Skocz do zawartości

Żelki


Rekomendowane odpowiedzi

Mogłem to wpisać w słodycze ale imo zasługują na własny temat ;] Mój faworyt...nie, nie Haribo ;]

 

155878747ck2.jpg

 

żelki o smaku jabłkowym (lub brzoskwiniowym), dostępne w lidlu za około 5-6zł, posypane są specjalnym kwaskiem dzięki czemu nie są takie słodkie, zerknijcie też na masę ;] 400g. Tanio, smacznie i dużo

 

no i haribo, czyli też smacznie ale niestety drogo i mało, najlepsze o smaku coli i wszelkie inne "kwaśne"

 

piszcie xD

 

<miałem się kur.wa uczyć xD>

Kupiłem dzisiaj podobne. A nawet takie same, tylko inne opakowanie.

No. Pochwaliłem się. Tera idę jeść.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 33
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

281402.jpg

jedne z najlepszych żelek jakie w życiu jadłem :] Dostępne w Czechach i Słowacji.

 

A najbardziej smakują Haribo o smaku tropikalnym.

Są mięciutkie i bardzo słodkie.

Popieram - IMO jedyne żelki jakie mi smakują z firmy Haribo...

 

------

 

Te żelki z Lidla były faktycznie dobre... do czasu wakacji 2 lata temu - byłem pod namiotem, wpierdzielałem do końca paczkę, po czym poszedłem popływać. Od następnego dnia rano 3 dni leżałem w pontonie w cieniu i na zmianę spałem i bełtałem jak po kilku wiśniach. Od tej pory nie mogę nawet na nie patrzeć. Mam nadzieję że mi przejdzie :blink:...

Edytowane przez Fab3r
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Uwielbiam te z tesco czy tam lidla takie krążki jak cebulka, ale grubsze w smaku jabłkowym i brzoskwiniowym. Jak do tego usiądę (co zdarza się rzadko, bardzo rzadko niestety), to potrafię zjeść 500g tego świństwa. Uwielbiam, po prostu uwielbiam. Najbardziej lubię takie twardawe, które można sobie długo żuć... mmm. Cholera, mam na nie ochotę teraz.

 

Założyłem bezsęsu nowy temat, ten widzę już istnieje. No właśnie ojejcu, te są przech,uj!

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...
  • 6 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...