Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, ze LG G6 bardzo ładnie staniał do 2099 brutto. Ma ktoś? Szukam czegoś dla żony z dobrym (w miarę) aparatem. Jakieś doświadczenia? Soft poprawili? Ostatnio bawiłem się G2 o G3 i soft był wolny a potem już nie miałem styczności. No i trochę modeli LG łapało bootloopy (Nexusy, G4 i jeszcze parę) dlatego chciałbym poznać opinię kogoś kto go ma.

Odnośnik do komentarza

Xiaomi Mi A1 czy Samsung A5 2017 czy Huawei P9 ??

Jeżeli nie przeszkadza ci 5.5 cala to Xiaomi .

4gb ram vs 3gb 

64gb pamięci wewnętrznej vs 16gb w P9 ....

Nie wiem tylko jak aparat, ale pewnie podobny poziom.

Miałem juz kilka ich telefonów i w kwesti cena/jakość nie mają sobie równych .

No i przede wszystkim najlepsza nakładka na andka jaką widziałem w telefonach czyli MIUI polska .

Ja zdecydowanie brał bym Xiaomi.

Odnośnik do komentarza

 

Xiaomi Mi A1 czy Samsung A5 2017 czy Huawei P9 ??

Jeżeli nie przeszkadza ci 5.5 cala to Xiaomi .

4gb ram vs 3gb 

64gb pamięci wewnętrznej vs 16gb w P9 ....

Nie wiem tylko jak aparat, ale pewnie podobny poziom.

Miałem juz kilka ich telefonów i w kwesti cena/jakość nie mają sobie równych .

No i przede wszystkim najlepsza nakładka na andka jaką widziałem w telefonach czyli MIUI polska .

Ja zdecydowanie brał bym Xiaomi.

 

 

Serio porównujesz aparaty w Xiaomi do LEICA w Huawei? Zresztą rozwinąć myśl miałem. Tylko nie bardzo wiem co powiedzieć kiedy porównujemy średniaki do flagowców. 

Odnośnik do komentarza

Powoli pasuje mi wymienić swoją z1c. Raczej przymierzam się do nowej xz1c, ale ostatnio nie śledzę tematu i nie wiem co tam się dzieje wśród flagowców. Są jakieś inne warte uwagi małe telefony, ewentualnie coś max 5,2"? Raczej wszystko poza samsungiem oraz chińczykami wchodzi w grę. 

Odnośnik do komentarza

Zwykłą dali.

 

Jedynym minusem telefonu jest to, że poniżej 10% baterii spada wydajność, niezależnie od tego czy włączy się tryb oszczędny czy nie. A tak to bardzo fajny android, mimo że Xperia, z którymi miałem różne przygody.

 

I na dniach ma wyjść Oreo.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Bawiłem się dziś chwilę i mimo większego rozmiaru to raczej komfortowo mi się z niego korzystało. Tylko ten wyświetlacz to nie masakruje baterii, ile Ci trzyma przy takim w miarę normalnym użytkowaniu?

Telefon ładuję raz na trzy dni. Nie gram w gierki ale, forumek, yt, spotify wyjdzie gdzieś ze trzy godz dziennie.

 

CYJTSWI.png

Edytowane przez Janusz Gamingu
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Orzeszek

ok pytanie. Ile teraz ramu musi mieć telefon na andku i rdzeni by "zap,ierda,lał" ma nie być ok, ma zapyerdalać. 4gb/8 rdzeni to optimum? kryterium to dual sim. mocno sie zastanawiam nad xiaomi mi6 (rozmiar, bebechy ,dual sim i cena sie zgadza) jakaś alternatywa? aby nie samsung i sony. 

Jakieś opinie o nokii 6?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...