Skocz do zawartości

Managery piłkarskie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Szkoda, że ten temat nie jest aż tak często uczęszczany. Bardzo często pykam w FM'a 2010 na PC. Na rozgrzewkę wziąłem Naszą rodzimą ekstraklasę i zagrałem 1 sezon Wisłą Kraków.

Awansowałem do fazy grupowej LM, gdzie toczyłem boje z Chelsea, PAO i Olympiakosem. W grupie zdobyłem 9 pkt ale niestety starczyło to tylko do zajęcia 3 miejsca.

W lidze zająłem 2 miejsce czyli bardzo słabo :/ Liczyłem na więcej.No ale tak to jest gdy ma się krótką ławkę rezerwowych oraz kontuzjogennych zawodników.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
Gość Oran

Odśnieżam.

 

 

 

 

Dziś właśnie wygrałem 1. Ligę Wartą Poznań, zacząłem jako bezrobotny i poszedłem do Warty bo tylko oni mnie z Polski chcieli, a w anglii jakaś 3 liga i druga w hiszpanii to mówię, że wole na naszym podwórku już pograć.

 

 

 

 

Do drugiej rundu Pucharu Polski doszedłem tak jak zarząd chciał, specjalnie się Arce podłożyłem (mimo iż ich nie lubię ;p) by skoncetrować się na lidze i... Mam 14 punktów przewagi nad drugim Górnikiem Łęczna i trochę więćej nad Widzewem. A jeszcze 3 spotkania do końca (16 spotkań z rzędu wygrałem i żal mi rezerw do tych meczów wystawiać, chce wyśrubować rekord ;]).

 

 

 

 

Kazałem zarządowi jakiś klub który weźmie nas w opiekę i padło na Legię (bo jakieś inne śmieszne oferty były...). Wziąlem od nich Rozwandowicza (jakoś tak, napastnik) i Wasikowskiego (lewy obrońca) - obaj młodziki. Grają u mnie praktycznie non stop w pierwszym (Wasikowski do U-19 się załapał), czasem tylko ten napastnik musi grzać ławę bo np. Reiss też musi grać by się nie pultał, hehe. Ogólnie to rotację mocną robiłem, prawie każdy grał, oprócz młodego bramkarza którego tylko na outsiderów wypuszczałem i teraz w końcówce sezonu już gra te ostatnie mecze (bo dobry jest, ale jednak Radliński od niego lepszy póki co). Teraz ploty się roznoszą, że chcą mnie w Lechu zatrudnić bo Zieliński prawdopodobnie odejdzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Takie zainteresowanie tematem, że double posta musze zrobić :(

 

 

 

 

Da rady w eFeMie oddać juniorów pod opiekę jakiegoś trenera? Nie chce mi się ich ciągle obserwować itp.

 

 

 

 

Poza tym po Warcie dostałem robotę w... Legii :D Odszedłem z Warty bo nie chcieli dać hajsu na transfery, a, że mój skład opierał się na wypożycznieniach z patronackiej Legii właśnie wszystko się je.bło z racji, że w tej samej lidze jesteśmy. To dałem ultimatum, wiedząc, że oni tego nie spełnią i wyraziłem swe zainteresowanie kilkoma klubami (chciałem Śląska najbardziej trenować ;/), Miklas zwolnił od razu Urbana a wraz z nim odeszła połowa trenerów, co mnie trochę zdziwiło, ale na szczęście Dowhan został :D

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Football Manaher Handheld na PSP jest akurat dobry. Uboższy niż wersja na PC'ty ale daje rade. Obecnie prowadzę Manchester United, i już 3 razy z rzędu wygrałem lige, oraz 2-krotnie Lige Mistrzów. Jednak najwidoczniej to za mało żeby objąć kadrę Anglii, która na trenera wzynaczyła jakiegoś słabiaka z 2 ligi ;/.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ja aktualnie powróciłem do starego sejwa z FMa 2009. Leeds United, rok chyba 2028. Jedyne sukcesy to awans z trzeciej ligi do Premiership, Puchar UEFA i Superpuchar Europy, z Realem wygrałem 1:0. W lidze najwyżej 4 miejsce.

 

edit: aha, zapomniałem dodac, na PSN jest demko Premier Manager. krótko mówiąc chujnia z grzybniom.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Rok 2038. Pierwszy mecz nowego sezonu Serie A. Trafia mi sie blad jakiego do tej pory nie mialem. Wybieram sklad na mecz, przechodze do panelu gry i...nie ma moich zawodnikow. No po prostu ich nie ma. Sa tylko zawodnicy przeciwnika.

 

 

Przegralem 38-0 :potter:

 

 

 

Potem wrzuce screena. Koles z druzyny przeciwnej od razu mial zapewnionego krola strzelcow z 18 bramkami po jednym meczu. Poprzedni sejw byl ze zbyt stara data, by mi sie chcialo to spotkanie powtarzac.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.