każdą wolną chwilę spędzać przyklejonym do pada i wysłuchiwać tekstów mocno niskich lotów ( to jest dość ciekawe zjawisko, że grając w inne tytuły online z Polakami, jestem w stanie z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić kto dużo gra w GOW'a, wsłu(pipi)ąc się jedynie w częstotliwość ich bluzgów ).

 

Jak będziecie robić pożegnalny turniej w GOW'a to ustalcie go na zasadach:

 

- strzelamy się tylko shotami

- zakaz używania przycisku "B"

- jeśli ktokolwiek podniesie snajpę, to nie ma prawa trafić przeciwnika w jakąkolwiek inną cześć ciała jak głowa

- każdy kto nie padnie po uprzednim trafieniu z shota dwa razy, dostanie łatkę "drewniak" i zostanie skickowany z meczu

- pistolet służy TYLKO i wyłącznie do podpalania butli LPG i ewentualnie podpalenia kumplowi peta po uprzednim otrzymaniu pozwolenia od innych graczy

- osoba hostująca mecz nie ma prawa trzymać w ręku Lancera. Nawet po rozpoczęciu rundy.

- generalnie osoby nowe, tudzież nie grające w GOW po minimum 4 H dziennie, nie mają prawa odezwać się do ubermadergrubasów

 

DOZO

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.