Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

No waśnie mam dylemat bo tematy Star Treka nie zabardoz mnie pociagay, zresztą nie miałem z nimi też zbyt dużej styczności. Star Wars podobnie, nawet niechciałem oglądać, aż do czasu gdy kiedyś upalony z braku laku zaczełem oglądać na polsacie i się nawet wkręciłem. No i Lego SW też niczego sobie ;)

 

Póki co to wezmę tego Saint Row po wypłacie, a tymczasem trafiłem na The Simpsons za 70zł. Z tego co słyszałem to gra nie za długa, ale przyjemna. Potem Mass Efect, albo ewentualnie siez kimś za coś wymienię, bo już mam zachomikowanych pare gierek, ale to na w pchlim...

Odnośnik do komentarza

W przyszłym miesiącu będę się zastanawiał może nad kolejną grą.

W tej chwili są 3 gry które do mnie najbardziej przemawiają, Ace Combat 6, Lost Planet i CoD4, możecie podpowiedzieć co na początek ?

Prawdopodobnie do wakacji kupie je wszystkie 3, ale może coś powiedzie dokładniejszego na temat tych gier ;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
W przyszłym miesiącu będę się zastanawiał może nad kolejną grą.

W tej chwili są 3 gry które do mnie najbardziej przemawiają, Ace Combat 6, Lost Planet i CoD4, możecie podpowiedzieć co na początek ?

Prawdopodobnie do wakacji kupie je wszystkie 3, ale może coś powiedzie dokładniejszego na temat tych gier ;]

 

Pozdrawiam

Patrz poprzednie odpowiedzi.

COD4 i długo, długo nie będziesz myślał o zakupie nowych szpil!

Odnośnik do komentarza

Witam ja również zastanawiam się nad zakupem kolejnej gry, bo PGR4 już nie wystarcza, chciałbym coś co starczy na sporo zabawy w single jak i będzie miało ciekawy multi. Wyścigów narazie nie chce )te mi narazie starcza). Chetnie bym łyknął jakąś strzelankę, ale obawiam się że sterowanie na padzie mnie zabije. Do tej pory grałem w FPS-y tylko na myszce i klawiaturze Myślałem również o Assassin's Creed oraz Mass Effect (chociaż krążą opinie że AC strasznie szybko się nudzi).

Jaby nie bło mam ok 160 zl i za to mozna juz kupic nowośc na allegro wiec prosze o poradę ;)

Odnośnik do komentarza
Witam ja również zastanawiam się nad zakupem kolejnej gry, bo PGR4 już nie wystarcza, chciałbym coś co starczy na sporo zabawy w single jak i będzie miało ciekawy multi. Wyścigów narazie nie chce )te mi narazie starcza). Chetnie bym łyknął jakąś strzelankę, ale obawiam się że sterowanie na padzie mnie zabije. Do tej pory grałem w FPS-y tylko na myszce i klawiaturze Myślałem również o Assassin's Creed oraz Mass Effect (chociaż krążą opinie że AC strasznie szybko się nudzi).

Jaby nie bło mam ok 160 zl i za to mozna juz kupic nowośc na allegro wiec prosze o poradę ;)

 

Jeśli lubisz action-rpg w świetnej oprawie i z elementami przygodowymi to bierz Mass Effect! Ta gra jest wyjątkowa!

Edytowane przez spider242526
Odnośnik do komentarza

Moze ktoś coś powiedzieć o gierce Reservoir Dogs? Wczoraj widziałem ten film i tak siezastanawiałem czy warta grzechu.

 

EDIT:

 

Zamowiłem gierkę tanio na peceta, bo póki co nie widzi mi się wydawać specjalnie dla niej kasy na twardy dysk.

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza

W AC nie grałem, ale teraz bym wybrał AC - Gow jakoś mnie az tak nie zniszczył. Może jak bym grał na multi to bym miał inne zdanie. W każdym razie gierka warta zobaczenia. Mam pgr3 i ot zwykłe wyścigi z dobrą grafą. Denerwują mnie tma durne zapychacze konkurencje - jazda między słupkami.

Odnośnik do komentarza

Też mam właśnie PGR3 i leży i się kurzy- jednym słowem mi się znudziło. Po demie PGR4 stwierdziłem, że może być fajne, bo wydaje się lepsze niż trójka, ale do końca nie jestem pewien. GoW- no właśnie wszyscy mówią, że jest zaje!isty, chociaż mnie za bardzo nie przekonuje, bo na multi nie gram zbyt często. A AC wiadomo- coś zupełnie nowego, ale z drugiej strony słyszałem, że monotonne. Może coś innego jeszcze zaproponujecie? :D Na jaką grę wydalibyście te 140zł (niekoniecznie sugerując się moimi propozycjami)?

 

Dobra, zdecydowałem się na AC. Zobaczymy co to za crap :P.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza
Też mam właśnie PGR3 i leży i się kurzy- jednym słowem mi się znudziło. Po demie PGR4 stwierdziłem, że może być fajne, bo wydaje się lepsze niż trójka, ale do końca nie jestem pewien. GoW- no właśnie wszyscy mówią, że jest zaje!isty, chociaż mnie za bardzo nie przekonuje, bo na multi nie gram zbyt często. A AC wiadomo- coś zupełnie nowego, ale z drugiej strony słyszałem, że monotonne. Może coś innego jeszcze zaproponujecie? :P Na jaką grę wydalibyście te 140zł (niekoniecznie sugerując się moimi propozycjami)?

 

Dobra, zdecydowałem się na AC. Zobaczymy co to za crap ;).

 

Mass Effect

 

 

Krótka piłka :

 

Mass Effect czy Burnout:Paradise

 

??

 

Mass Effect

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.