Skocz do zawartości

Kupno monitora LCD


Guts

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt mi nie odpisał w dziale o Xboxie, więce zapytam tutaj (mam nadzieje, że mi pomożecie). Mam maksymalnie 800 zł na monitor i chciałem was prosić o rade, który z nich będzie najlepszy ?

 

Samsung 2232BW, LG W2242T-SF, Asus VW222U, LG L226WA (monitor posiada jeden badpixel i gwarancje 12 miesięcy). Monitor chciałem połączyć kablem HDMI-DVI do X360. Może macie jeszcze jakieś inne propozycje ?

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja 19 i 20 bym nie kupil, . Dlaczego ? Bo 19 ma rozdzialke 1440x900 co przy tej wielkosci matrycy powoduje ze wszystko jest malutkie (ikony, litery itp.). Podobnie jest z monitorami 20 calowymi, rozdzialka 1680x1050 przy tej wielkosci matrycy nie zdaje egzaminu. W tej chwili jedyny rozsadny wybor to 22 cale a taki mozna wyrwac za niecale 500 zl.

Odnośnik do komentarza

Dlatego jednak lepiej ten 20 calowy.

 

Szczerze? 22 cale to kobyła, ktora mi by sie na biurku nie zmiesciła :)

 

Ze swojej strony moge polecić samsunga 2032BW. Dobre parametry, swietna jakosc obrazu, brak smużenia i jeszcze lepszy design.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

dobry monitor do 700 zl powiedzmy - potrzebuje

 

poki co znalazlem to - http://www.sirius.pl/komputery/towar_cenni..._L226WA-WN.html

 

 

Orientuje sie w tvikach, w monitorach juz mniej. Widze, po pobieznym rekonensansie, ze taki maly kontrast to i tak sporo jak na monitory, poza tym jest hdmi, rozdzielczosc zadowalajaca, niski czas reakcji...wyglada to niezle. Tylko cena wzglednie niska w stosunku do niektorych monitorow, ktore maja gorsze parametry, wiec zasatanawiam sie gdzie tkwi haczyk.

Odnośnik do komentarza

Szukam monitora 22 do powiedzmy 1100zł. Jak do tej pory z jakiś w miarę sensownych znalazłem hp w2228h albo samsunga t220. Znacie może jakieś inne godne uwagi? Mam już samsunga 226bw, jestem z niego całkiem zadowolony, ale nie będę przecież kupował drugiego takiego samego :) Monitor będzie służył głównie do grania na pc(może czasem x360 podłączę), neta, filmów i pracy biurowej.

PS. Wiem że na poprzedniej stronie była dyskusja na temat monitorów 22 ale są to dosyć stare posty.

Edytowane przez filipppek
Odnośnik do komentarza
Szukam monitora 22 do powiedzmy 1100zł. Jak do tej pory z jakiś w miarę sensownych znalazłem hp w2228h albo samsunga t220. Znacie może jakieś inne godne uwagi? Mam już samsunga 226bw, jestem z niego całkiem zadowolony, ale nie będę przecież kupował drugiego takiego samego :) Monitor będzie służył głównie do grania na pc(może czasem x360 podłączę), neta, filmów i pracy biurowej.

PS. Wiem że na poprzedniej stronie była dyskusja na temat monitorów 22 ale są to dosyć stare posty.

 

Skoro jesteś zadowolony ze swojego 226 to dlaczego teraz chcesz kupić inny?

 

Barteziak, kup 22' pauko .

Odnośnik do komentarza
Szukam monitora 22 do powiedzmy 1100zł. Jak do tej pory z jakiś w miarę sensownych znalazłem hp w2228h albo samsunga t220. Znacie może jakieś inne godne uwagi? Mam już samsunga 226bw, jestem z niego całkiem zadowolony, ale nie będę przecież kupował drugiego takiego samego :) Monitor będzie służył głównie do grania na pc(może czasem x360 podłączę), neta, filmów i pracy biurowej.

PS. Wiem że na poprzedniej stronie była dyskusja na temat monitorów 22 ale są to dosyć stare posty.

 

Skoro jesteś zadowolony ze swojego 226 to dlaczego teraz chcesz kupić inny?

 

Barteziak, kup 22' pauko .

chyba źle się zrozumieliśmy, monitor chcę kupić obok 226 a nie zamiast, poza tym od premiery 226 minęło sporo czasu i monitory generalnie poszły trochę do przodu(zwłaszcza na TN, no chyba że się mylę :)), zresztą nie aktualne, wybrałem t220(chyba z sentymentu do samsunga bo w sklepie pierwsze i drugi wrażenie było na plus dla HP) i nie żałuje, obraz bije ten z 226, składa się na to kilka czynników m. in większy kontrast, imo lepsza matryca...

Edytowane przez filipppek
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...