Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, szejdj napisał:

Dziewczyna się zastanawia nad wyborem telefonu, nie umiem jej pomóc. Różne tam warianty cenowe, ale największy wybór jest w cenie 1400-1800PLN. Co polecacie w tej cenie? P20 lite? Któryś Xiaomi? iPhone 6S?

Przy tańszych telefonach wybór jest prosty, przy telefonach >2000PLN również, najgorzej w tej średniej półce i nie wiem co mogę jej polecić. 

honor play lub honor 10?  nie wiem czy nie lepiej dla dzwiczyny po prostu coś tańszego xiaomi. Honor w każdym razie ładnie wyglądają.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak już jesteśmy w temacie telefonów dla kobiet, to co polecicie z opcją zayebistego aparatu i pojemnej baterii? Budżet jak na razie nieokreślony, ale jak pamiętam ile było rozkminiania przy telefonie dla mnie, to na razie chociaż ten aspekt pomińmy :yao:

Myślałem nad swoim Huawei Mate 10 Pro ale jednak aparat nie robi najlepszych zdjęć przy słabym oświetleniu i ma problem ze stabilizacją :( Chyba, że to ta ostatnia aktualizacja coś zepsuła. Tak czy inaczej chętnie posłucham propozycji. Dual sim tym razem nie jest wymagany ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.10.2018 o 21:36, wronerro napisał:

Huh, w ciagu 3 tygodni Xiaomi Redmi note 5 w proline z 889 na 809 pln, pewnie przez wypuszczenie redmi note 6.

Mam zamiar za tydz kupic nowy fon (jak zejdzie moja poczciwa A5), bede mial ok 850 PLN do wydania.

Cos sensowniejszego od Redmi note 5 ? Czy raczej juz nic lepszego sie nie wymysli w tym przedziale cenowym?

E-e?

Pany, bo za 4 dni mi tel na allegro pojdzie i potrzeba mnie opini prawdziwych znawcow, nie jakis podrabiancow !

Odnośnik do komentarza

Zacznijmy od początku: czego oczekujesz od swojego nowego nabytku? Nie wiem, ma robic dobre foty, ma mieć gniazdo słuchawkowe, jak największy ekran, najlepszą baterię? Sprzęty ze średniej półki to sztuka kompromisu i trzeba dobrać Ci coś, co najlepiej się wpasuje w potrzeby. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, wronerro napisał:

Stan - nowy

Ekran - powyzej 5,2"

Bateria - powyzej 3000 mAh

Ram - min 4 gb

Proc - jakis 8core

 

Ogolnie casualowy:

do neta, do jakies gry (empires and puzzle :F), czasem rodzinie jakies foto, byle nie mulil i fajnie smigal.

Nie jestem jakis mega wymagajacy

Cena ~ 850 PLN

 

brzmi jak X I A O M I

Odnośnik do komentarza

Pany, znalazem  w orbicie swoich zainteresowan Xiaomi Redmi NOte 6 pro EU:

Alledrogo Numer oferty:7619648282

Cena 880 PLN _ przesylka friko bo mam smarta

 

Sprzedawca 99,9% pozytywow ale zarejestrowany na jakas angielska pipidowke - Now Mobile

szukajac po necie znalazlem nawet oferte pracy na pracuj.pl XD

https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-sprzedazy-ebay-na-rynek-niemiecki-krakow%2Coferta%2C6390123

 

Ktos cos o nich albo o podobnych sprzedawcach ?

Brac w ciemno czy wziac w proline redmi 5 note za 840 i wy(pipi)ongo?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Miałem Mate 10 pro przez tydzień.Musiałem się pożegnać z nim gdyż na wyświetlaczu jakiś bad pixel czy coś było.Kupiłem w promocji za 1680 i szkoda mi było go zwracać bo już nigdzie takiej ceny nie ma.Ogólnie zadowolony byłem z niego ale nie było takiego łał jak po przesiadce z Remi na S8.W obydwóch zauważyłem problemy z powiadomieniami i denerwowało mnie to okropnie.Nie wiem czego to wina-androida?

Wczoraj wyczaiłem promocję na LG v30 za 1510zł nówka.Grzechem było nie skorzystać.Zastanawiam się teraz czy otwierać go czy sprzedawać gdzieś i wracać do Huawei.

Klnę teraz na Xperię Z3 Compact bo dotyk szwankuje i trafia mnie coś.Żonie dałem Redmi 4X i jest bardzo zadowolona.W sumie jak otworzę LG to będzie mój 5 telefon w ciągu miesiąca czy dwóch.Czuję się jak jakiś tester.

Odnośnik do komentarza

Załóż bloga i będziesz dostawał za darmo do testów :kaz:

 

Chińczyki potrafią mieć czasem dziurawy soft androidowy, wiem o czym mówisz z powiadomieniami bo ojciec miał taką samą przypadłość. Albo nie idzie ich wyłączyć, albo raz działają albo nie. 

 

Daleko mi do fanboja Szajsunga, bo s4 to był chłam, ale 7 czy 8 to już jest jak dla mnie top topów jeśli chodzi o funkcje, a cenowo są bardzo przystępne. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.