Skocz do zawartości

The Shield


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem oglądać jakis tydzien temu i juz jestem w polowie drugiego sezonu. Jest spoko, ale na razie szczena nie opadala, no może trochę

przy akcji z Vic+kuchenka

. Serial na pewno szybciej się rozkręcił niż The Wire, którego opuscilem po 5 epach, ale na pewno kiedys do niego wroce. Napiszcie tylko kiedy dojdą jakies nowe postaci, bo stale ogladanie tych samych paszcz troche nudzi, no i kiedy pojawi sie ten/ta Kavanaugh, bo podjaraliscie mnie fhój.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość _Milan_

najbardziej przeje.bane i tak miał ronnie:

 

shield13-ronnie.jpg

 

:(

 

 

jasne, lepiej byc rozerwanym od pasa w dól granatem, wiezinie to dopiero masakra.

No chyba ze to konkurs kto da lepszego screena.

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

large_shield13-vic2.jpg

 

Jeden z najbardziej wieloznacznych i genialnie magicznych widoków w historii TV.

sorry, ale nie zostal rozerwany granatem wiec sie nie liczy

 

Scena w domu u Shane'a to też majstersztyk.

 

zostal rozerwany granatem? nie? to niech spada na drzewo

 

najgorzej to mial on

 

acevedas-candid-camera.jpg

 

:potter:

 

nie no, to zupelny lajt bo nie zostal rozerwany granatem

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

jestes niedorozwiniety, teka napisal ze ronni mial najgorzej, a ja skazałem kogos kto mial jeszcze gorzej.

Ty lecisz w skrajnosci iwmawiasz mi ze wiezienie i robienie lachy kolesiowi jest zayebiste nawet.

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj skończyłem - uber serial.

 

Odnoszę wrażenie, że scenariusz nie był pisany z odcinka na odcinek, ani z sezonu na sezon, lecz był już kompletny przed rozpoczęciem zdjęć do pilota, nie przypominam sobie żadnego serialu z taką spójnością fabularną.

 

Oklaski za oryginalny pomysł na zdjęcia - wszystko kręcone z ręki, nieraz kamera umieszczona jest w jakimś zakamarku i zoomowana na centrum wydarzeń, co sprawia wrażenie jakby akcje policji naprawdę były śledzone z ukrytej kamery.

 

Jedynie aktorsko serial czasem wypada miernie - Ronnie, Wyms (to tylko 2 przypadki) powinni grać najwyżej gościnnie.

 

I w finale brakowało mi tylko śmierci Wyms i jednej z ostatnich scen, w której Dutch zostaje kapitanem. W ogoóle Dutch, to genialna postać, szkoda, że nie zrobili z niego większego maderfakera jesli chodzi o rozgryzanie psychiki podejrzanych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...