Skocz do zawartości

Pokemony na NDSa


papi

Rekomendowane odpowiedzi

"masz jedną część czyli 3 gry" xD ehh to rżniecie kasy :P

 

ja przeszedlem platinuma po japonsku i rzeczywiscie wato wlasnie jego wybrac - wiecej poków mozna złapac/spotkac, jest kilka usprawnień , zmin fabuly, ogolnie to taka wersja "deluxe" dlatego własnie jest lepsza niz 2 inne wersje

 

 

btw tematy o pokach gniją gdzies daleko daleko na forum (chyba na 3-4 stornie kiedys sie doszukalem) , a tymczasem sie okazuje ze sporo ludzi tu gra ;)

 

i nie dziwne , to calkiem ciekawy rpg XD chociaz jednak po tych 10 latach robi sie troszke archaiczny :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
"masz jedną część czyli 3 gry" xD ehh to rżniecie kasy :P

 

ja przeszedlem platinuma po japonsku i rzeczywiscie wato wlasnie jego wybrac - wiecej poków mozna złapac/spotkac, jest kilka usprawnień , zmin fabuly, ogolnie to taka wersja "deluxe" dlatego własnie jest lepsza niz 2 inne wersje

 

 

btw tematy o pokach gniją gdzies daleko daleko na forum (chyba na 3-4 stornie kiedys sie doszukalem) , a tymczasem sie okazuje ze sporo ludzi tu gra ;)

 

i nie dziwne , to calkiem ciekawy rpg XD chociaz jednak po tych 10 latach robi sie troszke archaiczny :P

 

 

Platinum jest wersją deluxe (3 nowe dostępne legendy, ulepszone wi-fi), bo trzeba było na nią czekać 2 lata. Nie wiem czy można zamieszczać linki do stron, ale jakby coś szukajcie informacji na serebii.net . Informacje o HG/SS są szybko uaktualniane. Dodam jeszcze, że chyba wam się daty pomyliły. Pokemon ma 14 lat, a Gold i Silver mają 10 lat.

Edytowane przez Ikoden
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie najważniejszą nowością w nowych generacjach były

 

ruby/sapphire: walki 2vs2

pearld/diamond: global trade station

 

już nawet nie trzeba się komunikować z nikim ani kabelkiem ani wi-fi, wrzucam poka na "stacje" i czekam aż ktoś się wymieni, heh

 

 

oby w HG/SS (xd) rozwinęli trochę kanto, bo w Goldzie było to jakby dodane na siłę, przechodziło się je szybciej niż połowę johto

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mam dosc powazne pytanie odnosnie wersji Platinum,orientuje sie ktos jak to jest z tymi pokemonami tam?Od zawsze jak sie pojawiala jakas wersja gry to mielismy minimum dwie alternatywy (np gold i silver),ktore roznily sie pokemonami ktore w nich wystepowaly.Planuje grac z kumplem i sie wymieniac i sie zastanawiam,skoro Platinum to pojedyncza wersja,ma w sobie wszystkie pokemony z diamond i pearl czy jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Albo mi sie wydaje,albo nie ma o tej grze odpowiedniego tematu tak wiec taki zakladam.Chyba ze jestem mega slepy i przeoczylem,ale widze tylko do Pearl/Diamond i Heartow wiec...

 

No wlasnie,ktos gra?Jak wrazenie?

 

No i mam dosc powazne pytanie odnosnie wersji Platinum,orientuje sie ktos jak to jest z tymi pokemonami tam?Od zawsze jak sie pojawiala jakas wersja gry to mielismy minimum dwie alternatywy (np gold i silver),ktore roznily sie pokemonami ktore w nich wystepowaly.Planuje grac z kumplem i sie wymieniac i sie zastanawiam,skoro Platinum to pojedyncza wersja,ma w sobie wszystkie pokemony z diamond i pearl czy jak to jest?

 

Platinum to nie jest "pojedyncza wersja", to jest to samo co Diamond i Pearl. Wiesz, tak jak wspomniałeś o Gold i Silver, to był też wtedy Crystal, co nie. Myślę, że to również jest powód, dla którego nie było tematu o tej grze, bo w zasadzie nie ma o czym gadać, to jest praktycznie to samo.

 

Co do pokemonów, to Platinum ma ich więcej niż Diamond albo Pearl, ale mniej, niż tamte dwie razem. Tak więc, jeśli chodzi ci o ilość i chcesz się wymieniać, to polecam Diamond i Pearl. Jeśli chodzi o singlowe doświadczenie, to Platinum lepszy.

Odnośnik do komentarza

ja polecam platium, kazda część specjalnie ma kilka brakujacych pokemownow ale platiunumm ma o wiele wiecej poków niż "poprzedniczki" , i ma tylko kilka brakujacych ktore mozna wymienic z D/P , ale jest bardziej rozbudowana i ogolnie taka wersja "deluxe"

 

glowna zaletą dla mnie bylo to ze masa pokow ktora byla mega truda do zdobycia w D/P (np po przejsciu gry) teraz jest w miare latwo dostepna, wiec poprostu jak mamy jakies ulubione poki jest wieksza szansa ze sobie nimi przejdziemy gre, a nie tak jak wczesniej - zdobedzimy dopiero na koncu kiedy i tak jest malo do roboty;p

 

 

ogolnie przeszedlem platiunuma po japonsku , a D/P zrobilem tylko do polowy mniejwiecej, wlasnie dlatego ze jednak wersja "deluxe" nie nazywa sie tak bez powodu xD

jesli ktos przeszedl D/P to platinumm nie ma wielkiego sensu, ale jesli chcesz zaczac od czegos to bierz najlepsża i najpełniejszą część :>

 

 

tu lista poków ktorych nie da sie zdobyc w platinum

http://www.serebii.net/platinum/missing.shtml

jak widac sa to glownie startety z poprzednich gier

 

ogolnie na tej stornie znajdziesz pełno informacji, np jakich pokow brakuje w D/P i jakie sa, jakie sa roznice pomiedzy 3 wersjami itp

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

ano HGSS! Mam już dwie odznaki. Mało zmian jak do tej pory ale wreszcie udoskonalili interfejs, grafika jest schludna (każde miasto czymś tam się wyróżnia), dodali bajer z podążającym za nami wybranym pokiem i takie tam pierdoły. Więcej nowości czeka mnie później: pokethlon, GTS, online walki, frontiery, itp. Dla fanów najlepszej części czyli gsc - moosthev.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Szczerze wątpię. W HG/SS zawarte są wszystkie dodatkowe rzeczy z Crystala. Zresztą po Fire Red/Leaf Green nie wyszło np. Thunder Yellow, także nie jest wcale regułą, że muszą wychodzić po 3 ;).

Odnośnik do komentarza

Narazie sobie pokemony odpuszcze bo jeszcze sie uzaleznie na kilka tygodni i bedzie;p

Narazie mam na glowie ace attorney,ff 13 i inny wysyp gier...DS + PS3 i zycia nie starczy zeby to wszystko ograc.

 

Btw czy w HG/SS jakos "dopakowali" multiplayer zeby byl ciekawszy? Nie wiem jakies mini turnieje z kumplami,rankingi takie cos.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.