Skocz do zawartości

Aktualnie ogladam


Dawid-kun

Rekomendowane odpowiedzi

Hajime no Ippo - Bardzo fajna anime potem się rozkręca jestem ciekaw czy zrobią 3 sezon.

Może tak za 5 lat, radzę zacząć czytać mangę, bo w takim tempie jak powstają kolejne serie tego anime to obecne wydarzenia będą około 2040 roku.

Coś musi być przyczyną. Może niska popularność tego anime? Cholera wie. Pierwszy sezon ponoć pokrył, aż ponad 300 chapterów mangi, dziwne jednak, że za drugi sezon zabrali się dopiero po dziewięciu latach.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

One Piece ,czekam teraz na nowe odc. szkoda że jeden na tydzień ,kinowe też już zaliczone również Gintama wreszcie lecz nie takiego końca się spodziewałem ,Fate/Stay Night,Mushishi, Shijou Saikyou no Deshi Kenichi

 

Wiem że jest również film Mushishi jeśli ktoś ma namiar gdzie jest ten film z napisami pl był bym wdzięczny bo jak przeszukiwałem strony to nigdzie nie mogę go znaleść

Edytowane przez DreicoPL
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jak obejrzysz to napisz coś o tym, tez myślałem żeby sie za to zabrać.

 

Trochę długo mi to zajęło, bo w między czasie łyknąłem jeszcze polecane Black Lagoon i zachęcony opinią Aramisa wziąłem się za moim zdaniem beznadziejne Bakura-no.

 

Heroic Age bardzo mi się podobało, a to głównie dlatego że akcja tutaj nie przystaje nawet na moment. 26 odcinków, z czego w każdym coś się dzieje. Nie ma denerwującego gadania o niczym, a fabuła rozwija się swobodnie gdzieś na drugim planie zaraz obok bardzo spektakularnych walk Nodosów.

 

Fabuła jest taka-se, trochę metafizycznego pitu pitu gdzie nie wiadomo o co chodzi, trochę miłości i pierdzących wzdychań głównej bohaterki za jej herosem i szczypta politycznej intrygi.

 

Ogólnie polecam. Nie jest to najwyższy poziom, ale naprawdę miło się oglądało.

Odnośnik do komentarza
Aktualnie oglądam G Gundama. Za(pipi)isty jest :>
Kompletnie niedorzeczny, ale zaskakująco wciągający. Potrafiłem oglądać po kilka odcinków dziennie, co zdarzało mi się bardzo rzadko. Nie powiem, bohaterowie też byli dość charyzmatyczni. Mindless fun ogólnie. Napisz coś więcej w stosownym temacie gdy obejrzysz całość.
Odnośnik do komentarza

Aktualnie ogladam Inazuma Eleven. Niegdys uwazalem to za glupawe anime dla dzieci,potem sie okazalo ze na NDS wychodzi inazuma eleven soccer jrpg po angielsku i chcialem sobie obadac o co mniej wiecej chodzi zanim pogram wiec odpalilem kilka pierwszych odcinkow. Ogladalem je z politowaniem na twarzy,smiejac sie z kreski postaci,patrzac na infantylna fabule i na to co sie tam wyprawia...ale z kazdym odcinkiem wciagalem sie coraz bardziej,nagle przestawalo to byc juz tak infantylne,nie denerwowalo mnie juz. Obecnie jestem na 75 epie i nie moge sobie wypobrazic dnia bez obejrzenia chociaz jednego odcinka,wciagnalo mnie to w swoj niesamowity swiat i jesli ktos lubi pilke nozna i jest gotow na troche dystansu na poczatku to mocno polecam sprobowanie Inazuma Eleven.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie skończyłem CHaos Head i mam mieszane odczucia. Na początku myślałem, ż ebędzie to naprawdę fajny thriller psychologiczny(tylko ze sweet postaciami) ale końcówka mnie zawiodła. Wszystko wytłumaczone w 2 odcinki, te wszystkie iluzje potem były wykorzystywane za często. No i oczywiscie musiało się skończyć miłością, która ratuje wszystkich. Btw, Steins: Gate to sequel tak?

Odnośnik do komentarza

Serial Experiments Lain - Spodziewalem sie OMGWTFniewiemczego i po polowie jestem delikatnie zawiedziony, bo jest bardzo dobrze (czy nawet swietnie), ale pierwsze odcinki zapowiadaly cos JESZCZE lepszego. Co nie zmienia faktu, ze jesli nagle tego nie spie.prza (w co watpie sadzac po opiniach innych), to bede mogl z czystym sumieniem polecic...

Odnośnik do komentarza

Tiger & Bunny, Hanasaku Iroha, Ano Hana, Steins;Gate to ścisła czołówka. Nie liczę drugiego Kaijiego, bo nie dokończyłem jeszcze pierwszej serii. Sporo tego jest, a jeśli komedia czy shounen jest interesujący, to też oglądam. Np. Nichijou całkiem mi się podoba (pierwszy odcinek był nudny, ale drugi nadrobił). Do tego C: (długi tytuł), które raczej mnie zawiodło (pokemony, Yu-gi-oh, pieniądze i ekonomia?).

W poprzednim sezonie oglądałem tylko Madokę, Level E i Fractale. Poza tym pierwszym, to wszystkie były gorsze niż średnie seriale, które oglądam teraz.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zachęciliście mnie do obejrzenia Baccano! . Jestem po 6 epizodzie i fajnie, że jest dużo wątków i jeszcze więcej postaci, ze wszystkim podanym w świetnej stylistyce. Mam tylko nadzieję, że te wszystkie wątki nie sprowadzą się do jakichś walk pokemonów, czarodziejskich eliksirów i przygód a'la "Mali Agenci" (a tak niestety jest w większości anime :confused: ).

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem tego nowego Ao no Exorcist i jak na razie cholernie mi się to podoba. Wizualnie i dźwiękowo bardzo wysoka półka, do tego świetny klimat, a i fabularnie jest szansa na coś więcej niż tylko na kolejną durną nawalankę w stylu Bleacha. Obok Hanasaku Iroha i Steins;Gate pozycja typu must-watching obecnego sezonu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...