Skocz do zawartości

Super Street Fighter II Turbo HD Remix


Action

Rekomendowane odpowiedzi

shin jak wyglada online? dobrze smiga? jak jest lag to gra sie zarzymuje, czy postaci sie zatrzymuja? a moze sie teleportuja :lol:

na ps3 dzien wczesniej gra wyszla ;p

 

aha i ornit streetfigterowe guru z checia z toba pogram o ile bedziesz mial ta gre

Online to ja mogę pograć w WOWa. A STHD nie kupię bo ta gra jest dla mnie jednym wielkim nieporozumieniem. EOT.

 

:lol:

 

chyba SSF2T HD masz znowu na mysli

spoko ziomek nikt cie nie bedzie namawial do grania online, pograj w VF5 online to zobaczysz ze mozna dobry online zrobic

 

ale co tam :) lepiej grac z 2 ziomkami na krzyz i sie skillowac :rolleyes:

 

edit:

lol chcialem pobrac traila ... wchodze na marketplace i nie ma -_-

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hahaha chlopcze... lolz x 999

tak sie sklada ze mam konto na US ... chlopcze

 

A gre juz masz chlopcze? Jezeli tak, to zapraszam! PSNid - ShinMoteuchi ;]

 

Przy okazji zapraszam na przeczytanie mojej "mini recenzji" na temat gry! http://www.kzme.boo.pl/kzme/?p=964 :)

Edytowane przez ShinMoteuchi
Odnośnik do komentarza
no no chlopcze :) mialbys skrawek szarych komorek to bys zauwazyl ze mam xbox360 a nie ps3 :lol:

 

mam narazie traila ^^ gra mi sie podoba, musze pkty wykupic i odblokowuje fulla

 

Nie no, myslalem, ze Ty pro gamer i masz tez PS3, a tu lipa :)

 

Warto ja kupic, do tego kosztuje grosze. Chyba, ze Ci sie SF2 przejadl i czekasz tylko na SF4, hehe.

Odnośnik do komentarza

co ty ziomus czytac nie potrafisz :) ? przeciez napisalem ze musze punkty wykupic (waluta na marketplace, no ale ty progamer nie masz x360) i odblokowuje full wersje

 

chyba za duzo myslisz ;)

nie watpie w to ze ssf2hd jest lepszy na ps3. jak kazda inna gra mulitplatformowa :lol:

szkoda ... nie pogramy sobie :rolleyes:

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza
co ty ziomus czytac nie potrafisz :) ? przeciez napisalem ze musze punkty wykupic (waluta na marketplace, no ale ty progamer nie masz x360) i odblokowuje full wersje

 

chyba za duzo myslisz ;)

nie watpie w to ze ssf2hd jest lepszy na ps3. jak kazda inna gra mulitplatformowa :lol:

szkoda ... nie pogramy sobie :rolleyes:

 

No tak! Wy macie punkty... :D

 

Nie no, to chyba oczywiste ze na PS3 lepsze! Nie trzeba placic aby grac online, hehe :P

Odnośnik do komentarza
hahaha chlopcze... lolz x 999

tak sie sklada ze mam konto na US ... chlopcze

 

A gre juz masz chlopcze? Jezeli tak, to zapraszam! PSNid - ShinMoteuchi ;]

 

Przy okazji zapraszam na przeczytanie mojej "mini recenzji" na temat gry! http://www.kzme.boo.pl/kzme/?p=964 :)

Odnośnie recenzji...

 

-KOF XII jeszcze się nie pojawił więc nie wiem na jakiej podstawie cokolwiek można tu porównywać. Po screenach? Po tych kilku filmikach w "wysokiej" rozdziałce? No fucking way, stary (albo młody, nie wiem).

-Co to znaczy nowy, elastyczny system combosów? Chodzi o to, że ciosy łatwiej się wykonuje czy też można łatwiej supercancelować albo jeszcze - dodano nową fizykę (lol) i można jugglować przeciwnika przez pół ekranu? Nie śledzę już infa o tej grze więc jakbyś mógł sprostować...

-3-5 fps na ruch? 3-5 klatek rzypadających na pojedynczy cios.

-Jak masz pinga rzędu 150 to jak możesz ocenić poziom przeciwników :huh: Jakbym miał takiego pinga i ktoś robiłby na mnie fireball trapa Ryu to nie zdążyłbym skoczyć w odpowiednim momencie/zrobić srk na reakcji, który przenika przez "kulkę". Bijatyki to nie mmorpgi, tu nie ma "wybacz" i walczy się z pingiem, nie z przeciwnikiem.

 

Teraz kilka pytań:

1) Czy poziom CPU jest tak samo prze(pipi)any jak na automatach :lol: ?

2) Czy damage i dizzy są nadal randomowe?

3) Czy Zangief swoim przód+MP(albo HP) stunuje za "pierwszym razem" przeciwnika?

4) Czy w "normalnej" wersji da się normalnie supercancelować tj. doł+MK i łączysz to z superem czy tak jak miało to miejsce w ST trzeba się nieźle nagimnastykować?

5) Czy można wybrać oryginalne sprite'y/tła?

6) Czy wszystkie postaci mają tą samą animację po potraktowaniu np. prądem Blanki :lol::lol: ?

7) Ile trybów Turbo (jeśli są, lol) jest do wyboru?

8) Czy, aby wybrać "stare" postaci trzeba wstukiwać kody czy też zlamiono ograniczając się do przytrzymania "select"?

 

PS Pewnie nie wiesz, ale Gief jest gejem...

 

PS2 Szkoda, okazało się że nikomu się już nie chce grać na żywo w Wawie. Peace

Odnośnik do komentarza
-KOF XII jeszcze się nie pojawił więc nie wiem na jakiej podstawie cokolwiek można tu porównywać. Po screenach? Po tych kilku filmikach w "wysokiej" rozdziałce? No fucking way, stary (albo młody, nie wiem).

 

Prawda, nie mialem poprostu lepszego porownania jezeli chodzi o bijatyke 2D 256bitowa. :) Moim zdaniem wyglada ladniej, jakos tak ostrzej.

 

-Co to znaczy nowy, elastyczny system combosów? Chodzi o to, że ciosy łatwiej się wykonuje czy też można łatwiej supercancelować albo jeszcze - dodano nową fizykę (lol) i można jugglować przeciwnika przez pół ekranu? Nie śledzę już infa o tej grze więc jakbyś mógł sprostować...

 

Podobny system combosow co w SFA (nie mowie, ze ten sam), tzn mozna goscia podrzucic i przy odpowiednim skilu bawic w powietrzu. :)

 

-3-5 fps na ruch? 3-5 klatek rzypadających na pojedynczy cios.

 

Cios uznaje za ruch. :P Z reszta strzalka do przodu to nie cios co nie?

 

-Jak masz pinga rzędu 150 to jak możesz ocenić poziom przeciwników :huh: Jakbym miał takiego pinga i ktoś robiłby na mnie fireball trapa Ryu to nie zdążyłbym skoczyć w odpowiednim momencie/zrobić srk na reakcji, który przenika przez "kulkę". Bijatyki to nie mmorpgi, tu nie ma "wybacz" i walczy się z pingiem, nie z przeciwnikiem.

 

Wlasnie Capcom sie postaral. Gra sie NAPRAWDE dobrze online! Sa oczywiscie momentami przeskoki, ale wystepuja bardzo rzadko. Ogolem musze powiedziec, ze bylem milo zaskoczony.

 

Teraz kilka pytań:

1) Czy poziom CPU jest tak samo prze(pipi)any jak na automatach :lol: ?

2) Czy damage i dizzy są nadal randomowe?

3) Czy Zangief swoim przód+MP(albo HP) stunuje za "pierwszym razem" przeciwnika?

4) Czy w "normalnej" wersji da się normalnie supercancelować tj. doł+MK i łączysz to z superem czy tak jak miało to miejsce w ST trzeba się nieźle nagimnastykować?

5) Czy można wybrać oryginalne sprite'y/tła?

6) Czy wszystkie postaci mają tą samą animację po potraktowaniu np. prądem Blanki :lol::lol: ?

7) Ile trybów Turbo (jeśli są, lol) jest do wyboru?

8) Czy, aby wybrać "stare" postaci trzeba wstukiwać kody czy też zlamiono ograniczając się do przytrzymania "select"?

 

PS Pewnie nie wiesz, ale Gief jest gejem...

 

PS2 Szkoda, okazało się że nikomu się już nie chce grać na żywo w Wawie. Peace

 

1. Tak... ale sa stopnie trudnosci! (od Easy do Master, czy jakos tak)

2. Niestety, do tego Sagatem wyjatkowo latwo sie "dizzuje".

3. Nie sprawdzalem, daj mi chwile... Tak, o ile Ci rzut nie wyjdzie :P

4. Normalnej to znaczy nie Remix? Wogole sa do wyboru w trybie Classic tryby "Super SF" i "Super SF Turbo". MK+Dół - Tak jest.

5. Tak, ale tylko na postacie. Plansze pozostaja HD.

6. Tak xD

7. od 0 do 4

8. Jest normalnie wybor miedzy Remix, a Classic. A! Remix ma inny zestaw ciosow niz Classic. Warto to zaznaczyc.

 

PS Rosjanin gejem? Neeee

 

PS2 A JA TO CO?? PIES??

 

Przy okazji. To nie jest pełna recenzja. To jest "pierwsze spojrzenie". Brakuje jej duzo do pelnej recenzji. :) (i do tego pisane pod szersza publike...)

 

Odnośnik do komentarza
Podobny system combosow co w SFA (nie mowie, ze ten sam), tzn mozna goscia podrzucic i przy odpowiednim skilu bawic w powietrzu. :)

Czyli chodzi o zwykłe juggle. Zależy też o które SFA chodzi. Np. CC w SFA2 znacznie różni się od tego z SFA3.

1. Tak... ale sa stopnie trudnosci! (od Easy do Master, czy jakos tak)

W wersji amerykańskiej przejście gry na poziomie easy już stanowi niezłe wyzwanie (nie mówiąc już o przejściu na tzw "jednym żetonie" i dojściu do Goukiego :lol: ). AI reaguje na każdy ruch kontrą, trzeba więc grać na "dalekie poke'i", fireball trapy lub samemu kontrować ataki przeciwnika. Poza tym Blanka, kiedy złapie z MP to potrafi zabrać ponad połowę energii, tak samo jest z Dhalsimem. Poza tym "komputerowy" przeciwnik potrafi przebić się przez supera (przerywając swoją animację bloku) co byłoby niemożliwe do wykonania przez człowieka.

3. Nie sprawdzalem, daj mi chwile... Tak, o ile Ci rzut nie wyjdzie :P

To znaczy dizzuje przy "pierwszym podejściu"? Tak było tylko w SSF2X (japońskiej wersji)

4. Normalnej to znaczy nie Remix? Wogole sa do wyboru w trybie Classic tryby "Super SF" i "Super SF Turbo". MK+Dół - Tak jest.

Nie wiem czy się zrozumieliśmy. W oryginalnym ST żeby dało się supercancelować doł+MK w np. supera Ryu trzeba było zbuferować mniej więcej w taki sposób:

dół, dół-przód, przód, dół, dół-przód+MK, przód+P

 

Czy w wersji zremixowanej da się to odpalić normalnie? Tzn. najpierw wciskasz dół+MK a potem szybko wykręcasz supera?

8. Jest normalnie wybor miedzy Remix, a Classic. A! Remix ma inny zestaw ciosow niz Classic. Warto to zaznaczyc.

Chodziło mi o coś innego. Chodzi o wersję zwykłą, nie remixowaną. Czy po wybraniu postaci można szybko wstukać kod żeby odblokować jej "starą" wersję czy też Amerykanie uprościli jakoś sposób? I czy trzeba używać kodu żeby zagrać Goukim oraz czy w normalnym trybie ma swojego supera?

PS2 A JA TO CO?? PIES??

Widzisz...Do gry zawsze się ktoś znajdzie :rolleyes: . Problem polega na tym, że nie ma gdzie <_<

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę. Ścieżka dźwiękowa jest obłędna taka lajtowa, zwłaszcza kawałek z "planszy" hondy.

 

Dużą wadą dla mnie jest pad o ile kenami mogę jako tako grać na nim ,tak moją główną postacią balrogiem nie pogram na poważnie.

Czardżowanie lewo prawo idzie w miarę spoko ale niemego wyczuć tego dół góra a zdarzało mi się nawet wciskać góra razem z tym kulistym przyciskiem i wchodziło do menu, muszę kupić sticka bo po półtorarocznej grze w bijatyki tylko na sticku nie mam zamiaru się przyzwyczajać do tak zwalonego pada.

Odnośnik do komentarza

ja moją miłość do SSF2T przechodziłem na Amidzę i z ochotą kupiłem dziś wersję HD.Kurcze jednak joystick był zdecydowanie lepszy do wykręcania kombinacji w tej grze niż pad z ps3.trzeba ostro trenować by znowu prezentować jako taki poziom.No i na 100% doczekamy się patcha zmniejszającego poziom trudności-ta gra na easy jest już cholernie trudna,a już mialem styczność z tą serią.Noob kupujący tą grę od razu ją wyłączy jak zoabczy jaki poziom trudności oferuje.

Odnośnik do komentarza

Na easy jest naprawdę easy, w wersji arcade każdy przeciwnik to była męka.

 

 

 

 

shin jak wyglada online? dobrze smiga? jak jest lag to gra sie zarzymuje, czy postaci sie zatrzymuja? a moze sie teleportuja :lol:

na ps3 dzien wczesniej gra wyszla ;p

 

aha i ornit streetfigterowe guru z checia z toba pogram o ile bedziesz mial ta gre

Online to ja mogę pograć w WOWa. A STHD nie kupię bo ta gra jest dla mnie jednym wielkim nieporozumieniem. EOT.

 

 

ornit jeżeli jesteś fanem SSFT to łykaj wersje HD. Nic lepszego tej grze się nie mogło przytrafić.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

Wybacz Ornit, ale mam wrażenie, ze moge miec problemy w dalszych opowiedziach na twoje pytania. Niestety ja tylko gram, nie siedze w sprawach technicznych. W zamian proponuje jakies spotkanie. Mam nadzieje troche sie poduczyc native speakingu :)

 

I słuchaj sie GaScAn. On Ci dobrze radzi.

Edytowane przez ShinMoteuchi
Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Pograłem trochę. Ścieżka dźwiękowa jest obłędna taka lajtowa, zwłaszcza kawałek z "planszy" hondy.

 

Dużą wadą dla mnie jest pad o ile kenami mogę jako tako grać na nim ,tak moją główną postacią balrogiem nie pogram na poważnie.

Czardżowanie lewo prawo idzie w miarę spoko ale niemego wyczuć tego dół góra a zdarzało mi się nawet wciskać góra razem z tym kulistym przyciskiem i wchodziło do menu, muszę kupić sticka bo po półtorarocznej grze w bijatyki tylko na sticku nie mam zamiaru się przyzwyczajać do tak zwalonego pada.

 

Jak chcesz kupić sticka do X360 to dawaj PMkę, mam nówkę zapakowaną na sprzedarz.

 

Jeśli chodzi o samą grę, to jak narazie podoba mi się, zastanawiam się czym różni się Remix od klasycznej, poza zmienionym sterowaniem.

 

ornit Ty jesteś ortodoksem :lol: każde odstępstwo od oryginału traktujesz jak herezję :)

 

Aha Shin lepiej nie rozpoczynaj w tym temacie wojenki PS3 vs X360, bo co z tego że granie online masz darmowe, skoro nie ma porównania z jakością płatnego Live'a.

I teksty że prosi grają na PS3 zachowaj dla siebie, bo są żałosne.

Edytowane przez Kasandra
Odnośnik do komentarza

Kasandra, prosze. Naucz sie czytac ze zrozumieniem.

 

Po pierwsze napisalem, ze "prosi" maja obie konsole. Po drugie PSN jest lepszy od Live! bo 1. jest darmowy, 2. jakością serwerów nie ustepuje M$'owym. Gadalem z ludzmi, ktorzy maja oba systemy i kazdy mi tak mowil, to nie jest tylko moja opinia.

 

Tam masz piaskownice. Idz do niej i zrob ladna babke.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
Kasandra, prosze. Naucz sie czytac ze zrozumieniem.

 

Po pierwsze napisalem, ze "prosi" maja obie konsole. Po drugie PSN jest lepszy od Live! bo 1. jest darmowy, 2. jakością serwerów nie ustepuje M$'owym. Gadalem z ludzmi, ktorzy maja oba systemy i kazdy mi tak mowil, to nie jest tylko moja opinia.

 

Tam masz piaskownice. Idz do niej i zrob ladna babke.

 

No niech Ci będzie jak będę chciał zostać prosem to zgłoszę sie do Ciebie, po wytyczne co jeszcze musze zrobić (orócz kupna PS3 oczywiście).

 

Co do Live, to sorry ale nie masz racji w tej kwesti, Ty ani Twoi kolesie.

Live jest bezkonkurencyjny i nie chodzi tu tylko i wyłącznie o kwestie szybkości, komunikacja przez headset, niezawodność połączenia.

 

Ale spoko możesz sobie uważać jak chcesz, tylko nie pisz tego z takim przekonaniem, bo to nie prawda.

 

A w ogóle przez Ciebie muszę jechac z oftopem, zaraz po tym jak upominałem za to innych.

 

Ale ze mnie hipokryta 8)

 

 

Odnośnik do komentarza
Kasandra, prosze. Naucz sie czytac ze zrozumieniem.

 

Po pierwsze napisalem, ze "prosi" maja obie konsole. Po drugie PSN jest lepszy od Live! bo 1. jest darmowy, 2. jakością serwerów nie ustepuje M$'owym. Gadalem z ludzmi, ktorzy maja oba systemy i kazdy mi tak mowil, to nie jest tylko moja opinia.

 

Tam masz piaskownice. Idz do niej i zrob ladna babke.

 

No niech Ci będzie jak będę chciał zostać prosem to zgłoszę sie do Ciebie, po wytyczne co jeszcze musze zrobić (orócz kupna PS3 oczywiście).

 

Co do Live, to sorry ale nie masz racji w tej kwesti, Ty ani Twoi kolesie.

Live jest bezkonkurencyjny i nie chodzi tu tylko i wyłącznie o kwestie szybkości, komunikacja przez headset, niezawodność połączenia.

 

Ale spoko możesz sobie uważać jak chcesz, tylko nie pisz tego z takim przekonaniem, bo to nie prawda.

 

A w ogóle przez Ciebie muszę jechac z oftopem, zaraz po tym jak upominałem za to innych.

 

Ale ze mnie hipokryta 8)

 

Dont feed the troll

Nie przekonasz go zadnymi argumentami,wiec lepiej odpuscic.

 

Wrocmy do tematu SF.Trial version nie ma single player?ja tam widze tylko mozliwosc multiplayera i kaze mi podlaczac drugiego pada,inaczej nie wystartuje,WTF?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...