Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.11.2018 o 18:43, blantman napisał:

Między 6 a 6t jest różnica w oprogramowaniu które podrasowuje zdjęcia nocą ale podobno ma trafić lub trafiła też na zwykłą 6. 

 

 

 

Dostałem tą łatkę parę dni temu.

 

Pamiętaj blantman, że zdjęcia zawsze troszke lepiej wychodzą jak robisz je z opcji PRO

Odnośnik do komentarza

Wszystko testowałem wtedy aparat pierwszy raz bez niczego zdjęcia z ręki. Teraz odkryłem np że zdjęcia raw lepiej wyglądają a i funkcje systemowe które miałem wyłączone:D w każdym razie dla mnie jakość super i spełnia swoje zadanie aparat. 

 

Dodatkowo drugi dzień jadę bez ładowania nie oszczędzając telefonu (net,bt, gps i inne uruchomione non stop) a bateria obecnie na 55 %.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.11.2018 o 20:53, Tokar napisał:

Ten list to jak jakieś mlm

 

Właśnie dotarło do mnie co od(pipi)ało niedawno lg. Zamiast wkładać całą pompę w promocję tegorocznych g7 i v40, oni zrebrandowali g6 i v30 do wersji thinq, która to platforma jest niby głównym daniem w tegorocznych modelach. I już chuze sztuczną inteligencją, która póki co we wszystkich telefonach jest gigantycznym przerostem formy nad treścią, ale g6 dostało upgrade aparatu, mocno podbijające jakość fot, szczególnie nocnych. Rebrandowanie zeszłorocznego flagowca, uważanego przez kompanię za porażkę, no takie rzeczy to tylko w lg xd

W przypadku v30 halucynacje weszły jeszcze mocniej, bo przy jednoczesnym upgrade systemowym zwykłej v30, wypuścili jeszcze na rynek osobny model v30 thinq z jakimiś drobnymi różnicami hardwarowymi i to tuż przed premierą v40 xDDD Za chwilę pewnie będzie zdziwko dlaczego nikt nie kupuje g7 ze zjebanym noczem i rewelocyjnym thinq, którego nie ma przecież w żadnym innym, tańszym telefonie.

Nowe g6 latają już w normalnych sklepach w okolicach 1100  złotówek. Coś czuję, że za chwilę znowu będzie można zamknąć temat, bo jedyna dobra odpowiedź na zadane w nim pytanie będzie brzmiała LG G3x2 :cool:

Nie jest tak do końca. Mam 2 G6 i ta jakość aż tak się nie poprawiła. Jest tryb nocny ale lepiej się sprawdza każdy mod Google Camera. A i funkcji AI G6 nie dostało a mam najnowszy soft jaki jest. 

 

Co nie zmienia faktu że prócz baterii to telefon jakością zjada xiaomi, ma NFC, Jacka i po prostu działa. Za tą kasę dalej nie widzę alternatywy. 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Ja wymieniłem swojego troche leciwego już Xiaomi Redmi Pro na Honor Play, jak na razie telefon całkiem ok, mimo mniejszej bateri niz w moim byłym już Xiaomi to Honor trzyma baterie bardzo solidnie, do tego wielkościowo jest prawie taki sam jak Rredmi Pro, a ekran ma aż 6,3 cala. Jedyny minus jak nazrazie to niepotrzebnie skusiłem się na model imporotowany z Taiwanu i niektóre rzeczy miałem na początku po Chińsku oraz był problem z google play, teraz już wyszstko ogarnąłem i nie ma już w sumie nic po krzaczowskiemu, ale lekki niesmak jednak pozostał i dzisiaj np. wyskoczył jeden jakiś komunikat po Chińsku, ale czego dotyczył nie wiem:scratch_one-s_head:. Ogólnie stosunek ceny do jakości jak najbardziej ok.

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.11.2018 o 06:35, mozi napisał:

Mam dylemat - opłaca sie dopłacać do Mate 20 Pro? Zastanawiam się nad P20 Pro ale widzę że Mate ma lepszą speckę + ekran. Jakaś alternatywa? Chcę mieć super aprat przedewszystkim. 

 

Jesli nie interesuja cie dodatkowe opcje autofocusa (continuous autofocus), to bierz Mate 20 Pro. Ale jesli chodzi o jakosc samych zdjec, to roznicy jako takiej nie zauwazysz. Obydwa aparaty maja takie same opcje, jesli chodzi o ustawianie ekspozycji oraz hdr. Niby Pro ma troche lepiej przy balansie bieli podczas opcji z flashem (dual colour), ale to moim zdaniem zbyteczna opcja przy (nawet darmowych) programach graficznych. Sportu oraz wyscigow raczej nie bedziesz fotografowal, wiec ten continuous autofocus przyda ci sie raz na rok. Wez tanszego. ;>

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Tokar napisał:

 

Ja tam widzę po 1500 xd Na razie najtaniej na alledrogo z bestceny po 1170. Blakfrajdejowa promocja oczywiście ściema, bo już od kilku dni po tyle stoi, a cena z której rzekomo jest przeceniony to już w ogóle dobra beka.

Nie umiesz w komputer i internety, było trzeba wpisać kod rabatowy na black friday i wskakiwała cena promocyjna.

Odnośnik do komentarza

Rok temu mi nie pyklo z zakupem telefonu, wiec postanowilem znowu poprosic was o rade. Telefon musi spelniac te same wymagania co ostatnio, czyli:

W dniu 22.11.2017 o 11:34, kubicz napisał:

 Jaki smartfon z androidem do 2500 zlotych mi doradzacie? Chcialbym zeby ten model spelnial kilka warunkow:

- ekran minimum 5 cali (moze byc wiekszy)

- wytrzymala bateria 

- musi byc dostepny w polskiej dystrybucji (sprowadzanie z zagranicy odpada)

- moze byc dual sim (aczkolwiek nie musi)

 

Telefon nie bedzie  mi sluzyl do grania a co najwyzej do przegladania internetu i ogladania filmow (dlatego taki ekran). Nie planuje tez zostac zawodowym fotografem, wiec aparat nie musi wymiatac. Licze na wasza pomoc.

 

@NemoKOF doradzil mi Xiaomi Mi Note 2 i wciaz biore ten model pod uwage, ale moze od tego czasu pojawilo sie cos znacznie lepszego i w podobnej/troche wyzszej cenie. Wielkie dzieki za wszelka pomoc.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, kubicz napisał:

Rok temu mi nie pyklo z zakupem telefonu, wiec postanowilem znowu poprosic was o rade. Telefon musi spelniac te same wymagania co ostatnio, czyli:

@NemoKOF doradzil mi Xiaomi Mi Note 2 i wciaz biore ten model pod uwage, ale moze od tego czasu pojawilo sie cos znacznie lepszego i w podobnej/troche wyzszej cenie. Wielkie dzieki za wszelka pomoc.

 

Huawei Mate 20 Lite/ Mate 20.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.11.2018 o 19:35, kubicz napisał:

Rok temu mi nie pyklo z zakupem telefonu, wiec postanowilem znowu poprosic was o rade. Telefon musi spelniac te same wymagania co ostatnio, czyli:

@NemoKOF doradzil mi Xiaomi Mi Note 2 i wciaz biore ten model pod uwage, ale moze od tego czasu pojawilo sie cos znacznie lepszego i w podobnej/troche wyzszej cenie. Wielkie dzieki za wszelka pomoc.

One plus 6t ja jestem zachwycony i bateria trzyma 2 dni. Ok 2500 zł ze sklepu oneplus. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam stan baterii. Bateria w moim Oneplus 6 trzyma 2 dni calutkie jeśli nie odpalam na niej żadnych gierek tylko rozmowy + mesengery i inne apki komunikacyjne (nawet instagram nie pożera tyle mocy).

 

Co do wyboru tel. Antutu benczmark nie kłamie i oneplus6 jest na 3 miejscu najlepszej wydajności telefonów na rynku, dlatego myślę, że za cene 2500zł to najlepszy wybór aktualnie na rynku.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@keyzee Dzieki za oferte, ale musze odmowic.

@NemoKOF Cena tego Pocophone'a zaiste fajna i moglbym przezyc brak Netflixa w HD, ale wciecie na gorze ekranu skutecznie mnie odpycha. Strasznie duzo nowych telefonow ma ten bajer, a mi akurat on przeszkadza. Szkoda, ze Mi 8 tez to ma, bo nawet niezle lezal w dloni. W ostatecznosci, jezeli nie znajde nic lepszego bez wciecia, to wtedy wezme cos z tym paskudztwem. ;)

@blantman Ten 6T ma niezla baterie i nawet wciecie tak bardzo nie paskudzi ekranu. Trzeba bedzie obejrzec kilka recek/testow.

 

Oczywiscie wciaz jestem otwarty na propozycje i z gory dziekuje za wszelka pomoc.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...