Skocz do zawartości

PC Hardware - problemy


Wyso

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. To problem sprzętowy. Czasami w recenzjach piszą na ten temat. Nie ma możliwości wciskania kilku konkretnych klawiszy na raz, bo się blokują.

 

 

Spróbuj przypisać skok do jakiegoś innego przycisku, może się uda to obejść w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Sprzedalem kumplowi plyte glowna gigabyte p31-ds3l,u mnie wszystko dzialalo bez zarzutow,on zas twierdzi ze nie ma dzwieku,windows nie wykrywa karty dzwiekowej (zintegrowanej) i przy kazdym odpaleniu wyskakuje komunikat ze znaleziono nowy sprzet ale nie mogl zostac zainstalowany.

 

Sterowniki instalowane zarowno z plyty jak i ze strony producenta,system windows xp sp 2,tak bylo googlowane i probowane rozwiazania podane w sieci ale nic nie daja. Plyta jest na 100% sprawna wiec nie wiem o co tu moze chodzic ? Komp dobrze zlozony,podobno przez fachowca.

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy to dobry temat. Mam problem z pendrivem Kingston tego typu http://www.notebookoutlet.com.ar/fotos/fotos_auto1/Pendrive__Kingston_DataTraveler_101_8GB_2.jpg 16 gigówka ,sprawdzałem go na paru kompach. Pliki wrzucają się normalnie ale nie moge ich odczytać (sprawdzałem na filmach),gdy je skopiuje na kompa - to samo. gdy wsadziłem go do laptopa było pokazane że 13 gb zajęte przez filmy a w środku foldery z filmami puste. Formatowałem go wiele razy w systemie fat32 i nic, w systemie ntfs nie może ukończyć formatowania . Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Od jakiegos czasu komputer nie chce sie normalnie uruchamiac. Wciskam guzik zasilania i slychac takie chrobotanie (jakby brakowalo zasilaczowi mocy na start maszyny). Odlaczam kabel zasilajacy od zasilacza na jakies 10sekund, podlaczam ponownie, wciskam guzik i komputer hula. Any ideas? Cos nie tak z zasilaczem badz mobo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam laptop Samsung R780(Win7). Do pewnego momentu chodził jak złoto - teraz jak krew z nosa. Bywa, że wszystko śmiga jak złoto, ale często tuż po włączeniu potrafi zawiesić się na przeglądarce, czy przeglądaniu plików pomocy. Spadki wydajności są tak ogromne, że można powiedzieć, że w ogóle jej nie ma. Co może być problemem?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dziwna sprawa, ale napisze co i jak. :D

 

Kilka razy podczas pisania postow na forum zdazylo mi sie ze nagle kursor sam od siebie przeskoczyl do polowy tekstu, wiec wszystko troche sie pomieszalo i musialem robic kopiuj/wklej i przesuwac kursor na koniec zdania.

Komp jest nowy, notebook Sony Vaio, nie wiem co moze byc powodem takich rzeczy - zastanawialem sie, ze moze podczas pisania zachaczam o touchpada i przesuwam kursor, ale nie wiem.

 

Czy ktos sie juz z tym spotkal ? :)

Odnośnik do komentarza

mam taki problem, ze nie wyswietlaja mi się cieple kolory, nie jest to napewno wina monitora, bo sprawdzalem

 

czytalem na necie, ze trzeba kablem poruszac przy gniazdku do grafiki, ale to nie pomaga

 

dam plusa za pomoc...

 

edit: sterowniki wszystkie zainstalowalem, a karta to 8800 gts

Edytowane przez alexx-1
Odnośnik do komentarza

mam taki problem, ze nie wyswietlaja mi się cieple kolory, nie jest to napewno wina monitora, bo sprawdzalem

 

czytalem na necie, ze trzeba kablem poruszac przy gniazdku do grafiki, ale to nie pomaga

 

dam plusa za pomoc...

 

edit: sterowniki wszystkie zainstalowalem, a karta to 8800 gts

 

A ktore to sa cieple kolory bo zasadniczo wyswietlane sa czerwone, zielone i niebieskie i zazwyczaj brakuje jednego z tych trzech.

Odnośnik do komentarza

Chce podpiąć do swojego komputera nagrywarkę na SATA, ale mój problem polega na tym że nie mam sata na płycie.

 

Rozwiązaniem jest kupno kontrolera SATA na PCI. Tylko polećcie jakiś w miarę dobry (żeby działała nagrywarka i nie niszczyła płyt) za normalną cenę.

 

Może ta prośba nie pasuje ale nie chciałem zakładać nowego tematu.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ejo, kupilem 2 dyski 500gb, zeby chodzily w RAIDZie. mialem na poczatku odczyt jakies 200mb/s, potem zainstalowalem jakis systemowy kontreler RAID do plyty glownej ze strony intela. po tym transfer spadł do predkosci jednego dysku, ok 100mb/s. I nie moge tego odinstalowac, bo nagle mowi, ze to nie zbedne do raidu. any suggestions ?

Odnośnik do komentarza

(żeby działała nagrywarka i nie niszczyła płyt) za normalną cenę.

 

A co ma kontroler SATA pod PCI a do niszczenia płyt przez nagrywarkę ? Jak ma się do dupy płyty to i najlepsza nagrywarka spali płytę . Wystarczy kupić zwykły adapter IDE na SATA za 29zł

http://www.proline.p...DAPTER+IDE+SATA

 

Nie polecam adaptorów adapterów i innych gramofonów. Miałem gigabyte , niby markowe, a działało tylko jak padał deszcz lub była odpowiednia koniunkcja planet.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...