Skocz do zawartości

Super Street Fighter II Turbo HD Remix


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasandra
Wrocmy do tematu SF.Trial version nie ma single player?ja tam widze tylko mozliwosc multiplayera i kaze mi podlaczac drugiego pada,inaczej nie wystartuje,WTF?

 

Dokładnie tak jest. Do tego można grać tylko Ryu i Kenem.

Dlatego nawtet nie grałem w triala, tylko od razu kupiłem Full.

Dzisiaj raczej będe grał w Left 4 Dead, ale w weekend jak ktoś ma ochotę, to ślijcie ivite'y na Gamertag: cameel PL

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No tak, panowie na X'ach to mysla, ze ich nalepsze. Ja mam dla Was jedna rzecz: http://www.tf.pl/view.php?art=6771

 

To sie odnosi do Waszych przegrzewajacych sie badziewi. Gud lak.

 

 

Nie wiem czlowieku po co tu wchodzisz i zaczynasz wojny.Zachowujesz sie jakbys mial watpliwosci co do Playstation 3,potrzebujesz dodatkowych doznan?Chcesz sie jakos utwierdzic w przekonaniu ze dobrze wybrales?Bo z tego co widze dyzonans pozakupowy narazie przejawia sie w Twoim zachowaniu.

Ale spoko jak tak bardzo Ci zalezy,wszyscy zgodnie powiemy ze PS3 jest DE BEST,NAJLEPSZE i wogole.Mnie to tak naprawde grzeje,mam swoje zdanie o tym i nie mam go nikomu zamiaru wpychac na sile do lba.Jak to sprawilo ze poczules sie lepiej to idz na spacer,dobrze Ci zrobi.

 

A teraz skoncz tego offtopa,chcesz sie klocic,to nie tutaj.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

to rzeczywiscie ten PSN na kozaku :D zwlaszcza w europie :) widze ze shin jest jednym z tych co "graja w konsole" a nie "graja w gry" ^^

 

kasandra ja dzis postaram sie fulla wykupic to zlapie cie pewnie i posmigamy ;) pospamuje cie fireballami xD hehe

lipa ze z allegro zniknely 100msp :/ bede musial minimum 1600 wykupic, whatever potem do banjo kazooie doloze ;)

Odnośnik do komentarza

co ty gadasz ;p nie ma to jak spamik hadoukenami :lol: i "józek" na kazdy jumpin :D pogralem dzis offline z kumplem w classic i remix i miodzio, i te emocje hehehe albo okrzyk przy dizzy po j.hp->hp->hadouken hehehehe jutro wykupuje fulla bo zapomnialem przelewu na punkty ms zrobic :)

jak ktos jest chetny do gry jutro wieczorem to zapraszam :]

Odnośnik do komentarza

Chętnie powalcze jak przywiozą mi konsolkę z serwisu (R.O.D), swoja droga odwalili lekką kaszankę z tym 1200MS bo specjalnie oszczędzałem od miesięcy 800MS na tą okazje :/

 

Po przetestowaniu wersji na PS3, jestem pozytywnie zaskoczony, wprawdzie ciężko przestawić się na tak duże postacie, ale wspomnienia z dzieciństwa wróciły. Online może poszczycić się wysokim poziomem, chociaż nie miałem szczęścia i wszystkie walki lagowały w mniejszym czy też większym stopniu. Mam nadzieje że sytuacja na Live będzie wyglądało o wiele lepiej. Nowe modele postaci są bardzo ładne, stage music-sy są nadal nieśmiertelne, cieszą też nowe endingi a samą kreskę od Udona cenie sobie wysoko. Tak czy inaczej jest w co grać aż do czasu premiery SFIV.

 

Zapraszam chętnych do gry mój PSNetworkID i Gamertag w profilu :)

Edytowane przez Crono
Odnośnik do komentarza

A ja ponawiam pytanie. Czy da się w "zwykłym" trybie wybrać "stare/alternatywne" postaci wpisując kod?

 

Jeśli ktoś nie wie:

 

1) Najeżdżamy na Sagata

2) Wciskamy LP

3) Szybko dół,góra,góra,dół (albo góra,dół,dół,góra - już nie pamiętam). Do każdej z postaci jest inny kod.

4) Ponownie wciskamy LP

 

Jeśli usłyszymy "tajgeeer" a nasza postać nie będzie miała paska supera to znaczy, że wszystko jest w porządku.

 

@Matt -> Już ja chyba wiem kogo wybierzesz. Nie graj tylko normalną wersją, wybieraj "O.Sagata" jak coś.

Odnośnik do komentarza

ornit: w grze wybieramy dwa tryby HD Remix albo Classic Arcade, HD to wiadomo nowa wersja a Classic to grafika taka sama jak HD remix ale system SSF2T i w tym trybie w trenning classic wybieramy normalnie postać a potem jej wersje SSF2T albo SSF. Natomiast normalnie jak grasz w grze classic arcade tryb arcade to kody działają jak na automacie.

 

 

Akume normalnie sie wybiera w wersji HD Remix a w Classic nie wiem pewnie kod bo normalnie go niema a inne kody działają.

 

edit: na akume też kod działa trzeba wprowadzić w tej samej kolejności ale jakby trochę szybciej

 

i poziom trudności w classic arcade dużo wyższy niż HD remix

 

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

@Gascan ->dzięki za info.

@C1rex -> ping pingowi nierówny. Jak zagrałem na 2df z gościem o pingu 40 w sf3 to myślałem, że puszczę bełta kiedy musiałem parować kiedy fireball przemierzał połowę ekranu. Ta gra jest na bazie ST, więc nie wyobrażam sobie jak można z chociażby małym pingiem wykonać zamierzonego reversala (nie mylić z trójwymiarowymi "reversalami") po bloku czy na wake up'ie. Ale nie grałem, może nawet się raz skuszę po to żeby po raz n-ty przeklnąć granie online i rzucić je w cholerę.

Odnośnik do komentarza
@Gascan ->dzięki za info.

@C1rex -> ping pingowi nierówny. Jak zagrałem na 2df z gościem o pingu 40 w sf3 to myślałem, że puszczę bełta kiedy musiałem parować kiedy fireball przemierzał połowę ekranu. Ta gra jest na bazie ST, więc nie wyobrażam sobie jak można z chociażby małym pingiem wykonać zamierzonego reversala (nie mylić z trójwymiarowymi "reversalami") po bloku czy na wake up'ie. Ale nie grałem, może nawet się raz skuszę po to żeby po raz n-ty przeklnąć granie online i rzucić je w cholerę.

 

Osobiście też jestem zaskoczony, jak to dobrze chodzi.

W normalnego Streeta na Live nie da się grać. Dla mnie totalne nieporozumienie. Gorzej, niż SC4.

Natomiast tu, to jest przynajmniej jak w VF5, a może nawet lepiej.

Odnośnik do komentarza
tu masz ornit online z bety :lol:

w 3 rundzie soczystego crosa typ posadzil ;)

na lagu ciezko by mu to bylo raczej wsadzic

gosciu tez unika fireballa józkiem ;)

PRZECIEŻ ON TE SRK TO ROBI CIĄGLE NA PAŁĘ! Ume-shoryu, prawie jak Daigo, czyli tak jak my w Polsce :lol:

no ale ty wiesz lepiej a nawet nie grales ^^

Faktycznie, musieli mieć dobre połączenie żeby władować tego linka. Co nie zmienia faktu, że ja i tak w żadną bijatykę nie będę grał po sieci bo nie chcę później płakać po przegranej zrzucając winę na "lagi". Opieram to oczywiście na swoim doświadczeniu z grą w sieci, ktoś inny może nie widzieć różnicy, nie mój interes. BTW O co chodzi z rozmiarem tych postaci? Tutaj wyglądają normalnie, natomiast na innych filmikach/screenach są ogromne. Są jakieś tryby graficzne/dostosowywanie obrazu itd?

 

Ah ta kreska Udona <_<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...