Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Porównywanie dwóch zupełnie innych gier mija się z celem. Burnout to wyścigi a AC to gra akcji. Zależy co lubisz bardziej.

Ja osobiście kupiłem Ac w dniu premiery i sprzedałem po 3 dniach. To gra na jeden raz. Mimo fenomenalnego designu i funu ze skakania po dachach gra nudzi się bardzo szybko a to za sprawą autorów którzy zaserwowali nam tę samą rozgrywkę przez cały czas, bez możliwosci chociażby wyłączania NUDNYCH rozmów i cut scenek. Jest jak ksiązka przejść i odłożyć na półkę.Natomiast Burnout to Burnout, masa godzin w single i multi.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się pomiędzy Mass Effect i Bioshock. Z jednej strony jestem fanem Kotora, ale to głównie z powodu klimatu Star Wars, z drugiej strony grałem w demo Bioshocka i bardzo mi się podobała. Demo miało strasznie fajny klimat, czy pełna jest lepsza? Mam pieniądze tylko na jedną, więc dwóch nie mogę niestety kupić.

Odnośnik do komentarza
Mam dylemat. Zdobyłem troche gotówki i zastanawiam się nad dwoma tytułami: AC i Burnout Paradise. Co lepiej kupić ?

Na twoim miejscu brałbym AC. Mi, w przeciwieństwie do niektórych, gra się w ogóle nie znudziła.

A Burnout jedyne co ma wspólnego z PGR, to to, że w obydwu grach występują samochody xP

Odnośnik do komentarza
Kup Bio, przejdz dwa razy sprzedaj kup ME

Skoro radzisz Bioshocka, to go biorę :D. Jeszcze dzisiaj zamawiam.

 

Jeżeli nie znasz dobrze języka angielskiego to radze się mocno zastanowić.

Ja w takim wypadku brałbym ME.

Hehe, akurat z tym nie ma problemu, bo mieszkam w Niemczech i niemiecki znam. Bioshocka będę przechodził wyłącznie po niemiecku, jak inne gry. Stąd nie ma dla mnie znaczenia, czy to ME czy Bio. ;)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za info ;) Dobrze, że grę zamówiłem dzisiaj wieczorem, bo miałem jeszcze możliwość odwołania zamówienia. Nie chce mi się już nawet komentować tego, co Niemcy robią. Ech, szkoda gadać. Z tego co przeczytałem BIO jest region free. Nie będzie problemu chyba, jeżeli zamówię teraz wersję sprowadzaną z Azji, bo będzie i tak po niemiecku, a przynajmniej nie będzie obcięta? Wychodzi na to, że nie, ale miło by było gdyby ktoś to potwierdził. ME już teraz nie kupię, bo przeszła mi już chęć (przynajmniej na razie) na ten tytuł.

Odnośnik do komentarza
ME już teraz nie kupię, bo przeszła mi już chęć (przynajmniej na razie) na ten tytuł.

 

To nie wiesz co tracisz . Jak dla mnie obydwie gry na które miałeś ochote to must have-y

Przecież już zamówiłem znowu Bioshocka ;) Spokojnie, ME też zakupię. Wiem, że to must-havy. Chodziło tylko o to, którą najpierw.

Odnośnik do komentarza

Tak się zastanawiam nad Mass Efect, czy Assasin, do tegog moze Saint row. Ogólnie to planuje kupić cos co zapewni mi wiele godzin dobrej zabawy, dzieki czemu inne tytuły stanieją np Kane&Lynch. RPG lubię cosw stylu Gothica, Fallouta (wiem, że rozbieżnosć, ale) taki Morrowind wogóle mi nie pociagał. Odpaliłem go jeszcze na pececie i po parunastu minutach podziekowałem - nie wkręcał mnie klimat i świat. Dlatego boje sie co do Mass Efect.

Odnośnik do komentarza
Tak się zastanawiam nad Mass Efect, czy Assasin, do tegog moze Saint row. Ogólnie to planuje kupić cos co zapewni mi wiele godzin dobrej zabawy, dzieki czemu inne tytuły stanieją np Kane&Lynch. RPG lubię cosw stylu Gothica, Fallouta (wiem, że rozbieżnosć, ale) taki Morrowind wogóle mi nie pociagał. Odpaliłem go jeszcze na pececie i po parunastu minutach podziekowałem - nie wkręcał mnie klimat i świat. Dlatego boje sie co do Mass Efect.

 

Puzzle Quest. Bardzo wciągający RPG/Puzzle. Kosztuje 1200 punktów, ale zabawy jest ogrom. Mocno uzależniająca pozycja.

Gra wyszła też na ps2.

 

 

Earth Defense. Przez wielu graczy uznana za lepszą grę, niż Lost Planet. Wygląda jak totalny krap, ale element RPG ze zbieraniem broni i podnoszeniem statystyk zapewnie z 70-100h zabawy. Gra jest śmiesznie tania.

 

 

Osobiście mocno odradzam AC. W tak obrzydliwie nudną grę życiu nie grałem. Nawet Morrowind mi bardziej podszedł.

Odnośnik do komentarza

Dzięki :-) Tak się zastanawiam, czy nie wychaczyć obie pozycje na raz i grać po trochę w jedną i drugą czego jednak nie lubię. Więc chyba jednak najpierw wezmę Sainta, potem mE, dlaej AC, Condenamed jak trafię itd...

 

Zainteresował mnie Twój avatar z gamescore. Toz to Raz z Psychonauts :] Dziwi mnie, że nie ma jeszcze tematu o tej gierce na forum, no chyba, ze źle szukałem. Wiem, że jest dostępna na Live!, ciekawi mnei jednak czy tam też są achv? Bo chyab gierki z pierwszego ixa nie miały achv.

 

EDIT:

 

Musze dodać, że nie posiadam dostępu do internetu. Jakoś tak sentymentalnie czekam na naszą wersje. Do tego nei mam twardziela, a internet także nie porywa prędkością - radiówka i musiał bym przez kąpa sie motać. Tak z polskim live chciałem sobie neta zasponsorwoać... :-)

 

AC aż takei słabe? Why? Nie ma tam jakiejś swobody a'la gta - każdego pozabicjać itp? No i pociagąl mnie klimat średniowiecznej Palestyny. No, ale jeżeli jest aż taki słaby to poczekam azstanieje.

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

nie, nie jest slaby - to taka gra na 8, przepiekna graficznie, cudowna designowo i sredniacka gameplayowo (kiepawe walki przede wszystkim, schematycznosc, brak napisow przez co moze umknac sporo w fabule)...

a co do pytania: lubisz Star Treka i Star Warsy? pokochasz Mass Effect

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...