Skocz do zawartości

Aktualnie ogladam


Dawid-kun

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam sobie Kill La Kill i trzeba przyznać, że jeśli ktoś widział Gurren Lagann i było mu mało albo lubi taką stylistykę to niech nawet nie zwleka tylko ściąga bo anime świetne.

Oprócz tego 28epek Armored Trooper Votoms za mną i trzeba przyznać, że nawet po tylu latach to kawał świetnego mecha anime.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...

Fullmetal Alchemist Brotherhood

 

Minęło już ostatecznie dużo czasu, bym zapomniał już połowę fajnych twistów i oglądam teraz od nowa. Najchętniej bym z domu nie wychodził, nic innego nie robił tylko oglądał.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

@ Komarzysko: czy to nie są seriale z aktorami? Tu gadamy o anime!

 

Fantastycznie, właśnie sobie odświeżam pierwszy sezon Durarary, więc będzie jak znalazł. Dzięki za dobre wieści!

Parasyte nie zwalnia, chociaż jeden odcinek tygodniowo trochę za mało :<

Sword Art Online jako druga połowa drugiego sezonu... słabiutko, pierwsza historia z drugiej połowy bez polotu, druga część już w świecie prawdziwym sporo lepsza, jak ktoś lubi melodramaty to jak znalazł, bo potrafi wycisnąć łzy.

Odnośnik do komentarza

Sword Art Online jako druga połowa drugiego sezonu... słabiutko, pierwsza historia z drugiej połowy bez polotu, druga część już w świecie prawdziwym sporo lepsza, jak ktoś lubi melodramaty to jak znalazł, bo potrafi wycisnąć łzy.

Jestem właśnie po zakończeniu i jakby to...  W pierwszej połowie w końcu jakaś fabuła, naciągana na maksa, ale przynajmniej był jakiś główny wątek i jego się trzymali, a nie jak w pierwszym sezonie każda historia spłycona do jednego, dwóch odcinków, ale ale druga część...? Ehhhh.... szkoda gadać. 

Przeciąganie jak tylko można. Najpierw historia z Excaliburem, która powinna być w drugiej części pierwszego sezonu, a potem ten marny wyciskacz łez.

Ja rozumiem, że to miało być melodramatyczne itp. ale za diabła nie pasowało do takiego shoena.

Odnośnik do komentarza

Obejrzalem troche anime ostatnio:

 

Shingeki no Kyojin - nie trzeba nic mowic, mistrz, czytam teraz mange.

 

Po tym anime zapoczatkowala sie moja milosc do muzyki Hiroyuki Sawano tak wiec zaczalem ogladac Ao no Exorcist. Calkiem ok i dosc ciekawe, zwlaszcza ze w pewnym epizodzie mamy nawiazania do polski i cos po polsku w anime machnietego wiec jest smiesznie. Ogolnie mogloby byc lepsze i tez musze przeczytac mange bo podobno anime zupelnie zboczylo z trasy a manga pokazuje klase, ale chcialem obejrzec glownie dla muzyki.

 

Hellsing Ultimate - bardzo dobre, naprawde. Ogladalem dawno temu ten pierwszy hellsing to mi sie srednio podobalo, ale to bylo dobre.

 

Sword Art Online - Pierwsza polowa anime super, druga mnie znudzila a czasami bawila. Obejrzalem tylko pierwszy sezon

 

Log Horizon - fajne anime dla relaksu, nic wybitnego, ale oglada sie naprawde przyjemnie jezeli sie nie nastawiacie na nie wiadomo co. Jak ktos lubi gry MMO albo podobalo mu sie SAO to LH tez mu sie spodoba.

Odnośnik do komentarza

Znowu 25 odcinków Berserka pękło tylko po to aby.. ah.. ten klimat. Jednorazowy, pierwszoligowy, muzyka, scenariusz i ostatni totalnie wgniatający w glebę epizod. Mistrzostwo. Dłuuugo, zawsze długo po jego seansie czuję się wypatroszony z uczuć. No i końcówka po napisach, ktoś mi powie czy w mandze leci ten temat dalej? czy w mandze są wszystkie odcinki serialu? wiadomo, najpierw powinna pójść manga ale dopiero teraz jest wydawana w PL. Dwa pierwsze tomiki już do mnie lecą ^^

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Znowu 25 odcinków Berserka pękło tylko po to aby.. ah.. ten klimat. Jednorazowy, pierwszoligowy, muzyka, scenariusz i ostatni totalnie wgniatający w glebę epizod. Mistrzostwo. Dłuuugo, zawsze długo po jego seansie czuję się wypatroszony z uczuć. No i końcówka po napisach, ktoś mi powie czy w mandze leci ten temat dalej? czy w mandze są wszystkie odcinki serialu? wiadomo, najpierw powinna pójść manga ale dopiero teraz jest wydawana w PL. Dwa pierwsze tomiki już do mnie lecą ^^

To anime to straszna lipa jest. Cenzura cenzurę goni + brak tam dużej ilości wątków z mangi.

 

Ogólnie to Berserk leci tak:

 

wężowy baron i hrabia(są to wydarzenia po zaćmieniu/zakończeniu anime) -> cofnięcie się w czasie do dzieciństwa Gutsa i bandy jastrzębia -> wydarzenia po zaćmieniu,czyli dalsza część anime.

 

GOTY manga,ale straciłem nadzieję na zamknięcie historii, bo wychodzi to już on ponad ćwierćwiecza i końca nie widać.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...
  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...

Trochę tego leci. ~20-minutowe odcinki chińskich bajek znajduję jako jakoś tak przystępniejszą formę rozrywki od co najmniej 2x dłuższych epizodów zwykłych seriali, acz te oczywiście też oglądam.

 

  • D. Gray-man - na razie po 30-stu odcinkach muszę powiedzieć, że się wciągnąłem. Fajny klimat, bohaterowie i ogólnie przyjemna całość. Sporo fillerów i śmieszków, ale z kategorii raczej tych przyjemnych, nie ma uczucia zażenowania.
  • Ajin - jestem w połowie drugiego sezonu na Netfliksie i generalnie zaskoczenie, bardzo spoko.
  • Violet Evergarden - Cóż za... piękny zamulacz. Choć z drugiej strony nie nazwałbym tego wydmuszką. Wizualnie to małe arcydzieło, ale kurła, tam się kompletnie nic nie dzieje. :whyyy: Momentami śmiało można przysypiać w trakcie seansu.
  • Basilisk: Ouka Ninpouchou - po sześciu odcinkach nowego Basiliska ciągle mam nadzieję, że jednak coś z tego będzie. Fabularnie robi się na szczęście ciekawiej niż w pierwszych epizodach (przeskok o parę lat do przodu pomaga, bo i dzieciarnia dzięki temu znika) @Kinoji Myślę, że jednak śmiało możesz dać szansę na obecnym etapie. :)
Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Oglądam B: The Beginning i kufa nie rozumiem w żadnym razie tworzenia jakichś dziwnych krajów i wciskania ich na siłę na mapy realnego świata. Nawet fabularnie tego nie da się wyjaśnić, bo jak już chcieli mieć jakąś policję królewską, to mogli umiejscowić akcję w WB. Jprdle, te wątki fantastyczne mnie nie denerwują, a nawet podobają. Wiem, że "chińska bajka" itp., ale bulwa jak już coś robią to lubię jak wszystko w miarę trzyma się kupy i doupy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.