Skocz do zawartości

Zakładanie konta na PS Store


berr

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za pomoc :(

wszedlem sobie na ps store i pomyslalem ze sprobuje doladowac konto i zadzialalo jakims cudem bez zmienania niczego :D

 

podejrzewam ze moze miec to cos wspolnego z tymi godzinami otwarcia banku czy systemu bo poprzednio robilem to po nocach i nie dzialalo.

 

aha i zrobilem to z poziomu ps3 wiec podejrzewam ze nie ma to wplywu czy z kompa czy nie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Wymiekam... Od godziny 2:00 probuje zalozyc konto US. Przeczytalem topic od deski do desk. Wpisywalem dokladnie tak jak Trzcina radzil, pozniej ktos napisal, ze trzeba zmienic cyferke w adresie, zmienialem o jeden, o dwa i o 100 - ni (pipi)a. Pozniej zaczalem szukac tych (pipi)ych adresow, znalesc nie problem z wpisaniem juz gorzej...czy to stan, czy miasto, a moze ulica? ... go wie.

Czy bylby ktos tak mily i moglby zalozyc konto US i JAP? Bede dozgonnie wdzieczny.

 

floczkins@wp.pl

kurdylak@wp.pl

 

Hasla prosilbym o wyslanie jako PW.

Hmm... mi w ogóle nie chce przejsć poza punkt, podawania maila i hasła. Jak podam maila z interii to wywala ze nieprawidłowy.... jak dam z wp to wywala, że mam konto master na konsoli z innego reginu niz us i każe mi cofać się i zmienić kraj jak w master. O co chodzi??

 

EDIT: Już poszło ^_^

 

Flook zrób tak jak było podane tu w linku do jednej ze stron, gdzie była instrukcja jak założyc konto EU, USA i JAP. ja wpisałem dane takie jak tam i poszło :/

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

niemajac nic wspolnego z bankiem slaskim poszlem dzis po takie cos

http://www3.ingbank.pl/u235/navi/34534

po pul godzinie stalem sie szczesliwym posiadaczem tej karty doladowalem 200zloty na nia i do domu

za pierwszym podejsciem karte zalapalo na polskim store, na amerykanskim store tak samo, zadnego problemu z wpisywaniem danych,nawet ta karta idzie placic w tesco real itp,karte mam wazna przez 28 miesiecy ,a zaplacilem za nia tylko 24 zlote,

polecam jak najbardziej karte visa przedplacona z ing bank slaski, i jeszcze jedno konto na sklep usa mam zarejestrowane na jakiegos wacka z ilinois, a karte z polskimi danymi zalapalo za pierwszym podejsciem

Odnośnik do komentarza
niemajac nic wspolnego z bankiem slaskim poszlem dzis po takie cos

http://www3.ingbank.pl/u235/navi/34534

po pul godzinie stalem sie szczesliwym posiadaczem tej karty doladowalem 200zloty na nia i do domu

za pierwszym podejsciem karte zalapalo na polskim store, na amerykanskim store tak samo, zadnego problemu z wpisywaniem danych,nawet ta karta idzie placic w tesco real itp,karte mam wazna przez 28 miesiecy ,a zaplacilem za nia tylko 24 zlote,

polecam jak najbardziej karte visa przedplacona z ing bank slaski, i jeszcze jedno konto na sklep usa mam zarejestrowane na jakiegos wacka z ilinois, a karte z polskimi danymi zalapalo za pierwszym podejsciem

przy wpisywaniu danych tej karty w pss trzeba podawac adres wlasciciela czy przechodzi bez tego?

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Jesli twoja karta kredytowa to VISA to przejdzie na fikcyjnym miejscu zamieszkania, jesli MasterCard to... nie wiem ale slyszalem, ze MC sprawdza tez te dane wiec raczej nie przejdzie. Najlepiej zaloz te konto US PSN i sprawdz ;)

Założyłem konto na USA kupiłem Ratcheta wszystko ok ale nie mogę kupować teraz na Polskim PSstore :wacko: możesz coś doradzić pozdro

PS.karte mam kredytową VISA

Edytowane przez leon107
Odnośnik do komentarza

A wcześniej mogłeś kupować na PSS PL?

 

Dobra, już widzę, że mogłeś.

 

Skoro teraz nie możesz kupować, to spróbuj np. jutro albo:

 

- Czy twoja karta ma wystarczająco pieniędzy załadowanych (jeśli to Pre-Paid)?

- Czy nie wyczerpałeś swojego limitu na dzisiaj (na karcie)?

- Nie usuwałeś przypadkiem danych karty z polskiego konta PSS? :]

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza
A wcześniej mogłeś kupować na PSS PL?

 

Dobra, już widzę, że mogłeś.

 

Skoro teraz nie możesz kupować, to spróbuj np. jutro albo:

 

- Czy twoja karta ma wystarczająco pieniędzy załadowanych (jeśli to Pre-Paid)?

- Czy nie wyczerpałeś swojego limitu na dzisiaj (na karcie)?

- Nie usuwałeś przypadkiem danych karty z polskiego konta PSS? :]

Nie mam limitu dziennego na karcie ,właśnie zrobiłem uaktualnienie karty na moim polskim PSstory i wyskoczyło update successful mogę kupowac, a jak przejdę teraz na konto USA to też muszę zrobić aktualizacje karty do tego konta w USA :wacko: ?po prostu MEKSYK pozdrawiam

 

jeszcze jedno pytanko w Edit Billing Information mam podać adres oryginalny tam gdzie jest karta zarejestrowana?pozdrawiam

Edytowane przez leon107
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

1. Jakie są tak w telegraficznym skrócie różnice między tym, czy założę sobie konto na Europę czy na Amerykę? Czy to ma związek tylko ze PS Store czy też z np. Home i na ten przykład jakimś tam multiplayerem?

 

2. PS3 mam od paru dni, założyłem już sobie konto na Europie i pograłem trochę w Resistance 2. Czy gdybym zechciał założyć konto na Stany, da radę jakoś przenieść trofea, które już zdobyłem(ew. jakoś przerobić to moje na europejskie)?

 

EDIT: Nieważne, już mam odpowiedź.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Czy można przenieść profil (PSNID) oraz save'y z jednej konsoli na drugą , tzn. mam wersje 60GB , jednak wsteczna kompatybilność mi kompletnie nie jest potrzebna , a mam na nią kupca po ciekawej cenie. Jako , że kupię sobie nową (myśle że 40GB) chciałbym mieć te samo konto , na którym to mam trofea. Czy jest w ogóle taka możliwość , jeśli tak proszę o dokładniejsze instrukcje.

Jeszcze pytanie odnośnie gier zakupionych na PS Store , czy będe mógł je pobrać jeszcze raz , nie płacąc ponownie?

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
Ta , tylko jak przeniść profil (konto) ???

 

Normalnie, zapisujesz sobie dane tego konta (Login i Hasło - nic więcej nie trzeba).

Na nowej konsoli tworzysz nowy profil, idziesz do kolumny PlayStation@Network - wchodzisz do Sign Up - klikasz na opcję "No, I will use an existing account" i tam wpisujesz te dane.

Logujesz się na konto i pobierasz gry, które na nim są.

 

Pamiętaj, żeby deaktywować aktualną konsolę (jeśli nie chcesz zostawić gier temu gościowi, który od Ciebie kupuje konsole :P ).

Zrobisz to w Account Managment, będzie tam opcja Activate Console. Wchodzisz i w środku jest opcja "Deactivate".

Proste

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Ja mam takie oto pytanie:

 

Mam dwóch userów, kiedyś kupiłem tekkena i teraz nie wiem czy jak skasuje jednego z nich to i tekken się usunie.

 

Konto mam na Europejskim Sklepie, zarejestrowane na GB (wtedy jeszcze nie było PL). Uparłem się na wipeouta HD, podobno za 55zł jest... więc, jak założyć konto w PL store.. znowu nowy użytkownik itp? Jakimi kartami można płacić. Na oficjalnej stronie PS Store PL nie ma żadnych informacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Ja mam takie oto pytanie:

 

Mam dwóch userów, kiedyś kupiłem tekkena i teraz nie wiem czy jak skasuje jednego z nich to i tekken się usunie.

 

Konto mam na Europejskim Sklepie, zarejestrowane na GB (wtedy jeszcze nie było PL). Uparłem się na wipeouta HD, podobno za 55zł jest... więc, jak założyć konto w PL store.. znowu nowy użytkownik itp? Jakimi kartami można płacić. Na oficjalnej stronie PS Store PL nie ma żadnych informacji.

1. Jak usuniesz konto na którym był Tekken kupiony to gra się nie usunie - po prostu przestanie działać.

2. Tak, nowy user - przełączasz się i rejestrujesz się wpisując wszystkie dane od początku (e-mail nie może się powtarzać) z wyborem kraju Polska.

3. Większość polskich kart działa - osobiście mam karty z WBK <30 oraz z mBank'u i działają wyśmienicie na PL PSS :) (+ na USA/Kanada oraz na HK)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...