Skocz do zawartości

Lineage II


Edziu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Whoa, przegapiłem ten topic o moim ulubionym MMO :)

 

Wiem że staroć, ale...

Ponad to ciekawi pod jakimi względami wow jest lepszy od Lineage?

Sterowanie, PvE, PvP, content, ilość graczy, ilość klas i ras do wyboru. To tak na szybko co mi się nasunęło na myśl. W sumie to co kto lubi, skoro ktoś w to gra to chyba musi prezentować jakiś tam poziom. Mi kompletnie nie przypadła do gustu.

Tutaj kolega poległ bo na dziś dzień WoW ma klas 10, a L2 kilka lat temu (jak jeszcze grałem) miało klas już 31 :)

Poza tym, porównywanie L2 do WoWa mija się KOMPLETNIE z celem. Jeżeli ktoś nie wie dlaczego tzn że nie grał na tyle dobrze w którąś z gier by pojąć 'o co kaman' w nich ;)

Odnośnik do komentarza

Dawno nie grałem w grę i szukam najlepszego p.servera z polskimi gildiami znacie jakieś?

 

Najlepiej grać na rosyjskich oficjalnych serwerach, updaty masz szybciej niz na serwerach eu/us. Gra tam sporo polakow, wszystko dziala, nic tylko sciagac zangielszczenie i grac a nie meczyc sie na prywatnych.

Odnośnik do komentarza

Gralem na C5 na prywatnym x5 (azure // supreme). Kamaele, Gracie, Freye to jeden wielki syf dla mnie. Tony niepotrzebnego syfu dodane w kronikach. Czekam na L3 bo mam nadzieje ze bedzie prosty, nieskomplikowany, bez jakis niepotrzebnych (pipi) w grze.

 

Co to ten Magmeld? Dalsza rozbudowa tego syfu? Jaka rasa znowu dochodzi..? Ja (pipi)e..

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dawno nie grałem w grę i szukam najlepszego p.servera z polskimi gildiami znacie jakieś?

 

Najlepiej grać na rosyjskich oficjalnych serwerach, updaty masz szybciej niz na serwerach eu/us. Gra tam sporo polakow, wszystko dziala, nic tylko sciagac zangielszczenie i grac a nie meczyc sie na prywatnych.

 

Tu się zgodzę. Dodatkowym atutem jest to, ze wszelkie update'y wychodzą równocześnie do tych azjatyckich, na długo przed ich premierą na Zachodzie. Trochę może mierzić cyrylica, ale dla ogranego playera to żadna przeszkoda.

 

Z "prywatnych" serwerów polecam rumuński L2DEX (kilka serwerów, polecam główny z rate x4) - bardzo stabilny, działający od wielu wielu lat, z dużą liczbą naszych rodaków oraz świetnie rozplanowaną sytuacją polityczną najsilniejszych klanów i ogólną ekonomią. Ja tam grałam jakieś 3 lata i mogę stwierdzić, że na lepszy "nielegal" nie trafiłam (mam tam "noblesa", więc jak co, to mogę pomóc).

Odnośnik do komentarza

Dawno nie grałem w grę i szukam najlepszego p.servera z polskimi gildiami znacie jakieś?

 

Najlepiej grać na rosyjskich oficjalnych serwerach, updaty masz szybciej niz na serwerach eu/us. Gra tam sporo polakow, wszystko dziala, nic tylko sciagac zangielszczenie i grac a nie meczyc sie na prywatnych.

 

Tu się zgodzę. Dodatkowym atutem jest to, ze wszelkie update'y wychodzą równocześnie do tych azjatyckich, na długo przed ich premierą na Zachodzie. Trochę może mierzić cyrylica, ale dla ogranego playera to żadna przeszkoda.

 

Z "prywatnych" serwerów polecam rumuński L2DEX (kilka serwerów, polecam główny z rate x4) - bardzo stabilny, działający od wielu wielu lat, z dużą liczbą naszych rodaków oraz świetnie rozplanowaną sytuacją polityczną najsilniejszych klanów i ogólną ekonomią. Ja tam grałam jakieś 3 lata i mogę stwierdzić, że na lepszy "nielegal" nie trafiłam (mam tam "noblesa", więc jak co, to mogę pomóc).

 

 

A ukazało się już porządne z angielszczenie do RU retail? Kiedyś grałem i było ale potem były znim problemy a ruskie znaczki mnie odrzucają

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Niedlugo startuje nowy serwer do L2.

 

kronika: C5 (na plikach Azure, bugless files sam goraco polecam bo stracilem na tym serwie ponad rok zycia)

raty: x5

 

Serwer juz cieszy sie sporym zainteresowaniem ze wzgledu na oldskulowa kronike i reklame na azuregaming.net

Sporo starych graczy sie pojawi imo.

ETA nie jest jeszcze chyba dokladnie znana. Wiecej info http://forums.azuregaming.net/showthread.php?t=49033

 

http://www.l2insomnia.com

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Pewnie już większość dawno słyszała że 30 listopada Lineage II stanie się F2P.Super sprawa ostatnio znów wróciłem do Wow-a i mam ochotę na jeszcze jakieś dobre MMO.Miałem dużo podejść do Lineage II na prywatnych serwerach i kończyło się to 60 lvl max. Dlatego mam pytanie czy coś więcej w Lineage II oprócz pvp na maksymalnym poziomie jest do roboty? Może coś jak raidy w Wowie albo instancje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gorzej jak zrobią ograniczenie lvl postaci.Płatne jedynie moim zdaniem powinny być jakieś akcesoria(te śmieszne czapeczki i maski) i przedmioty.Z ograniczeniem poziomu postaci nie wiem czy opłaca mi się za to zabierać nawet.Dodatkowo L2 przejdzie na F2P przez firmę rosyjską Innova a to chyba oni dali możliwość ruskim darmowego grania na retail.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.