Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ps3fanboy.com/2008/08/06/ps3-fa...-on-wipeout-hd/

Hands On zaczynające się od słów:

After a months-long delay supposedly caused by failing seizure tests, it seems like WipEout HD is finally ready to debut on the PSN.

 

Bezmiar radości wypełnia moje serce.

 

 

Nic dodać nic ująć, czyżby dzisiaj ? l :crazy: Pewnie nie ale jest już tuż tuż :]

Odnośnik do komentarza

A ja tylko jestem ciekaw jednej rzeczy. Jezeli gierka naprawde wyjdzie jakos na dniach to dziwne, ze tak szybko uporali sie z problemem tych blyskow i mocnych swiatel w gierce. Przeciez to nie kwestia pierdniecia tylko kupa roboty w kodzie gierki. Tak bynajmniej rozumuje ja, nieznajacy sie na programowaniu gierek wlasciwie wcale :) Biore to bardziej na logike. Dlatego jestem ciekaw czy Sony cos podplacilo zeby "przymkneli oko" w tych testach :)

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue
A ja tylko jestem ciekaw jednej rzeczy. Jezeli gierka naprawde wyjdzie jakos na dniach to dziwne, ze tak szybko uporali sie z problemem tych blyskow i mocnych swiatel w gierce. Przeciez to nie kwestia pierdniecia tylko kupa roboty w kodzie gierki. Tak bynajmniej rozumuje ja, nieznajacy sie na programowaniu gierek wlasciwie wcale smile.gif Biore to bardziej na logike. Dlatego jestem ciekaw czy Sony cos podplacilo zeby "przymkneli oko" w tych testach

 

Kwestia zmiany parametrów kilku efektów graficznych, ewentualnego poszperania w silniku graficznym, to pryszcz przy tworzeniu gry.

Odnośnik do komentarza

Pewno zbiegnie sie z GC jak to jest przewidywane. Moze uda mi sie pograc w Lipsku. A co do tego jak szybko ma wyjsc gra to dziwne jest tez to ze producenci deklarowali, zaraz po "oblanych" testach, ze gierka wyjdzie w grudniu tego roku, a tu ploty, ze bedzie niedlugo. Czyzby nie wiedzieli sami jak to sie potoczy? :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nowy trailer z GC

WipEout HD will give you the chance to take on the greatest anti-grav racers in the world with plenty of online racing modes and even offline too, with HD’s two-player split-screen mode. Up to 8 racers can battle online in a range of online races. And with Trophy Support (whuuuuuut, Trophy support, you say?!?), which I know everyone is really excited about, this is definitely your chance to grab bragging rights online. More to come on Trophies soon, don’t you worry….

 

And for an additional challenge in WipEout HD, you can opt to use the SIXAXIS motion controls to steer their ship while blasting away opponents with the full arsenal of weapons. With lots of teams/ships to choose from, plenty of on and offline racing modes, crazy-fast HD racing and a remixed Dolby 5.1 surround sound soundtrack, your adrenaline will be pumping in no time. Trust me. And even though we think you’ll love the soundtrack, but in case you love your own music collection more, you can create a custom playlist on the PS3 XMB and listen to it while you race. Niiiiiiiice, right?!

 

For more game info check out www.WipEoutHD.com. We’ll be back with more on WipEout HD in the coming weeks, including the details on trophies, price, and release date - see keep your eyes peeled for more here on the PS Blog!

 

http://blog.us.playstation.com/2008/08/20/...d-details-here/

Odnośnik do komentarza

DAWAĆ MI TO-split screen,trofea,multiplayer i custom soundtrack,1080p,60fps !!! co chcieć więcej?To jedna z moich pierwszych gier granych na PSX stąd niewątpliwie tak wielka miłość do tej serii.Do mnie to chyba najmocniejszy ekskluzyw Sony na ten rok.Dawać mi to na PSN.Ja już to chce teraz w ten czwartek lub dopiero po 10 września (bo wtedy wracam z wakacji :P)

Odnośnik do komentarza

WipeOut to dla mnie obiekt kultu, IMO zdecydowanie najmocniejszy tytuł exclusive i chyba jak na razie jedyny, którego będę zazdrościł posiadaczom PS3. Ta seria wyrwała mi ogromny kawałek z życiorysu, 2097 tłukłem godzinami po nocach, soundtracki nadal należą do ścisłej czołówki mojej osobistej top listy. Mam nadzieję, że HD okaże się wielkim sukcesem, choć martwią mnie trochę te wszelkie obsuwy. Nic, trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza
Ficuś, nici z jutra, dopiero na jesień. Oj, PS3 będzie miało mocarną jesień.

 

Będzie co robić podczas deszczowych wieczorów :)

 

Mocarna końcówka 2008 roku to fakt....a 2009 rok przedstawia się jeszcze bardziej zabójczo....Heavy Rain, Killzone2, FFXIIIversus, Uncharted2, Ratchet, GoW3, Jak&Dexter,projekt ICO....a to tylko ekskluzywy,pewnie dużo multiplatformowych tytułów do tego dojdzie.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

cytat redaktora ps3site obecnego na GC

 

"Niestety - gra nie prezentuje się pysznie. Po ugrzecznieniu ze względu na osoby chore na epilepsję (ha! zapamiętałem), gra straciła sporo ze swojego uroku i dynamizmu. Jako, że widzieliśmy ją jeszcze w Londynie, zanim została wykastrowana, z ręką na sercu mogę powiedzieć, ze gra się po prostu wlecze. Zamiast ogromnej prędkości mamy straszliwą nudę.

 

Po cichu liczę na to, że w opcjach gry pojawi się przełącznik pomiędzy trybem ugrzecznionym, a trybem niebezpiecznym dla zdrowia."

 

mój komentarz:

 

NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!załamka na koniec dnia,esencją Wipeuta jest prędkość!!!!

Odnośnik do komentarza
Założę się że na targach jest ustawiona najniższa prędkość a gość który to pisze pierwszy raz gra w Wipeout'a. Nie widzę innej alternatywy.

 

Ja grałem w HD w zeszłym roku i właśnie najwolniejszy tryb był ustawiony i wtedy gra nie robiła specjalnie wrażenia.

Wystarczy przeczytac kolejny komentarz

 

http://www.ps3site.pl/gc-wipeout-hd-trailer/#comments

"Nie, niestety - dostępne były wszystkie klasy."

 

 

Na trailerze wygląda to ok. Dobrze że nie graliśmy wcześniejszą wersje, bedzie łatwiej zaakceptować obecną :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.