Skocz do zawartości

Nowe serie anime


Jakuza

Rekomendowane odpowiedzi

Sekretem  Seven Deadly Sins są interakcje pomiędzy postaciami. Każda ma jakaś tajemnice i skaze , czasem  nie lubi  się z innym członkiem drużyny. Walki są kreatywne  , bo mimo że Grzechy są przekoksami to autor zawsze wbija im jakaś szpilę aby  nie było tak łatwo.

Odnośnik do komentarza

SDS czytałem do pewnego momentu, ale koniec końców nie porwało mnie na tyle, bym kontynuował. Ale nowego animca pewnie predzej czy pozniej obejrze.

Niemniej Escanora szanuje jak poyebany. Do dziś pamiętam premierę jego potęgi.

"PRZEPROŚ MNIE ZA TO, ŻE SIĘ URODZIŁEŚ." :banderas:

top 3 tekstów w chińskich kreskówkach

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o premiery kwietniowych anime, przynajmniej tych, które mnie interesują:

 

Tokyo Ghoul: re - dziś, 3 kwietnia;

My Hero Academia, sezon 3 - 7 kwietnia;

Shokugeki no Soma, sezon... kolejny - 9 kwietnia;

Steins;Gate 0 - 12 kwietnia

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Tokyo Ghoul: re po pierwszym odcinku:

- Lekka konfuzja. Autentycznie nie jestem w stanie stwierdzić czy i jak ma się to do wcześniejszych sezonów, acz powiedziałbym raczej, że mamy tu zupełnie nową historię.

- Inna, bardzo ładna kreska. Trailery wyglądały biednie, ale na szczęście jest lepiej.

- Masa postaci, z których żadna się na razie specjalnie nie wyróżnia



Odnośnik do komentarza

Ehh no dla mnie jest tragedia ale jestem fanem komiksu a tacy to chyba zawsze marudzą.

Akcja dzieje się kilka lat po poprzednim sezonie ( w sumie to nawet nie wiem czy oni liczą ten drugi sezon bo jest tam za dużo głupot których nie odkręcą w :re) wszystko ładnie powinno się połączyć z oryginałem 

bohaterowie się rozkręcą, to jedyna rzecz jaką mogę obiecać 

Już potwierdzili że będzie tylko 12 odcinków więc i tak mase rzeczy pominą, w pierwszym odcinku upchnęli 6 chapterów mangi. No nie najlepiej się zachowują.

Edytowane przez Pupcio
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie teraz zajarzyłem, że ten białowłosy typek to bohater wcześniejszych sezonów, tylko chyba jest mniej emo... Czyli nie wszystko jest nowe.  Jeszcze trochę i całe lore sobie poskładam z flashbacków. :yao:
Dziwne, bo oglądałem tylko nieco ponad rok temu. Widać za dużo tych chińskich bajek i się miesza. :/

Odnośnik do komentarza
Pierwszy odcinek Highschool DXD S4 obejrzany, i bardzo mi się podobał. Do nowej kreski szybko się przyzwyczaiłem,
 
Spoiler
 
Seria resetuje wydarzenia z ostatnich odcinków Born, i akcja dzieje się tak jak w LN. sposób w jaki Issei odzyskał zmysły był genialny, w duchu DXD, mina Valiego była genialna :) 

 

 
 
 
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...