Skocz do zawartości

jaszczoor

Jaki telefon wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.11.2017 o 10:54, Lucek napisał:

nie ma "zwykłego" S8 :potter: mi się ten zakrzywiony ekran podoba, fajnie wygląda

Mi wizualnie podoba się bardziej jak tradycyjny ekran. O kolorkach nic nie piszę bo tu i tu kosmos. Jednak funkcjonalność, samo trzymanie smartfona w dłoni czy obsługa jednak na korzyść prostego ekanu IMO. Osoby z większymi dłońmi mają problem z przypadkowym dotykaniem ekranu po bokach. Sam musiałem się długo przyzwyczajać. 

Też czekam na oreo androida na s7. Na liście modeli, na które ma pojawić sie update figuruje więc zostaje czekać. Znając Samsunga i podejście do generacji wstecz - poczekam długo; dwóch generacji wstecz - nie ma co liczyć. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Koledzy orientują się które obecnie modele telefonów mają najlepszy aparat/kamerę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pixel 2, iphone 8+, X i s8

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kupując iphona gadałem ze sprzedawcą i twierdził, że Huwaei p10 dorównuje lustrzankom. Ciekawe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

56 minut temu, Kosmos napisał:

Kupując iphona gadałem ze sprzedawcą i twierdził, że Huwaei p10 dorównuje lustrzankom. Ciekawe.

A ty pewnie uwierzyłeś jak pelikan

39 minut temu, kubson napisał:

Warto zapoznać sie ze stroną https://www.dxomark.com/news/ jeżeli chodzi o jakość zdjeć w smartphonach 

Kolego nie warto, nie wkręcaj ludzi, ta strona daje punkty w zalezności kto ile zapłacił, zero obiektywności, tylko liczą się wpłaty.

Edytowane przez PlastikowySmalec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

czyli pixel 2 czy iphone x robia ch,ujowe zdjecia i ta strona klamie. aha.

imo stronka jak najbardziej warta zapozania sie

Edytowane przez kubson

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

4 minuty temu, PlastikowySmalec napisał:

A ty pewnie uwierzyłeś jak pelikan

Kolego nie warto, nie wkręcaj ludzi, ta strona daje punkty w zalezności kto ile zapłacił, zero obiektywności, tylko liczą się wpłaty.

Naucz się czytać ze zrozumieniem i wtedy zacznij pisać. 

Edytowane przez Kosmos

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
1 minutę temu, kubson napisał:

czyli pixel 2 czy iphone x robia (pipi),owe zdjecia i ta strona klamie. aha.

imo stronka jak najbardziej warta zapozania sie

Wystarczy że DXO jest powiązane z Apple, jak coś co ma format 4x3 może robić dobre zdjęcia ?

• Minusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

no i dlatego telefonem nr jeden jest pixel 2. serio nie chce mi sie przepychac, ja tam lubie wchodzic i czytac ich testy jak dla mnie wydaja sie okej tak samo jak dpreview

chyba ze znasz lepsze strony to chetnie sobie poczytam

Edytowane przez kubson

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Co z tego że ma aparat jak reszta to niedopracowana kupa za kupe siana i kupe problemów żeby to kupić i później naprawiać bo szybko coś się zepsuje, ogółem kupa i są lepsze sprzęty za niższą cenę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Essential Phone doczeka się wkoncu obniżki panowie? Coraz czesciej ogladam i czytam materiały o tym telefonie i kurde marketingowo klapa ale wizualnie brat blizniak iphoneX.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Posiada ktoś Huawei P10 i czy ściągaliście fabryczną folię? Producent twierdzi, żeby tego nie robić. Po trochę ponad miesiącu użytkowania, ni stąd ni zowąd, pojawiła mi się dzisiaj w tej folii dziurka jakby robiona igłą, a telefon trzymam w pokrowcu co mnie niesamowicie drażni. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta