Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem poznać Wasze opinie, ale jeśli dostaje za darmo telefon z symbianem to chyba się opłaca :)

 

Sam nie wiem, mam K750i i nie zamieniłbym go na E50. Jak wspominałem ten telefon straszelnie muli, więc z wykorzystaniem symbiana i tak będzie kłopot.

Proponuje nie oddawać soniacza, jeśli masz taką możliwość. Możesz szybko zechcieć do niego wrócić ;)

Odnośnik do komentarza
Nie ukrywam, że podoba mi się w580i. Jednakże słyszałem wiele opinii, że często pękają w nim klawisze :(

 

Co innego byś polecił? (nie-slider)

Tak się składa, że prowadze punkt ery, w580i sprzedałem kilkanaście i szczerze powiedziawszy nikt jeszcze nie reklamował. W tej cenie co podałes mozesz kupic nokie 6280/88 z ery, jest to slider, który jest odpowiedni do Twoich wymagan.

Odnośnik do komentarza
U mnie podobnie jak u pana wyżej :)

 

BTW

Ponawiam pytanie: "A jaki stosunkowo tani telefon z Symbianem nie muli?"

 

To nie chodzi o telefon tylko o użytkownika. Z symbianem trzeba umiec sie obchodzic. Osobiscie uzywalem juz 4 róznych telefonów z symbianem i nigdy mi zaden nie zamulił. Dosc fajnym telefonem jest nokia n73, cena do jakości nie jest wygórowana.

Odnośnik do komentarza
To nie chodzi o telefon tylko o użytkownika. Z symbianem trzeba umiec sie obchodzic. Osobiscie uzywalem juz 4 róznych telefonów z symbianem i nigdy mi zaden nie zamulił. Dosc fajnym telefonem jest nokia n73, cena do jakości nie jest wygórowana.

 

Fakt. Tylko czy telefon jest dla mnie czy ja dla telefonu? Nie należe do osób które pieszczą swoją komórkę. Nie kupuje pokorowców, nie czyszcze obudowy, wychodze z wszelakich opcji przytrzymując przycisk "wstecz" lub "czerwona słuchawka". Jeśli telefon nie jest w stanie wytrzymać takiego traktowania to IMO jest słaby (dokładnie tak jak wiele nokii serii N).

Odnośnik do komentarza
To nie chodzi o telefon tylko o użytkownika. Z symbianem trzeba umiec sie obchodzic. Osobiscie uzywalem juz 4 róznych telefonów z symbianem i nigdy mi zaden nie zamulił. Dosc fajnym telefonem jest nokia n73, cena do jakości nie jest wygórowana.

 

Fakt. Tylko czy telefon jest dla mnie czy ja dla telefonu? Nie należe do osób które pieszczą swoją komórkę. Nie kupuje pokorowców, nie czyszcze obudowy, wychodze z wszelakich opcji przytrzymując przycisk "wstecz" lub "czerwona słuchawka". Jeśli telefon nie jest w stanie wytrzymać takiego traktowania to IMO jest słaby (dokładnie tak jak wiele nokii serii N).

Tez nie uzywam pokrowców i co? To nie ma zadnego wpływu ^_^.

 

Z takim mysleniem to daleko nie zajdziesz. Bo równie dobrze moznma wymagac tego od auta a przeciez jak nie bedziesz o niego odpowiednio dbał ( nie mówie tu o myciu) to tez bedzie szwankował i co wtedy tez tak powiesz? Jak ktos jest ciota i nie umie obchodzic sie z jakims urządzeniem ( byc moze zbyt nowoczesne dla niego , ahh ta technika) to niech nie kupuje, proste...

Odnośnik do komentarza

Porównujesz samochód(skomplikowane urządzenie) z telefonem (stosunkowo prosty). Skoro producent zawarł w telefonie pewne funkcje to dlaczego mam z nich nie korzystać (chodzi mi o obsługę dużych kart pamięci, szybkie wyjście z opcji). Spotkałem się z opinią że moje nokie nie chodzą własciwie między innymi przez częste wychodzenie z opcji za pomocą "czerwonej słuchawki", więc po co producent zawarł tą opcje? Jeśli mam w samochodzie blokade dyferencjału to chcę żeby działała gdy wjeżdżam w teren, gdy zawodzi samochód jest do dupy. Głaskanie wszystkiego co się ma nie ma sensu, bo zaczniemy żyć dla przedmiotów...

Mylisz wymiane zużytych elementów z naprawianiem szmelcu :P

 

Odnośnik do komentarza

C902

W960

K850

 

 

Który najlepszy? Który ma najlepszy aparat i wyświetlacz? Mp3 mam sansy więc nie potrzebuję, choć teoretycznie, jeśli jakość będzie lepsza to mogę się przerzucić z słuchaniem muzy na telefon.

 

Nie chcę nic innego niż S/E .. propozycję z firmy Nokia uważam za potwarz ;)

 

 

pozdro

s.

Odnośnik do komentarza

Ja bym bral w960. Duzo pamieci, dotykowy ekran, no i na serii Walkman naprawde mozna posluchac muzyki, dolanczane sluchawki douszne sa niezle, a z 960 dostajesz je w wersji bluetooth. Ale lepiej iphone'a 3g 8gb, sam czekam na przesylke ze stanow.

Odnośnik do komentarza

kurde, widzę że mam podobny dylemat, też się zastanawiałem między Ericsson C902 a K850i. Różnica między niby to chyba kwestia gustu, co? Bo z tego co widzę po danych technicznych to parametry podobne.

 

 

A bym zapomniał. Oba te telefony przestały mnie interesować, jak poczytałem o Nokii N82 :) Ktoś używa tego cacka? Nie ma problemów z zawiechami? Komóra ta widzi mi się jako prawdziwy kombajn. Można bez problemu ściągać i wgrywać dowolny soft? (np. Automape, bo nie wiem jak mapy nokii się spisują).

Odnośnik do komentarza
Kupiłem w960 za 1079zicos . W poniedziałek będzie. _happy_run__by_ChaosEmeraldHunter.gif

 

 

Nokia ... _vomit__by_MarcaSolkanar.gif

 

 

bili cię Nokią w dzieciństwie, że tak psioczysz?

 

Nie miałem nigdy Nokii, więc chciałbym wiedzieć co masz na myśli, narzekając ciągle na Nokie.

 

 

póki co czytam fora, testy tej N82 i ciężko mi znaleźć wady tego telefonu.

 

 

jeszcze parę dni grzebania w necie i się chyba namyślę. Co mam przepić hajs, to sobie sprawie te cacko.

Odnośnik do komentarza
jeszcze parę dni grzebania w necie i się chyba namyślę. Co mam przepić hajs, to sobie sprawie te cacko.

 

może jadnak lepiej by było jakbyś przepił te pieniądze ;)

Ogólnie rzecz biorąc telefony nokii straciły swoje walory dość dawno temu, a w zestawieniu jakość <-> cena nie wypadają najlepiej. W najnowszych modelach można zauważyć powrót do korzeni, ale czy to wystarczy czas pokaże...

Odnośnik do komentarza
jeszcze parę dni grzebania w necie i się chyba namyślę. Co mam przepić hajs, to sobie sprawie te cacko.

 

może jadnak lepiej by było jakbyś przepił te pieniądze ;)

Ogólnie rzecz biorąc telefony nokii straciły swoje walory dość dawno temu, a w zestawieniu jakość <-> cena nie wypadają najlepiej. W najnowszych modelach można zauważyć powrót do korzeni, ale czy to wystarczy czas pokaże...

 

 

nie wiem, nie śledzę historii Nokii, bardziej interesują mnie konkrety, np. w czym lepsze jest C902 od N82, ale tutaj raczej się tego nie dowiem.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem w czym jest lepszy c902... mi się nie podoba :P

 

 

Czego potrzebujesz od telefonu?

 

 

 

wiesz, akurat wpadło trochę hajsu i chciałem sprawić sobie taki kombajn multimedialny, ale teraz się zastanawiam, czy po miesiącu użytkowania nie będę wku.rwiony na siebie, że wydałem ponad tysiaka na telefon ;]. No ale mówić o N82 jako tylko telefon to spore uproszczenie.

 

 

Boorak, spoko, już przeczytałem z 20 stron ;]. Dobre forum btw

Edytowane przez Manor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...