Skocz do zawartości

Nowe serie anime


Jakuza

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni odcinek Made In Abyss...powiem wprost, jeśli ktoś jest wrażliwy na okrucieństwo, odcinek 13 będzie ciężką przeprawą, osobiście bardzo mną wstrząsnął i nie spodziewałem się, że pokażą co się stało w aż takich szczegółach, dla mnie anime sezonu, bez dwóch zdań

 

 

Dokładnie. Ostatni odcinek(szczególnie pierwsza połowa) był aż za mocny. Odkrycie tego roku.

 

Oj tak. Pod wieloma względami jedna z najlepszych serii ostatnich lat - rozwój postaci, bezkompromisowość, akcje bohaterów mające realne konsekwencje. Fantastyczna seria, mocno czekam na drugi sezon.

Odnośnik do komentarza

Shen ty nieczuły draniu!! ;)

 

Scena mocna, ale czy wybitnie szokująca? Bywało gorzej.

 

A samo anime - świetne! Napisałbym, że najlepsze w tym roku, ale w tym roku oglądałem tylko Atak Tytanów sezon 2 i Dragon Ball Super, więc konkurencja mizerna. Świetna kreska, fajny klimat i - przede wszystkim - bardzo mało zbędnych wypełniaczy.

 

Przeczepiłbym się tylko do charakteru głównej bohaterki, lolitkowatego wyglądu młodocianych postaci i kilku scen, gdzie mamy typową dla wielu anime zabawę erotycznymi podtekstami.

 

Nieco muzyki na koniec:

 

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Muszę w końcu obejrzeć Food Wars :) Dzisiaj mają też premierę:

Black Clover: Shounen kreowany na drugie Naruto, tez od Pierrot, zobaczymy, jeśli nie przegną pały z fillerami. Zniszczyli Tokyo Ghoul, ale już Yona była niezła.

Juuni Taisen: Seria w stylu Battle Royale napisana przez gościa od serii Monogatari, może być ciekawie :)

Odnośnik do komentarza

Kilka serii zapowiada sie ciekawie w tym sezonie - poza kontynuacjami (Souma, Kekkai Sensen) bedzie Mahoutsukai no Yome (pierwsze epy byly konkretne) i niezle wygladajace Black Clover, Just Because, Inuyashiki. Pewnie jak zwykle kilka bedzie do zaorania, bo okaza sie crapami, ale tez cos dobrego wpadnie z zaskoczenia.

Odnośnik do komentarza

Lepiej manga poczytaj, zwlaszcza Ajin, które w pierwszym sezonie ma malo wspolnego z manga :dunno:

 

Jestem na 5 epie Made in Abyss, ale juz widze ze trzeba bedzie po mange siegac. Narazie jednak idzie to wooooolnoo i nie dziwie sie ze Shen sobie przewijal, czekam az cos sie zacznie dziac bo premise zayebisty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...