Skocz do zawartości

Nine Inch Nails


django

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Gość _Milan_

byłem na koncercie Nin, słuchałem wielu płytek, widze co ten typ wyrabia z qotsa i innymi, i uwazam ze swiat bylby taki sam bez niego.

zawsze sobie rpzypominam to zalosne video na ktorym rzuca sie na perkusje, (pipi) wie po co, ch,uj wie dlaczego.

Odnośnik do komentarza

Nine Inch Nails: Hesitation Marks

 

dlt1xl.jpg

 

 

http://uploaded.net/file/5yc5rk7y/www.NewAlbumReleases.net_Nine%20Inch%20Nails%20-%20Hesitation%20Marks%20%282013%29.rar

Format: MP3 237Kbps
Size: 107 Mb

 

Jest też w zatoce, również lossless.

 

Całość zajebioza. To co powyciekało wcześniej to w sumie ta gorsza część albumu i (pipi) dobrze, bo już miałem wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Posłuchałem wielokrotnie i ogólne wrażenie mam bardziej niż pozytywne. Pierwsza połowa jest słabsza od drugiej, ale wyróżnić na niej można Copy of A oraz All Time Low. Druga połowa od Satellite do końca jest za to bezbłędna z wyróżnieniem dla Satellite oraz In Two.

Czekam na recenzję pitchforka. Fragile dali 2/10, Pretty Hate Machine 5.6/10, a reszcie w porywach do 6.

Odnośnik do komentarza

Po kilku odsluchach moge powiedziec, ze jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Album ma fajny klimacik i dobrze sie tego slucha. Everything zupelnie nie pasuje do reszty utworow i to jedyny kawalek na plycie, ktory bym wywalil. 

Szkoda troche, ze ten album jest tak mocno elektroniczny, ze brakuje tu gitar i perkusji, ale nie ma co narzekac, bo jest dobrze.

Odnośnik do komentarza

The Best Of Hesitation Marks:

http://www.youtube.com/watch?v=HbVgil_2R6o

3:02-5.01  :wub:  :wub:  :wub:

 

Hesitation Marks to chyba najbardziej klimatyczny album w dorobku NIN od czasu Fragile. Jest w nim ten charakterystyczny klimat industrialu z końcówki lat 80' ale i świetne liryczne momenty znane bliżej np. z Fragile i With Teeth. 

 

Powiedzmy sobie jasno to na pewno nie jest jeden z najlepszych albumów NIN. Większość utworów zwyczajnie "nie leży", ale to co akurat się udało jest więcej niż dobre.

 

Najlepsze utwory:

- Copy of A 

- Came Back Haunted 

- Satellite 9+/10

- Various Methods of Escape 9+/10

- I Would For You 9/10

- In Two 9-/10

Edytowane przez nobodylikeyou
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...