Skocz do zawartości

Super Street Fighter II Turbo HD Remix


Action

Rekomendowane odpowiedzi

postacie takie, sa , jak grasz na wide screen to sie wieksze wydaja poprostu xD

 

co do zrzucania winy na lagi... nawet jak bedziesz mial lagi to nie tylko ty, ale przeciwnik tez, to nie wiem na co tu skladac ;)

nie wiem jakie ty masz doswiadczenia i w co i na czym grales po sieci i na jakim laczu , ale ja gram od roku w vf5 i z polakami na 3keski(czyli maxymalnie) mam prze wypas, wszystkie juggle, bouncy, stagery, kary robie ;)

 

juz kilka osob mi wyslalo msg ze online w ssf2thd jest nawet na wyzszym poziomie niz w vf5 :) czyli miodzio

 

normalne ze se z pingpongami nie pograsz a z amerykancami moze uda ci sie z niektorymi nawiazac dobre polaczenie

 

ale ze sprawdzonymi znajomymi z listy, z ktorymi masz najlepsze polaczenie gra bedzie smigac na wypasie

 

imo lepiej grac online player mecze z ludzmi z listy niz offline z 2 ziomkami nonstop to samo grac ;)

online szybko zweryfikuje twoje masterskie zapedy hehe :P

 

czekam na kod na pkty . mam nadzieje ze dzis juz fulla odblokuje :)

kasandra grasz juz?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 154
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jak ktos mialby ochote pograc w SF lub MVC na Kawaksie na "poziomie" zapraszam na GG 329 00 95

Lub jesli ktos z WWa zapraszam do siebie ! dwa arcade sticki są ;]

Widze, że mieszkamy na tym samym osiedlu...W niedziele pod wieczór szykuje się grańsko u Krilla więc jeśli jestes zainteresowany wal na PM.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
postacie takie, sa , jak grasz na wide screen to sie wieksze wydaja poprostu xD

 

co do zrzucania winy na lagi... nawet jak bedziesz mial lagi to nie tylko ty, ale przeciwnik tez, to nie wiem na co tu skladac ;)

nie wiem jakie ty masz doswiadczenia i w co i na czym grales po sieci i na jakim laczu , ale ja gram od roku w vf5 i z polakami na 3keski(czyli maxymalnie) mam prze wypas, wszystkie juggle, bouncy, stagery, kary robie ;)

 

juz kilka osob mi wyslalo msg ze online w ssf2thd jest nawet na wyzszym poziomie niz w vf5 :) czyli miodzio

 

normalne ze se z pingpongami nie pograsz a z amerykancami moze uda ci sie z niektorymi nawiazac dobre polaczenie

 

ale ze sprawdzonymi znajomymi z listy, z ktorymi masz najlepsze polaczenie gra bedzie smigac na wypasie

 

imo lepiej grac online player mecze z ludzmi z listy niz offline z 2 ziomkami nonstop to samo grac ;)

online szybko zweryfikuje twoje masterskie zapedy hehe :P

 

czekam na kod na pkty . mam nadzieje ze dzis juz fulla odblokuje :)

kasandra grasz juz?

 

Słuchajcie GKSa bo dobrze prawi.

Ja dzisiaj pograłem trochę Zangiefem, rozwaliłem kilku Niemców.

NAJS :)

Jeśli jest tak, że za kod sieciowy odpowiada koleś od GGPO, to jest to ekstra wiadomość, bo GGPO ma zajebisty kod i śmiga prawie idealnie.

Jeśli SFIV będzie śmigał na tym samym kodzie, to czuję że wsiąknę na dobre.

Ornit do online trzeba odpiowiedniego podejścia, granie po sieci daje możliwość pogrania z różnymi przeciwnikami i z różnymi technikami grania daną postacią.

To jest nie do przecenienia.

Jak grasz z dwoma osobami na krzyż to zaczynasz wpadać w schematy, online pozwala na ciągły progres.

 

Odnośnik do komentarza
Ornit do online trzeba odpiowiedniego podejścia, granie po sieci daje możliwość pogrania z różnymi przeciwnikami i z różnymi technikami grania daną postacią.

To jest nie do przecenienia.

Jak grasz z dwoma osobami na krzyż to zaczynasz wpadać w schematy, online pozwala na ciągły progres.

Ale tylko wtedy kiedy połączenie jest idealne.

Odnośnik do komentarza

niestety ale powyzej pingu 80 zaczyna sie liczyc kto ma szybszego i łatwiejszego mixupa albo kto wiecej zre czyli parwie zawsze sprowadza sie to do topa (S, A tier) lub naczelnego przygłupa w grze, a najczesciej jak to bywa w bijatykach z zwłaszcza capcomu jedno wynika z drugiego.

mindgamsy, trick i pole traca na wartosci bo albo je widac albo sie to pieprzy

powyzej 120 na pingu mozna sobie takie granie głeboko wsadzic bez wzgledu na to jak dobrze by gra na pierwszy rzut oka nie trzymała płynosci, deley miedzy graczami jest jzu taki ze mecze słabych lub kontrujacych sie postaci sa juz totalnie przekichane

plus jedyny online ze sie ograsz na wszytskie postacie a raczej kapy ktorymi dysponuja, no i czasem to jedyna mozliwosc pogrania, dlatego gram bo nie mam z kim:P

a co do GGPO jak dla mnie to z deka ssie, łazi toto zdecydoanie lepiej od kaillery ale szarpie dalej zdecydowanie ggxxnet łazi lepiej przy odpowiednim łaczu podobnie jak MB

Jak grasz z dwoma osobami na krzyż to zaczynasz wpadać w schematy, online pozwala na ciągły progres.
no niestety progres nastepuje tylko w ograniu na charaktery, poprawia sie defensywa natomiast ofensywa sie upraszcza zaczyna sie szlifowanie kap aby robic je jak najszybciej i odruchowo, nie szuka sie niczego nowego. w pewnym momencie od poł roku nie robiłem wcale tickthrow i nawet tego nie zauwazyłem:P. wiele mixupow i lockdownow przestałem uzywac bo w razie zmaszczenia masz w łeb a online łatwo zmascic:P

 

plus laga taki ze mozna zrobic 720 z miejsca bez bogosławienstwa a to jzu cos

Odnośnik do komentarza

ornit wlasnie skonczylem grac online :)

unikalem fireballi skr :)

moje lamerskie kombosy tez wsadzalem bez problemu ;) gra chodzila tak za(pipi)iscie ze nie da sie prawie poznac ze to online xD nie wiem jak to zrobili ale tak jest

nawet pare reversali na wakeup zrobilem, no ale one to mi i offline nie wychodza ;)

 

podsumowujac skoncz czlowieniu pier.do.lic farmazony i wez to poczuj :P

 

pare acziwow juz pocisnalem hehe :) classic arcade jest tak (pipi) trudny ze narazie nie przeszedlem, fei long mnie zownowal strasznie ;)

 

a ten caly remixed mode to zmienione niektore inputy i czasem jakis dodatkowy cios(np fake hadou dla ryu)

imo ja bym wolal grac classica i na takiego zapraszam chetnych do gry :)

gra wymiata, spam 200% hehehehhehehehe, szkoda ze ciezko wyszukiwac mi bylo przeciwnikow do rankingowych ale pare wygralem jak sam zahostowalem

 

giera ryje beret strasznie, jak sf IV bedzie mial taki online to chyba zapuszcze brode do kolan bo nie bede od konsoli odchodzil ;)

 

edit: sory ornit poje.balo mi sie bo pozno, to kowal te "madrosci" wyzej napisal :P domyslam sie ze nie gral ani w VF5 ani SSF2T HD online na x360 ;)

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Jednak trzeba przyznac, ze jest lepiej niz bylo na Kawaks. No i mozna w koncu normalnie spokac koledze tylek z Czestochowy. Wczoraj gralismy ponad 2h i bez rozlaczania, bez lagow, MIODZIO.

Miejmy nadzieje, ze w SF4 dodadza jeszcze patent z widzami (jak jest w TK5DR), a nie tylko przesuwajace sie paseczki z life (co i tak jest bardzo duzym udogodnieniem).

 

Ogolnie 5+/6 za multi. A skopanie tylka dzieciakom ktore mysla ze Akuma jest SSS - bezcenne.

Odnośnik do komentarza

Przesadzacie z tym pingiem, 120 ms, gdzie sekunda to 1000 ms daje nam przy 30 klatkach max 2.4 klatki opoznienia, to naprawde nieduzo, skoro ludzkie oko interpretuje 24 klatki na sekunde jako obraz ruchomy a nie przewijajace sie obrazki. Ping pingiem a kod sieciowy, kodem sieciowym. Jesli jest odpowiednio napisany da sie grac (vide T5DR a VF5). Powinno byc ok. Ja sobie ta gre zakupie ale dopiero jak mi kumpel odda xboxa, pozyczylem bo sobie kupil nowy telewizor i chcial zobaczy obraz w HD.

Odnośnik do komentarza
Przesadzacie z tym pingiem, 120 ms, gdzie sekunda to 1000 ms daje nam przy 30 klatkach max 2.4 klatki opoznienia, to naprawde nieduzo, skoro ludzkie oko interpretuje 24 klatki na sekunde jako obraz ruchomy a nie przewijajace sie obrazki. Ping pingiem a kod sieciowy, kodem sieciowym. Jesli jest odpowiednio napisany da sie grac (vide T5DR a VF5). Powinno byc ok. Ja sobie ta gre zakupie ale dopiero jak mi kumpel odda xboxa, pozyczylem bo sobie kupil nowy telewizor i chcial zobaczy obraz w HD.

dokladnie, nie ma to jak wywody z numerkami na czele :)

ja wiem ze sami skosnoocy prosi na forum siedza ,ale radze najpierw zagrac , a potem wnioski wyciagac :rolleyes:

 

i nie pisac ze na kawaksie sr.aksie to czy tamto mial jeden z drugim :lol: to mysli ze tu bedzie mial to samo <_<

 

wreszczcie wyszlo 2d z wypasionym online, a nerdy zamiast sciagac i grac to eseje na forum tworza o pingu :) zapraszam na giere to moze pokaze mi ktos o co chodzi, slaby jestem bo dawno nie gralem w sf3 jedynie lamerskie 3hity z jump ina robie albo po crosie jak wyjdzie

 

moze jak mi prosy pokaza jak sie gra na lagi to bede niepokonany online :P 8)

 

Odnośnik do komentarza
wreszczcie wyszlo 2d z wypasionym online, a nerdy zamiast sciagac i grac to eseje na forum tworza o pingu :) zapraszam na giere to moze pokaze mi ktos o co chodzi, slaby jestem bo dawno nie gralem w sf3 jedynie lamerskie 3hity z jump ina robie albo po crosie jak wyjdzie

Skoncentruj się na poke'ach, zoningu, tick throwach i trapach. ST (czy jak tam chcecie SSF2THD) to nie GG, chociaż po(pipi)anych combosów nie brakuje (YT - NKI lub TZW)

 

Obejrzyj walki na YT. Jeśli grasz Raju (tak wymawiają jego imię Amerykanie :lol: ) szukaj Daigo, Alex Valle, Shooting D

 

EDIT: Jeśli zaczynasz dopiero przygodę z tą grą obejrzyj tutorial Sirlina do ST z Capcom Classic Collection 2. Zrozumiesz wiele rzeczy.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

i co jeszcze madrego napiszesz :)

poka zawsze mialem mocnego :) a podstawowe comobosy z jumpina imo nie potrafic zrobic to lamerstwo, robisz dizzy-> massz gwarantowany jumpin

to samo jak przeskoczysz balla z odpowiedniej odleglosci

umiejetnosc wykonania nawet podstawowego kombo daje potencjalnie wiecej dmg niz zrobienie jednego udezenia :lol:

nie prosilem cie o rady, tylko sugeruje zebys wreszcie ruszyl du.psko na live grac ;)

 

nie jestes jedynym ktory wie co to poke, zoning i tick throw :lol:

 

 

Odnośnik do komentarza
spoko ziomek

rozumiem ze sie boisz stracic swoja reputacje 2d guru z forum :) zawsze bedziesz mogl zlozyc na lagi :lol:

 

no ale ja juz ciebie namawial nie bede :) klep zioma(li) z osiedla i niech moc bedzie z toba

 

No panowie skończcie z tą gadka i nie wprowadzajcie złej atmosfery, fanów bijatyk 2D jest za mało w Polsce żebyśmy jeszcze wjezdzali na siebie nawzajem :)

 

a twojego "Raja" Ghetto przetestuje za 2 tygodnie jak mi konsola z serwisu wróci, na razie klepie "soniak-ów" ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, jak wygląda rozgrywka online w tej części, ale z tego, co piszecie - musi być naprawdę dobra. Dlatego:

Ornit - spróbuj chociaż troszkę pograć online, zawsze czegoś się dzięki temu nauczysz.

GhettoKingSas - jesteś zbyt pewny siebie, może faktycznie dobrze grasz, ale przez swoją agresywność zniechęcasz innych. Takimi tekstami raczej nikogo nie przekonasz (chociaż z drugiej strony gdybym miał x360 - to do VF5 mnie byś przekonał :D )

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Co do lagów to w tej grze raczej czegoś takiego niema. Przy około 200 rozegranych walkach online miałem lagi ze 2 razy.

Chyba poucze się w to grać bo nie wiem co to poke zoning tick throw i trap, niestety na gamefaqs com są tylko faqi z podstawowymi ciosami i combami.

Cały ten HD remix jest bardziej casual friendly, ale na szczęście jest jeszcze classic. Chociaż w remix mi się jakby przyjemniej i lekko gra.

 

Ide zdobyć achievmenta za 100 wygranych rankingowych meczy ;)

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Nie wiem, jak wygląda rozgrywka online w tej części, ale z tego, co piszecie - musi być naprawdę dobra. Dlatego:

Ornit - spróbuj chociaż troszkę pograć online, zawsze czegoś się dzięki temu nauczysz.

GhettoKingSas - jesteś zbyt pewny siebie, może faktycznie dobrze grasz, ale przez swoją agresywność zniechęcasz innych. Takimi tekstami raczej nikogo nie przekonasz (chociaż z drugiej strony gdybym miał x360 - to do VF5 mnie byś przekonał :D )

dobrze to ja nawet w vf5 nie gram :)

a twojego "Raja" Ghetto przetestuje za 2 tygodnie jak mi konsola z serwisu wróci, na razie klepie "soniak-ów"

spoko :) tylko nie oczukuj poziomu daigo xD taki to tylko z ornitem bedziesz mial :rolleyes: oczywiscie offline...

 

wogole to ja nawet powaznie do tej gry nie podchodze ,nawet sie nie denerwuje jak przegram 3:0 w rundach,

giera jest strasznie prymitywna, najlepiej spamowac nonstop FTW ;) ale dzis gralem z przemocarnym vega i zenkiem, z vega prawie wygralem a zenon mnie poskladal moment :lol:

 

nie wiem czy bedzie mi sie chcialo acziwa za 100 wygranych walk online robic :P zaczalem grac tego hd remixa i mam 18 wygranych w nim, jak zaczalem hostowac klasiki to mi nie liczylo wygranych do acziwa ,a ten hd remix to troche lamerski jest, jak zobaczylem motion dla supera guila to sie prawie oplulem ze smiechu

dogram 2 walki na remixie po acziwa za 20 wygranych walk, a ta setke chyba na classicu zrobie ;) no i hostujac classici zdecydowanie lepsi gracze sie dolaczali, nie bedzie latwo ;) ale wejdzie po trochu

pogralem wlasnie troche i trafilem na kilka walk z okrutnym lagiem :/ jakies lamusy sie dolaczaly i teleporty sie zaczely...

 

no ale preferuje player mecze ze sprawdzonymi ludzmi, a wtedy gra sie miodzio

 

i sie tak nie buzujcie :lol:

niektorzy to sie zachowuja jakby byli japanese prosami nie znizajacymi sie do poziomu online :lol: sa tacy fajni ze nie beda grac online "bo to sie mija z celem" tiaa jasne

 

tez mi sie wydawalo ze dobrze gram w virtua figter 4-5 dopoki online grac nie zaczalem :lol:

 

ps. gralem wczoraj i dzis z jakims kolega z forum , wyslal mi zaproszenie do listy tylko nie wiem kto to hehe, no ale spoko sie gralo :)

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn
ps. gralem wczoraj i dzis z jakims kolega z forum , wyslal mi zaproszenie do listy tylko nie wiem kto to hehe, no ale spoko sie gralo :)

 

Grałeś trochę ze mną ale nie wiem czy o mnie ci chodzi.

 

Achievmenty są łatwe chociaż do akumy podchodziłem ze 20 razy. Najłatwiej dojść do niego w HD remix na easy Hondą robiąc ciągle lot na głowę. Nie wiem jaką postacią zrobić 7 hit combo bo jest taki achievment.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.