Skocz do zawartości

Gość Albert Wesker

Jaką grę wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Albert Wesker

chcialbym pograc w jakas gre o drugiej wojnie swiatowej, z tego co kojarze to sa trzy: CoD2, CoD3, i MoH - ktora wybrac? TYLKO singiel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bierz Call of Duty 3, imho najlepsza z podanych gier ;]

Edytowane przez Sztajniec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Warto kupic Mass Efect? Z tego co wiem to to jest taka strategia, tak? Nie wiem.

A co z Bioshock. Warto?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
chcialbym pograc w jakas gre o drugiej wojnie swiatowej, z tego co kojarze to sa trzy: CoD2, CoD3, i MoH - ktora wybrac? TYLKO singiel

COD2 albo COD3. A najlepiej obie, gry są dość tanie, a szybko ukończysz każdą kampanię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Albert Wesker
Warto kupic Mass Efect? Z tego co wiem to to jest taka strategia, tak? Nie wiem.

A co z Bioshock. Warto?

nie warto... mass effect to jakas turowa strategia dla pecetowcow a bioshock to nedzna strzelanka, cos w stylu Blacksite Area 51

geez

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Imo lepiej kupić Bioshocka, teraz bardzo tanio można go wyrwać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na bijatykach się nie znam dlatego wziąłem Bioshock'a. I mam jęzor po kolana gdy gram. Bierz bez zastanowienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

OK thx. Jeszcze jedno pytaie(dosc nietypowe) : czy w tej grze mozna sie bac? Bo moj maly kuzyn czasami bedzie w to gral(ja si nie boje)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
OK thx. Jeszcze jedno pytaie(dosc nietypowe) : czy w tej grze mozna sie bac? Bo moj maly kuzyn czasami bedzie w to gral(ja si nie boje)

Odpowiem tak - jest klimatycznie i będzie kilka momentów hyh.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Albert Wesker

Bioshock jest od 18 lat - nie umiescili tego dla jaj, dla dzieci ta gra sie napewno nie nadaje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bać może się aż tak nie będzie, ale zapewne nie poczuje tego całego klimatu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ma 7lat. Dzisiaj bylem u niego (kuzyn, jego starszy brat ma BS) i młody napie.przał aż miło. Kolejny grasz do tak licznego grona :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A mi się elsaint wydaje że tak naprawde zmyśliłeś tego kuzyna i sam się chciałeś dowiedzieć o strachu XD XD XD Sorry takie mam odczucie :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tak się mówi a w rzeczywistości...

:(

I tu masz rację. JA czasami sie boje w strzelanach jak mam sam gdzie isc i wykosic opponentów> TAk mi wali serce, że hoho

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bioshock nie jest straszny i nie przypominam sobie hitchcokowskich momentów...

za to np. Condemned to inna bajka, tam było w cholerę momentów w których mi mocniej zaczeło bić serce :(

Z mojej strony pytanko :

Assasins Creed czy Mass Effect

??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Warto jest brać PGR 4 ? Czy wcześniej jest lepiej przetestować trójkę ? Widziałem u znajomego , ale pograłem tyko tyle co kot napłakał .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fabuły tam żadnej nie ma, więc po co trójka? Z drugiej strony można ją już dostać niemal za darmo, więc czemu nie. A PGR4 świetna gra, sam muszę sobie sprawić jeszcze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

gierka na 2 pady? Zeby mozna bylo rywalizowac, nie koniecznie coop(chociaz w ostatecznosci czemu nie).

aha wyscigi to wiem, ale cos innego bym chcial

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gierka na 2 pady? Zeby mozna bylo rywalizowac, nie koniecznie coop(chociaz w ostatecznosci czemu nie).

aha wyscigi to wiem, ale cos innego bym chcial

Wybór jest oczywisty :( - Dead or Alive 4, Virtua Fighter 5, lub Gears of War

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta