Skocz do zawartości

Aktualnie ogladam


Dawid-kun

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Ghost in the Shell Stand Alone Complex. Aktualnie po 1 odcinku 2 sezonu. Pierwszy był spoko: ciekawe odcinki, sceny akcji, postaci. Trochę różnią się od filmu. Tam Motoko była jakaś taka aseksualna, a Batou mniej zabawny. Fajna intryga i cyberpunkowy klimat.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Wlasnie obejrzalem Baccano!. Swietne ale mam jedno pytanie do kogos kto juz to ogladal:

 

 

Czego dokladnie zyczyl sobie Elmer gdy byl pod woda i gadal z demonem? Rozumiem ze w koncowce chodzilo o opieke nad Maiza,ale w jakim sensie? Zeby nic mu sie nie stalo ze strony Szilarda itp czy raczej zeby nie popadl w depresje?

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Fate/całość ;)

Niektórzy narzekali, niektórzy chwalili... Obejrzałem i pozytywnie się zaskoczyłem. Jestem na 6 odcinku Fate/Zero i zarówno pierwsza seria, jak i kinówka mają ode mnie solidne 8/10. Nawet pomimo pewnego ugrzecznienia serii i IMO słabo skleconego początku filmu...

Prócz tego nadrabiam Madokę i od czasu do czasu np. drugi sezon Baka To Test.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jestem po 18 odcinku Tengen Toppa Gurren Lagann. Jestem trochę poirytowany tym, że fabuła pokazuje drugie dno dopiero teraz (edit: lekki syndrom anime adaptacji Berserka), no i chyba jestem już trochę za stary na to co wyprawiało się przed 15 odcinkiem włącznie. Ot, akcje a'la power rangers i cycki Yoko. W każdym bądź razie ogólny przekaz o wierze w samego siebie całkiem pozytywny. Definitywnie obejrzę do końca.

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Haha Gigi. Przypomniało mi się jak mi rodzice zabronili oglądać w podstawówce, bo potem byłem agresywny wobec dziewczyn (majteczki!). Ach te złote czasy Poloni 1 ;]

 

Ostatnio oglądałem kilka filmów i w sumie muszę polecić King of Thorn. Lepiej przeczytać mangę, bo film pomija kilka aspektów ale za to jest świetnie animowany, a sama fabuła zasadza ciekawego mindfucka.

Odnośnik do komentarza
Miłego oglądania. Jest to jedno z najbardziej przesłodzonych i naiwnych anime, które oglądałem. Chociaż ma też kilka naprawdę świetnych momentów. Do tego OST jest całkiem, całkiem jak ktoś lubi elektronikę, no i animacja jest świetna ;)

 

Już to kiedyś oglądałem ale bardzo dawno temu kiedy też byłem młody i naiwny. Ale ominąłem wtedy kilka odcinków i ledwie co pamiętam więc teraz oglądam znowu.

Odnośnik do komentarza

Ja teraz zastanawiam się czy nie zacząć przygody z Fate/Zero,bo teraz muszę czekać na 5,6 sezon Majora,takiego parcia na anime o sporcie to dawno nie miałem 4 sezony po 26 odc. obejrzałem w trzy dni, szybciej poszło niż wciąganie białego proszku nosem(Mąka, lub Pieprz Biały) :nyam2: do tego dochodzi jeszcze Oda Nobuna i Sword of Art Online

Na blacie aktualnie D. Gray.Man.

Edytowane przez DreicoPL
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Ostatnie anime jakie oglądałem to bodajże skończone w 2009 roku "Detroit Metal City". Fakt, w 2012 odświeżałem sobie Dragon Balla, ale dopiero dziś zacząłem coś nowego:
Hokuto no Ken
Nie wiem skąd to anime się w ogóle wzięło, właściwie wiem o nim jedynie z jakiegoś gifa... że już nie wspomnę że ciężko było znaleźć gdzieś wszystkie odcinki, ale w końcu się udało i po pierwszym odcinku jestem zajarany i to w niemałym stopniu !

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Neon Genesis Evangelion

 

...znowu. Nawet pytałem się o polecenie mi czegoś w tym stylu, ale skończyło się na tym, że oglądam i tak "oryginał". Dawno temu to skończyłem i dostatecznie dużo zapomniałem, by czerpać na nowo przyjemność z ponownego zagłębiania się w historię. I zupełnie nie jestem zawiedziony, tym razem chyba widzę jeszcze więcej szczegółów niż wtedy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...