Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

 

4 minuty temu, PlastikowySmalec napisał:

 

 

 

A ty pewnie uwierzyłeś jak pelikan

 

 

 

Kolego nie warto, nie wkręcaj ludzi, ta strona daje punkty w zalezności kto ile zapłacił, zero obiektywności, tylko liczą się wpłaty.

Naucz się czytać ze zrozumieniem i wtedy zacznij pisać. 

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kubson napisał:

czyli pixel 2 czy iphone x robia (pipi),owe zdjecia i ta strona klamie. aha.

 

imo stronka jak najbardziej warta zapozania sie

 

 

Wystarczy że DXO jest powiązane z Apple, jak coś co ma format 4x3 może robić dobre zdjęcia ?

Edytowane przez PlastikowySmalec
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Posiada ktoś Huawei P10 i czy ściągaliście fabryczną folię? Producent twierdzi, żeby tego nie robić. Po trochę ponad miesiącu użytkowania, ni stąd ni zowąd, pojawiła mi się dzisiaj w tej folii dziurka jakby robiona igłą, a telefon trzymam w pokrowcu co mnie niesamowicie drażni. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeżeli o wizualia chodzi to nie. P10lite szczególnie niebieski jest stworzony dla kobiet, nie znam żadnej której by sie nie podobał. Nawet mi się podoba i się zastanawiałem czy S6edge nie wymienić. Na szczęscię mi przeszło.

 

Piszę wizualnie bo jeżeli o bebechy chodzi to xiaomi lepsze.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

Aparat w A1 jest taki sobie. Huawei od jakiegoś czasu robi dobre aparaty. Natomiast soft to kwestia gustu i do dyskusji, ale w A1 (który jest w programie Android One) jest czysty Android bez nakładki, obecnie już 8.0 (Oreo) i chodzi bardzo szybko (jak na Androida ;-) ). Huawei nie mam teraz żadnego w obiegu ale jak miałem, to do demonów prędkości soft nigdy nie należał.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mani napisał:

No własnie na necie czytam to ludzie chwalą aparat w A1. Nie jest wyśmienity ale na średnią klase jak najbardziej jest poprawny.

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/xiaomi-mi-a1-test-i-recenzja/strona/28773.html

 

mnie taka jakość za dnia (bo w nocy śpie a nie foty robie) w zupełności wystarczy.

Ale który nie robi poprawnych w dzień? Tam były minusy w postaci braku obsługi CameraAPI2 bo Xiaomi tego nie włączyło w sofcie. Także nie wiem czy to się zmieniło. Wiem, że jak się włączyło to API i zainstalowało przerobioną apkę Google Camera to robi zdjęcia wyśmienite nawet w nocy ale raczej Mamie @kubson tego robić nie będzie. Chodziło mi o to, że Huawei domyślnie ma lepszy soft i korzysta ze wszystkich API w aparacie. Ale jeśli to nie problem jakiś, to sam telefon jest bardzo ok.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...