Skocz do zawartości

Jaki telefon wybrać?


jaszczoor

Rekomendowane odpowiedzi

Ty i te Twoje durne pomysły -_-

 

Przecież on z domu nie wychodzi. A telefon zamówi przez internet! Prawda Roman? Powiedz że tak jest!

 

 

Nokie są be bo tak uważam. Skoro ja tak uważam, skoro Michał tak uważa, skoro Tomasz tak uważa to coś w tym musi być [ nie, wcale nie to, że coś nas łączy].

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza

Miałem styczność z wieloma modelami nokii. Byłem posiadaczem kilku starszych modeli i (ukrzyżujcie mnie za to, ale tak myślę ;) ) były całkiem dobre. Jesli chodzi natomiast o modele serii N i E, są to dość mocne niewypały. Nokia od zawsze oszczędzała na ilości pamięci pakowanej do telefonu. Niestety cenią swoje produkty jak towar z najwyższej ligi do której one już od dawna nie należą. Stylistyka "cegły" też do mnie nie przemawia :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

pojawia sie dotykowa malutka klawiatura, trafic w przycisk jest nie latwo, sa male i jak masz paluchy wieksze od 7latka to pewnie idzie sie w(pipi)ic.

Niestety zadnej alternatywy, albo stety, bo juz mi przeszla ochota na iphone'a, niepotrzebny mi gadżet.

 

Odnośnik do komentarza
pojawia sie dotykowa malutka klawiatura, trafic w przycisk jest nie latwo, sa male i jak masz paluchy wieksze od 7latka to pewnie idzie sie w(pipi)ic.

Niestety zadnej alternatywy, albo stety, bo juz mi przeszla ochota na iphone'a, niepotrzebny mi gadżet.

 

Jeszcze mi powiedz, że na to "cacko" nie mogę wysłać sobie plików przez bluetooth...

 

http://fun.noshit.pl/?co=lubie&id=39710

 

Aha.

 

Nie no, bez jaj, za tą samą cenę konkurencja ma telefony z bezprzewodowym przesyłem, aparatem 5 mega (nie 2) i oczywiście można na nich nagrywać filmiki. O co chodzi z tym iPhone'em? Kto to kupuje?

Odnośnik do komentarza
pojawia sie dotykowa malutka klawiatura, trafic w przycisk jest nie latwo, sa male i jak masz paluchy wieksze od 7latka to pewnie idzie sie w(pipi)ic.

Niestety zadnej alternatywy, albo stety, bo juz mi przeszla ochota na iphone'a, niepotrzebny mi gadżet.

 

Jeszcze mi powiedz, że na to "cacko" nie mogę wysłać sobie plików przez bluetooth...

 

http://fun.noshit.pl/?co=lubie&id=39710

 

Aha.

 

Nie no, bez jaj, za tą samą cenę konkurencja ma telefony z bezprzewodowym przesyłem, aparatem 5 mega (nie 2) i oczywiście można na nich nagrywać filmiki. O co chodzi z tym iPhone'em? Kto to kupuje?

Następny co to telefon kupuje tylko dla aparatu, kiedy to zrozumiecie, że robienie fotek aparatem z telefonu to wiocha? Najzwyczajniejsza wiocha, teraz telefon z aparatem ma kazdy pajac, najlepsze i najdrozsze telefony na rynku nie posiadają wogole aparatu...

Iphone 3G jest ok, ma troche błędów w oprogramowaniu ale to kwestia czasu ( nowość ) i jesli ktos jest gadzeciazem to warto w taką zabawke zainwestowac. Jesli chodzi o konflikt nokia-sony ericsson wypowiem się bardzo obiektywnie. Prowadze sklep "ERY" i z własnego doswiadczenia wiem, ze więcej osób przynosi nam sony ericssony niz nokie do servisu. W zasadzie w przeciągu ostatniego miesiąca odebrałem chyba 3-4nokie ( wszystkie to e50 - wadliwy model na xshc ) a sonych ericssonów poprostu mialem wysyp , zwłaszcza k850i < totalne dno. Osobiście używam noki 6310i i nigdy bym jej nie wymienił na zaden inny telefon- warto podkreslic, ze 6310i to telefon 5letni , bez kolorowego wyswietlacza, bez polifoni , bez mp3 , bez radia a jednak na aukcjach internetowych czy w komisach za nówke z gwarancją można dostac 1200-1500zł...

Odnośnik do komentarza
Następny co to telefon kupuje tylko dla aparatu, kiedy to zrozumiecie, że robienie fotek aparatem z telefonu to wiocha? Najzwyczajniejsza wiocha, teraz telefon z aparatem ma kazdy pajac, najlepsze i najdrozsze telefony na rynku nie posiadają wogole aparatu...

No to już jest problem tych, co te "najlepsze" telefony kupują. Ja wolę być pajacem i nie targać wszędzie aparatu. Nie mam 15-litrowych kieszeni ani chińskiego parobka do noszenia tego wszystkiego. Sęk w tym, że kupując iPhone'a muszę nosić aparat, bo tym w telefonie zbyt wiele dobrego nie zdziałam.

 

warto podkreslic, ze 6310i to telefon 5letni , bez kolorowego wyswietlacza, bez polifoni , bez mp3 , bez radia a jednak na aukcjach internetowych czy w komisach za nówke z gwarancją można dostac 1200-1500zł...

Chyba w Arabii Saudyjskiej. Na Allegro chodzą raczej po 200-300. No ale to drobna różnica.

Odnośnik do komentarza
Następny co to telefon kupuje tylko dla aparatu, kiedy to zrozumiecie, że robienie fotek aparatem z telefonu to wiocha? Najzwyczajniejsza wiocha, teraz telefon z aparatem ma kazdy pajac, najlepsze i najdrozsze telefony na rynku nie posiadają wogole aparatu...

No to już jest problem tych, co te "najlepsze" telefony kupują. Ja wolę być pajacem i nie targać wszędzie aparatu. Nie mam 15-litrowych kieszeni ani chińskiego parobka do noszenia tego wszystkiego. Sęk w tym, że kupując iPhone'a muszę nosić aparat, bo tym w telefonie zbyt wiele dobrego nie zdziałam.

 

warto podkreslic, ze 6310i to telefon 5letni , bez kolorowego wyswietlacza, bez polifoni , bez mp3 , bez radia a jednak na aukcjach internetowych czy w komisach za nówke z gwarancją można dostac 1200-1500zł...

Chyba w Arabii Saudyjskiej. Na Allegro chodzą raczej po 200-300. No ale to drobna różnica.

yhm typowy polaczek:)

Co do 6310i, ostatnio sprzedalem 3 sztuki po 1350zł. Jak masz taniej niz 950zł to biore w ciemno 100szt.

 

 

Dla wyjasnienia: http://allegro.pl/item431516624_nowa_nokia...p_nextfone.html - bez gwarancji producenta i bez simclocka 999zł i chętnych nie brakuje jak widac.

 

 

http://allegro.pl/item427288050_fabrycznie...ncja_sklep.html - sprowadzane z zagranicy ale nowe 929zł jak widac chętnych tez nie brakuje.

 

Jak mówie, cena nowy 6310i z polski, nowa, z gwarancja producenta ceny zaczynają się od 1400zł koncząc nawet na 1600zł.

 

Więc, ze tak powiem jak nie jestes w temacie to sie poprostu nie wypowiadaj bo niestety ale z takimi ludzmi musze codziennie rozmawiac tylko niestety dla nich musze byc miły. Ale szanuje to, ze podejmujesz działania zeby komus doradzic tylko czy aby napewno rada laika jest potrzebna?

 

Odnośnik do komentarza
Jak mówie, cena nowy 6310i z polski, nowa, z gwarancja producenta ceny zaczynają się od 1400zł koncząc nawet na 1600zł.

 

Więc, ze tak powiem jak nie jestes w temacie to sie poprostu nie wypowiadaj bo niestety ale z takimi ludzmi musze codziennie rozmawiac tylko niestety dla nich musze byc miły. Ale szanuje to, ze podejmujesz działania zeby komus doradzic tylko czy aby napewno rada laika jest potrzebna?

 

Wypowiadam się jako noob komórkowy, a opinia może być o tyle przydatna, że jeśli ktoś jest noobem, to może wolałby to, co się podoba innym noobom, niż to, co podoba się tylko znawcom. Zwykły noob nie widzi różnicy między telefonem "od producenta" a takim, który nie jest prosto od producenta, ale wygląda i zachowuje się tak samo. Nie wiem, może to faktycznie robi tak wielką różnicę, żeby dopłacać 750 zeta, no ale ja bym w życiu nie wydał tyle kasy tylko po to, żeby do takiego samego produktu mieć gwarancję producenta, firmową folię i paragonik.

 

Do tej pory wybierałem telefony pod kątem "dobre dla nooba" i jakoś żaden mi się nie zepsuł, nie narzekałem na interfejs ani na możliwości. Nie wiem, czego można chcieć więcej, żeby na to wydawać 3x tyle kasy. Pewnie ktoś bardziej wymagający znajdzie takie cechy, dlatego dobrze, że są takie Nokie i iPhone'y dla nich, a ja się zadowolę swoim SE, które kupiłem taniej niż Nokię 6310i, której odgłos dzwonka brzmi jak symfonia na szlifiarce.

Odnośnik do komentarza
Jak mówie, cena nowy 6310i z polski, nowa, z gwarancja producenta ceny zaczynają się od 1400zł koncząc nawet na 1600zł.

 

Więc, ze tak powiem jak nie jestes w temacie to sie poprostu nie wypowiadaj bo niestety ale z takimi ludzmi musze codziennie rozmawiac tylko niestety dla nich musze byc miły. Ale szanuje to, ze podejmujesz działania zeby komus doradzic tylko czy aby napewno rada laika jest potrzebna?

 

Wypowiadam się jako noob komórkowy, a opinia może być o tyle przydatna, że jeśli ktoś jest noobem, to może wolałby to, co się podoba innym noobom, niż to, co podoba się tylko znawcom. Zwykły noob nie widzi różnicy między telefonem "od producenta" a takim, który nie jest prosto od producenta, ale wygląda i zachowuje się tak samo. Nie wiem, może to faktycznie robi tak wielką różnicę, żeby dopłacać 750 zeta, no ale ja bym w życiu nie wydał tyle kasy tylko po to, żeby do takiego samego produktu mieć gwarancję producenta, firmową folię i paragonik.

 

Do tej pory wybierałem telefony pod kątem "dobre dla nooba" i jakoś żaden mi się nie zepsuł, nie narzekałem na interfejs ani na możliwości. Nie wiem, czego można chcieć więcej, żeby na to wydawać 3x tyle kasy. Pewnie ktoś bardziej wymagający znajdzie takie cechy, dlatego dobrze, że są takie Nokie i iPhone'y dla nich, a ja się zadowolę swoim SE, które kupiłem taniej niż Nokię 6310i, której odgłos dzwonka brzmi jak symfonia na szlifiarce.

W dupach się Wam noobom poprzewracało z dobrobytu chyba. Telefon ma dzwonic i pisac smsy , bateria ma trzymac długo. Wali mnie to czy jest ładny, wali mnie to jakie robi zdjęcia , wali mnie to czy ma radio czy tez go nie ma, wali mnie to ile ma kolorów na wyswietlaczu, wali mnie to czy ma dzwięk dzwonka jak szlifierka czy jak klakson amerykanskiego trucka. Jest dość duża grupa ludzi, którzy kupują sobie telefon zeby przyszpanowac, często u siebie widze przychodzi delikwent z telefonem wartym w wolnej sprzedazy 1000-2000zł a w telefonie ma 5 kontaktów ostatnie połączenie wykonane tydzien temu, 2gb mp3 i poł giga zdjęc, czy to nie jest skrajny idiotyzm? Mówisz, że opinie nooba są potrzebne, owszem są ale ma to byc rada osoby poważnej, która wie do czego jest telefon a nie takiej, która pierwsze o co pyta na temat danego telefonu to " a jakie robi zdjęcia, a ile ma mpx"?. Dodajmy do tego, że mówisz ze w Iphonie musisz zadowolic się 2mpx aparatem a w se masz 5mpx, i co? Wiesz co to są mpx? Ilosc mpx ma prawie 0 wpływ na jakość zdjęcia z telefonu, liczy się obiektyw i matryca.

Zapewne nalezysz do tej grupy osób, która pierwsze na co patrzy w telefonie to ilosc mpx.

 

Jesli chodzi o sprawe 6310i , fakt używki chodzą po 250-300zł a nówki po 1300, ale jest to sprawa oczywista. Proste porównanie, psx1 można kupic na allegro w cenie 80-150zł, gwarantuje Ci, ze jesli miałbys nówke to spokojnie bys za nią dostał na allegro równowartosc ps3.

 

Odnośnik do komentarza
W dupach się Wam noobom poprzewracało z dobrobytu chyba. Telefon ma dzwonic i pisac smsy , bateria ma trzymac długo. Wali mnie to czy jest ładny, wali mnie to jakie robi zdjęcia , wali mnie to czy ma radio czy tez go nie ma, wali mnie to ile ma kolorów na wyswietlaczu, wali mnie to czy ma dzwięk dzwonka jak szlifierka czy jak klakson amerykanskiego trucka. Jest dość duża grupa ludzi, którzy kupują sobie telefon zeby przyszpanowac, często u siebie widze przychodzi delikwent z telefonem wartym w wolnej sprzedazy 1000-2000zł a w telefonie ma 5 kontaktów ostatnie połączenie wykonane tydzien temu, 2gb mp3 i poł giga zdjęc, czy to nie jest skrajny idiotyzm? Mówisz, że opinie nooba są potrzebne, owszem są ale ma to byc rada osoby poważnej, która wie do czego jest telefon a nie takiej, która pierwsze o co pyta na temat danego telefonu to " a jakie robi zdjęcia, a ile ma mpx"?.

Ale telefon już dawno przestał być urządzeniem z założenia jednofunkcyjnym. Jeśli ty wymagasz tylko dzwonienia i SMS-ów, to okej, ale czy innym nie wolno chcieć posłuchać radia albo MP3? Albo porobić zdjęć lub nakręcić filmiku przy dobrej okazji? Twoim zdaniem każda osoba, która słucha mp3 poza domem, jest niepoważna?

 

Jesli chodzi o sprawe 6310i , fakt używki chodzą po 250-300zł a nówki po 1300, ale jest to sprawa oczywista. Proste porównanie, psx1 można kupic na allegro w cenie 80-150zł, gwarantuje Ci, ze jesli miałbys nówke to spokojnie bys za nią dostał na allegro równowartosc ps3.

Jasne. I kto taką konsolę kupi? Tylko fanatycy. Mnie taka sekcja w ogóle nie obchodzi. Ja patrzę na telefony od strony praktycznej, patrzę jak działają te rzeczy których będę używał, no i tyle.

Odnośnik do komentarza

Iphone 3G jest telefonem dla mnie bo:

 

- oczywiście do dzwonienia i sms'owania :)

- duży, dobry wyświetlacz

- chciałem mieć łatwy/szybki dostęp do internetu

- intuicyjne sterowanie, szczególnie przy przeglądaniu stron internetowych (przybliżasz, oddalasz, tworzysz nową kartę itp.)

- chciałem mieć w komie od razu odtwarzacz mp3/mp4 i mam wbudowanego iPoda (dla mnie najlepszy - tworzenie list, dodawanie okładek, dobra jakoś przez słuchawki etc.),

- jestem gadżeciazem

- podoba mi desing Apple

-(pipi) na aparat foto, nie wysyłam MMS-ów, nie krecę filmów telefonem.

 

+ jest też to, że wypuszczając nowy soft, Apple ciągle poprawia błędy.

 

 

Jeśli już robie zdjęcie to sporadycznie, wg mnie aparat nie jest wcale taki tragiczny

Odnośnik do komentarza
W dupach się Wam noobom poprzewracało z dobrobytu chyba. Telefon ma dzwonic i pisac smsy , bateria ma trzymac długo. Wali mnie to czy jest ładny, wali mnie to jakie robi zdjęcia , wali mnie to czy ma radio czy tez go nie ma, wali mnie to ile ma kolorów na wyswietlaczu, wali mnie to czy ma dzwięk dzwonka jak szlifierka czy jak klakson amerykanskiego trucka. Jest dość duża grupa ludzi, którzy kupują sobie telefon zeby przyszpanowac, często u siebie widze przychodzi delikwent z telefonem wartym w wolnej sprzedazy 1000-2000zł a w telefonie ma 5 kontaktów ostatnie połączenie wykonane tydzien temu, 2gb mp3 i poł giga zdjęc, czy to nie jest skrajny idiotyzm? Mówisz, że opinie nooba są potrzebne, owszem są ale ma to byc rada osoby poważnej, która wie do czego jest telefon a nie takiej, która pierwsze o co pyta na temat danego telefonu to " a jakie robi zdjęcia, a ile ma mpx"?. Dodajmy do tego, że mówisz ze w Iphonie musisz zadowolic się 2mpx aparatem a w se masz 5mpx, i co? Wiesz co to są mpx? Ilosc mpx ma prawie 0 wpływ na jakość zdjęcia z telefonu, liczy się obiektyw i matryca.

Zapewne nalezysz do tej grupy osób, która pierwsze na co patrzy w telefonie to ilosc mpx.

 

 

wy w serwisie nie macie jakiś zasad etycznych, żeby nie przeglądać cudzych zdjęć, albo nie czytać smsów? No ale czego ja wymagam..

 

 

a co do dyskusji - Baqś, pie.rdolisz aż uszy więdną. Na takiej samej zasadzie narzekali wszyscy na Xboxa, że to pecet, bo ma twardy dysk, że konsola ma być do tylko do grania itd. Jak się okazało twardziel to teraz standard, a memorki to zbędny zakup. To, że tobie nie odpowiadają takie bajery, to nie znaczy, że każdy musi myśleć tak jak ty. Znasz powiedzenie: "dla każdego coś miłego"? Przyrównując znowu do konsol, idź do działu z PS3 i X360 i krzycz na wszystkich, że im się w du.pach poprzewracało, bo tylko Nintendo wie, o co chodzi w prawdziwym graniu, a reszta ssie pałę.

 

 

Żeby nie było, miałem w swoim życiu aż 3 komórki, zmieniając je średnio co 2 lata, nigdy nie potrzebowałem większych bajerów. Ale jak teraz mam hajs, to mogę sobie kupić najbardziej wypasioną komórę na rynku i tobie nic do tego.

 

A co do aparatów, ciekawe co powiesz za jakieś 3 - 5 lat, kiedy komórki będą robić zdjęcia w podobnej albo i lepszej jakości co przeciętne cyfrówki.

 

Jest grupa ludzi co lubią przyszpanować no i super, co cię to obchodzi, zazdrościsz im? Mnie zwisa komórkowy szpan, to dotyczy raczej nastolatków, może zmień znajomych jak tak dużo masz do czynienia ze szpanem komórkowym. Zapominasz, że jest też grupa ludzi, którzy po prostu interesują się nową technologią i nowinkami technicznymi.

Odnośnik do komentarza
W dupach się Wam noobom poprzewracało z dobrobytu chyba. Telefon ma dzwonic i pisac smsy , bateria ma trzymac długo. Wali mnie to czy jest ładny, wali mnie to jakie robi zdjęcia , wali mnie to czy ma radio czy tez go nie ma, wali mnie to ile ma kolorów na wyswietlaczu, wali mnie to czy ma dzwięk dzwonka jak szlifierka czy jak klakson amerykanskiego trucka. Jest dość duża grupa ludzi, którzy kupują sobie telefon zeby przyszpanowac, często u siebie widze przychodzi delikwent z telefonem wartym w wolnej sprzedazy 1000-2000zł a w telefonie ma 5 kontaktów ostatnie połączenie wykonane tydzien temu, 2gb mp3 i poł giga zdjęc, czy to nie jest skrajny idiotyzm? Mówisz, że opinie nooba są potrzebne, owszem są ale ma to byc rada osoby poważnej, która wie do czego jest telefon a nie takiej, która pierwsze o co pyta na temat danego telefonu to " a jakie robi zdjęcia, a ile ma mpx"?. Dodajmy do tego, że mówisz ze w Iphonie musisz zadowolic się 2mpx aparatem a w se masz 5mpx, i co? Wiesz co to są mpx? Ilosc mpx ma prawie 0 wpływ na jakość zdjęcia z telefonu, liczy się obiektyw i matryca.

Zapewne nalezysz do tej grupy osób, która pierwsze na co patrzy w telefonie to ilosc mpx.

 

 

wy w serwisie nie macie jakiś zasad etycznych, żeby nie przeglądać cudzych zdjęć, albo nie czytać smsów? No ale czego ja wymagam..

 

 

a co do dyskusji - Baqś, pie.rdolisz aż uszy więdną. Na takiej samej zasadzie narzekali wszyscy na Xboxa, że to pecet, bo ma twardy dysk, że konsola ma być do tylko do grania itd. Jak się okazało twardziel to teraz standard, a memorki to zbędny zakup. To, że tobie nie odpowiadają takie bajery, to nie znaczy, że każdy musi myśleć tak jak ty. Znasz powiedzenie: "dla każdego coś miłego"? Przyrównując znowu do konsol, idź do działu z PS3 i X360 i krzycz na wszystkich, że im się w du.pach poprzewracało, bo tylko Nintendo wie, o co chodzi w prawdziwym graniu, a reszta ssie pałę.

 

 

Żeby nie było, miałem w swoim życiu aż 3 komórki, zmieniając je średnio co 2 lata, nigdy nie potrzebowałem większych bajerów. Ale jak teraz mam hajs, to mogę sobie kupić najbardziej wypasioną komórę na rynku i tobie nic do tego.

 

A co do aparatów, ciekawe co powiesz za jakieś 3 - 5 lat, kiedy komórki będą robić zdjęcia w podobnej albo i lepszej jakości co przeciętne cyfrówki.

 

Jest grupa ludzi co lubią przyszpanować no i super, co cię to obchodzi, zazdrościsz im? Mnie zwisa komórkowy szpan, to dotyczy raczej nastolatków, może zmień znajomych jak tak dużo masz do czynienia ze szpanem komórkowym. Zapominasz, że jest też grupa ludzi, którzy po prostu interesują się nową technologią i nowinkami technicznymi.

W (pipi)e byłes i (pipi) widziałes.

 

Po pierwsze nie prowadze servisu a zwykły punkt sprzedazy, i zapewniam, ze kazdego dnia przychodzi do mnie ktos kto ma problem z telefon , a to bo mu smsy nie przychodzą a to bo nie moze nigdzie zadzwonic a to bo nie wie gdzie sie ladowarke wpiana, i daje mi telefon to sytuacje trzeba ocenic poprzez poszperanie w telefonie. Konsola od zawsze miała jedno zastosowanie- granie, telefon - dzwonienie i smsowanie, a co do aparatów w telefonach to cie rozczaruje, producenci juz zaczynają sie wycofywac wiec sorka, za 3-5lat telefony nie będa posiadac aparatów, choc masz racje juz w tym momencie telefony z aparatami są w stanie dorównac tym aparatą nawet za 500zł. To jest poprostu polska gdzie takie wiesniaki jak ty kupują sobie takie bajery i pozniej tak sie zachowują, poczytaj sobie na portalach amerykanskich jakie priorytety mają ludzie co do telefonów komorkowych a w polsce ludzie (pipi) wiedzą na temat telefonów ale oni to są znawcy bo wiedzą, ze ten i ten ma tyle mpx. Fakt moze oceniam to zbyt surowo ale jestem uczulony na takich ograniczonych ludzi bo mam z nimi kontakt kazdego dnia.

 

Odnośnik do komentarza

ch.uj mnie twoja ameryka interesuje, tyle ci powiem.

 

 

Bajery w fonie to podstawa, żadne tam dzwonienie czy smsy, a ty nie masz pojęcia o telefonach, nie pracujesz w żadnym punkcie sprzedaży, tylko piszesz na forach jaka ta twoja nokia nie jest super, bo kosztuje na allegro ponad 1000 zł, przyrównując sytuacje do kupna starych konsol przez kolekcjonerów. Pewnie na chacie masz lampy naftowe zamiast prądu, no bo elektrycznością to tylko "polaczki" się jarają.

 

 

 

 

musisz mieć stresującą pracę, żeby się tak napinać xD

 

Jak wół napisałem: Żeby nie było, miałem w swoim życiu aż 3 komórki, zmieniając je średnio co 2 lata, nigdy nie potrzebowałem większych bajerów a ty mi odpisujesz: takie wiesniaki jak ty kupują sobie takie bajery i pozniej tak sie zachowują

 

także panie sprzedawco komórek, lecz się na mózg, ewentualnie naucz się czytać, może ci się przyda w pracy.

Odnośnik do komentarza

oj komus chyba żyłka poszła%-)

 

Po drugie czytanie ze zrozumieniem bo chyba masz z tym problemy i to nie małe. Może i nie mam pojęcia o telefonach wystarczy mi to, ze znam sie na nich na tyle wystarczająco, ze potrafie z tego utrzymac sie i pozwolic sobie na duzo rzeczy. Nastepna kwestia, nigdzie się nie jaram 6310i bo nie ma czym, to nie jest telefon do jarania czego powiedziec nie mozna o SE.

 

Czy zawsze gdy ktos ci podaje konkretne argumenty to zmieniasz temat? - Słabe nerwy i niska kreatywnosc:)

 

 

Men noł special noł nid tolk

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...