Skocz do zawartości

Final Fantasy Tactics


Goldi69-PL-

Rekomendowane odpowiedzi

kurna przepakowalem postacie ostro ;p bylem w jakiejs wierzy w miare na poczatku 3 rozdzialu i trza bylo pokonac postac z fabuły (mini bossa) zeby wygrac walke , podbiegłem w turze pierwszą postacia i zabilem 1 ciosem xD (dokladnie to dwoma bo dual wielding mialem) wygyrywanie walki 1 ciosem troche zmniejsza expa dla innych xD

btw jak narazie to monk dokonuje najwiekszego pogromu, broniami ktore teraz mam postacie zadają okolo 100-120, a monk gołymi rękami zadaje 260 nawet , i ma 2 ciosy! (wszystkich zabija tym pierwszym)

 

a w dodatku arytmetyk potrafi zabic wszystkich 1 czarem, jak sie trafi ze "naliczy" wszystkich rpzecinikow i pusci holy to nawet jak rpzy okazji zgarnie kogos z moich to wygrywa walke w 1 ruchu O_O

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

a gdzie są te zwolnienia ? ja nic nie widze xD podaj czas;p

 

osobiscie pdoczas grania nie zwuazylem zwolnien, albo byly tak znikome ze nie pamietam

 

a giera swietna jest :D ale nistety porzucilem ją po przejsciu okolo 80% bo przepakowalem matematyka i potrafilem wygrac wiekszosc walk w 1-2 tury :P i sie zniechecilem xD

 

 

Odnośnik do komentarza

Grałeś wcześniej w wersję PSX? Jak tak, to na pewno je powinieneś wyłapać.

 

Zwolnienie jest chociażby w Night Sword Gafgariona i Statis Sword Delity. Zresztą wystarczy porównać, z jaką prędkością przemieszcza się kamera w czasie skilli, a jak w innych przypadkach. Ten detal mnie po prostu odrzuca i wolę aktualnie wrzucić FFT z PSX na emulację, niż się z tymi zwolnieniami męczyć dla paru dodatków.

Edytowane przez Pan Pieczarka
Odnośnik do komentarza

te zwolnienia to już są ot tak, programiści się nie popisali przy przepisywaniu gry na psp.

ja przerobiłem wersję z psxa kilka razy i też mnie odrzucały na początku zwolnienia, ale później się przyzwyczaiłem =P

 

ta gra jest dla mnie zbyt boska żeby taka bzdurka mogła mi przeszkodzić w zabawie, jeśli chodzi o eksploatację mojego psp to FFT zajmuje drugie miejsce zaraz po Monster Hunterze :)

 

 

 

 

 

 

 

 

ps. z drugiej strony gdy niedawno znów spróbowałem wersji na PSXa to gra wydawała mi się jakby przyspieszona ;)

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho

Yo!. Warto w toto zaczynać grać jak na psx'a przekręciło się licznik godzin? pytam bo gram w Jeann D'arc (czy jak to się tam szrajbuje) i jest miło tyle, że paskudnie łatwo:) przynajmniej coś innego od FFT. gorąco polecam JD dla 'niedzielnych' a pytam czym zaskoczyć potrafi Lion War?

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Mam teraz na karcie wersję na PSX'a z amerykańskiego PSN i powiem Wam, że War of the Lions to największy szajs, jaki rynek PSP widział. Nie wiem, jak można było grę z konsoli o mocy 33,87 MHz sportować na sprzęt 10x mocniejszy i spieprzyć ten port. Gra na emulatorze na PSP jest tak płynna, tak szybka i przyjemna. Za to w edycji dedykowanej na PSP każdy czar zwalniał okropnie, przecież to jakaś masakra, jak Square Enix mogło wydać tak niedopracowany port ;/.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Ach, świetna jest ta gra.

 

Czytałem coś powodzie ponownego tłumaczenia w wersji na PSP - podobno to pierwsze było trudne do zrozumienia. Jak dla mnie gó,wno prawda, wersję na PSP znacznie trudniej zrozumieć przez poetycki język niż tą na PSX'a

 

Zachwyca mnie styl graficzny, niesamowite jak na tak małych sprite'ach można oddać sugestywność sceny torturowania w obskurnym domku na przykład. Każdy ruch i gest jest świetnie widoczny.

 

Znalazłem jeszcze jedną zaletę PSX'owej wersji - można podłączyć sobie handhelda do TV i cieszyć się pełnoekranową grą dokładnie jak na szaraczku :).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Remake FFT był jednym z powodów kupienia przeze mnie PSP, a dramat jaki przeżyłem po odpaleniu tej giery był nie do opisania. Nie pierwszy raz SQUARE mnie zawiodło, ale poziom spartolenia FFT:WOTL przeszedł moje najczarniejsze oczekiwania. Jeżeli chodzi o tłumaczenie, to jest to jedyna pozytywna strona konwersji. Rażą natomiast nie tylko wspominane ciągle spowolnienia, ale również zubożona ścieżka dźwiękowa, brzmiąca jak gdyby remake FFT był pierwotnie pisany kod kątem DS'a, oprócz tego brak jakiegokolwiek zaangażowania w odświeżenie wersji, chociażby niewymagającego zbytnich nakładów wyostrzenia tekstur - zamiast tego mamy obraz bardziej zamglony niż na wersji z PSOne.

Jeszcze jedna taka wtopa, a wybiorę się do siedziby SQUARE i osobiście wysadzę ją w powietrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...