Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2008


zajman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Tak podzielam twoje zdanie o czym też już pisałem a w między czasie czy ktoś odpowie na moje pytanko :( Tak bym sobie zagrał stara holandią i van bastenem :PP Coś czuje że w wersji next genowej nie ma pes shopa bo by musieli na nowo ryje robi ć ukrytych zawodników (a troszke ich jest).

Odnośnik do komentarza
Tak podzielam twoje zdanie o czym też już pisałem a w między czasie czy ktoś odpowie na moje pytanko :( Tak bym sobie zagrał stara holandią i van bastenem :PP Coś czuje że w wersji next genowej nie ma pes shopa bo by musieli na nowo ryje robi ć ukrytych zawodników (a troszke ich jest).

PES Shopa nie ma, teamy i piłkarzy odblokowuje się poprzez wygrywanie turniejów/pucharów/master league

Odnośnik do komentarza

Jakie są generalne (ogólne) różnice pomiędzy PESem 6, a PESem 2008 na Xbox'a 360?

Chodzi mi szczególnie o:

rozgrywka (sama gra, czyli jak się gra zawodnikami?)

tryb edycji,

inne (licencje, język, możlwość transferów poza ML, tryb gry siecowej).

Planuję sobie kupić któregoś z nich na nowego X, i nie wiem, którego wygrać (różnica w cenie to nawet paredziesiąt złotych...).

Odnośnik do komentarza

panowie czy wy tez macie wrażenie ze przy dluzszych rozgrywkach typu Master League włącza sie jakis wywindowany poziom trudnosci ??

 

tzn gram w ML juz 4 sezon i zauwazylem pewną niezgodnosć...

zaczynajac gre na najwyzszym poziomie trudnosci i na najwyzszym poziomie master league... przez pierwsze 30 meczy moje wyniki ksztaltowaly sie okolo 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, dla mnie... gra bylo dosc latwa, akcje zgrywane wszystko wygladało jakos naturlanie...

poniej od jakiejs 30 kolejki zauwazylem bezsensowny wzrsot trudnosci mimio tego ze nie nie zmienialem ani w opcjach ani w strategiach, formacjach itd itp, grałem tym samym skladem... wyglada to mniej wiecej tak:

 

- przeciwnik zawsze strzlea brami w momentach jak nie mamy za duzo kontroli tzn albo z wolnych [nawet do 30m], albo przy dosrodkowaniach w ktorych znow nie mamy za duzo kontrli nad tym co sie dzieje na boisku

 

- przy zderzeniach pilkarzy pilka zawsze leci w strone przeciwnika [innego zawodnika]

 

- strzelajac z dystansu zawsze trafiamy w jakiegos przeciwnika... nie wazne czy jest ich 8 w polu karnym czy tylko 1...

 

- jakas dziwna stamina przeciwnika, czasem okolo 80minuty zawodnicy maja po 90% paska staminy

 

- przy niektrych sytuacjach gdy podajac - mamy 2 zawodnikow z naszej druzyny, w tym samym kierunku - to zawsze konsola skieruje podanie tam gdzie nie chce- do tego zawodnika ktory ustawiony jest na gorszej pozycji

 

- strzały jeden na jeden sa niemal nie mozliwe to strzelenia

 

- opozniona reakcja pilkarzy... biegne dwoma zawodnikami na bramkarza, podajae na druga strone, wciskam/dusze L1 aby zmienil mi sie kursor na niego, pilka przelutuje mu pod nogam i po chwili kursor sie przelaca, jak juz jest po akcji

 

- possesion of the ball jest zawsze max 40%

 

- cala gra zaczyna wyglada beznadziejnie nienaturalnie

 

trwalo to jakies 15-20 kolejek... pozniej znow sie wylaczylo... wrocilem do wynikow typu 5-0,6-0 i mysalem ze to tylko chwilowy moj brak formy - chociaz gralem codziennie

 

w nastepnym sezonie po kilku meczach, znow cos takiego sie wlaczylo... trwalo jakies pol sezonu... gdzie ledwo udawalo mi sie remisowac z druzynami ktore ogrywalem po 6-0... na koniec sezonu znow sie wylaczylo i powrocilem do pogramow...

 

i tak sezon w sezon... gra wydaje sie nienaturalna, wszystko jest robione na sily... wydaje mi sie ze nie mam kontroli w ogole nad tym sie dzieje na boisku...

 

 

zauwazyliscie cos podobnego ?

Odnośnik do komentarza
i tak sezon w sezon... gra wydaje sie nienaturalna, wszystko jest robione na sily... wydaje mi sie ze nie mam kontroli w ogole nad tym sie dzieje na boisku...

 

 

zauwazyliscie cos podobnego ?

 

teraz to sie nazywa oficjalnie "Teamvision" zwane popularnie czynnikiem "R". Normalka obecna w serii chyba gdzies od pro evo 2/PES1

Odnośnik do komentarza

BalloO ma rację z tym rosnącym poziomem. I to nie jest zasługa Teamvision. Mi się zdarza nieraz, że jeden mecz układa mi się wyśmienicie, wszystko wchodzi, zero problemów i tak dalej, w kolejnym meczu zaś nie wychodzi nic mimo że gram tak jak grałem. Jest to trochę bez sensu. Po prostu konsola kiedy chce to strzela gola i tyle. W poprzedniej edycji aż tak to nie raziło jak teraz. ver. Xbox360

Edytowane przez spider242526
Odnośnik do komentarza

To fakt że cpu nieraz wyraźnie czituje ale za to że w jednym meczu ci idzie a w drugim nie może odpowiadać np. formacja . Weźmy że grałeś na team który miał formacje 3-4-3 ty ich zmiażdżyłeś swoim 4-3-3 5:1 a w następnym meczu grasz na formacje 5-3-2 i masz remis . Ja to wielkrotnie już sprawdzałem i nie ma formacji która działa na wszystkie inne z tym samym skutkiem.

Odnośnik do komentarza

Witam! mam ogromny problem i poczebuje pomocy.gram w pes 2008 na plejaka2 i robie misje.jestem na 27 i mam takie zadanie "dribble the GK".potem jest napisane w czasie gry, na ekranie z zadaniem napisane jest "dribble and score".rozegrałem tę misję nie wiem juz ile razy, ale za Chiny ludowe nie zalicza mi zadania. ktoś to przeszedł? mogę uzyskac odpowiedz na to pytanie?nie wiem czy mam wyjsc bramkarzem z bramki i przez całe boisko biec i strzelic, czy moze po prostu wyminąć przeciwników bramkarza, czy juz nie wiem co.

Odnośnik do komentarza
Witam! mam ogromny problem i poczebuje pomocy.gram w pes 2008 na plejaka2 i robie misje.jestem na 27 i mam takie zadanie "dribble the GK".potem jest napisane w czasie gry, na ekranie z zadaniem napisane jest "dribble and score".rozegrałem tę misję nie wiem juz ile razy, ale za Chiny ludowe nie zalicza mi zadania. ktoś to przeszedł? mogę uzyskac odpowiedz na to pytanie?nie wiem czy mam wyjsc bramkarzem z bramki i przez całe boisko biec i strzelic, czy moze po prostu wyminąć przeciwników bramkarza, czy juz nie wiem co.

 

musisz minąć bramkarza i wejść do bramki z piłką bez :square: oddawania strzału

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
W recenzji Koso pisał, że jest możliwość wsadzenia bramkarzowi gały za kołnierz z własnej połowy. Czy ktoś orientuje się jak takiej sztuki dokonać?

Faktycznie jest możliwość strzelenia gola z własnej połowy. Niestety zależy to od szczęścia a nie od umiejętności. Biegnąc z piłką na własnej połowie tuż przed środkiem naciskamy "dośrodkowanie" i dalej liczymy na cud, że bramkarz daleko wyszedł i piłka poleci faktycznie tam gdzie chcemy.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie - może noobowskie ale dla mnie bardzo ważne:

 

Jak skutecznie odbierać piłkę przeciwnikowi?, jak się zastawiać i odpychać.

 

Pierwszy raz gram na padzie, wcześniej na PES 06 na klawie grałem i zawsze było super - mogłem kilka klawiszy pod palcami a teraz dupa - kciuk nie wyrabia. Do tego jak robie X lub kwadrat to prawie zawsze jest faul. No ja piernicze - dla CPU nie da rady zabrac pilki. Gram na regular i lipne teamy nawet maja 70% poss of ball. Odpychac nie ma jak wiec jak biegne to komp podbiega, z bara i juz nei mam pilki. No ale ja tak nie moge. Niby powinno dzialac L2 ale nie dziala - do tego te spusty to jakis debil zaprojektowal - jak mam kilka razy szybko to cos wlaczyc majac palce na R1 + X + kwadrat + na analogu?

 

W ogole albo ta wersja jest lipna albo juz nei wiem co. CPU jak w maslo wchodzi w pole karne bo wie ze nic nei moge zrobic - x/kwadrat = 75% karniak/ lub nieskuteczne odebranie czyli gol. Ehh moglem zawierzyc recenzjom ze ten pes to porazka:( No coz jak nie ma przepychania to nie ma sensu grac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.