Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2008


zajman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

łeee czy ktoś doczaił w pes 2008 ps2 de stephano ? Wogóle tak jakby kilka piłkarzy usunięto (kojarze że był w classic players też patrick andersson chociażby) Ostatnio bierze mnie na robienie klasycznych klubów i muszę przyznać że konami ma ostre braki w klasycznych piłkarzach (nordahl chociażby ) . Seria się cofa i to wyraźnie ;/

Edytowane przez zajman666
Odnośnik do komentarza
łeee czy ktoś doczaił w pes 2008 ps2 de stephano ? Wogóle tak jakby kilka piłkarzy usunięto (kojarze że był w classic players też patrick andersson chociażby) Ostatnio bierze mnie na robienie klasycznych klubów i muszę przyznać że konami ma ostre braki w klasycznych piłkarzach (nordahl chociażby ) . Seria się cofa i to wyraźnie ;/

http://forums.pesfan.com/showthread.php?t=186215

 

Zna ktoś przepisy na aktualne stroje reprezentacji narodowych i klubów z Premiership? Gram na PS2 i sam robie wszystko!

Moze sie przydac

http://forums.pesfan.com/showthread.php?t=184403

Odnośnik do komentarza

Kupiłem bratu PESa 2008 na alle....o , paczka przyszła do mnie , odpalam gierkę , wchodzę do edit team a tam kur...a składy drużyn wyj....ne w kosmos . Drogba nie w pierwszym składzie , Evra na pomocy , Terry na ławie , atak MU - Giggs , Arsenal z jednym napastnikiem - Van Persie . Adebayor ława . A to tylko cztery angielskie drużyny . (pipi)a a co z resztą !!!!!!!!! Przecież aby zacząć grać to musiałbym posiedzieć cały dzień i wszystko pozmieniać !!!! To ja wolę uaktualnić składy w PES5 i na to samo wyjdzie . O gameplayu nie wspomnę bo zagrałem tylko 3 mecze . MASAKRA .

 

KONAMI olewa wszystkich ciepłym moczem i tyle .

Odnośnik do komentarza

Na PS2 gram tylko w PESa ale na PS3 TYLKO FIFA bo na PS3 Pro wygląda tragicznie w porównaniu do FIFy od zalania dziejów gram tylko na PESie tak w tym roku jak zobaczylem FIFe zdecydowałem sie na FIFe i sie nie zawiodlem naprawde grywalnosc w FIFie jest bardzo dobra no i licencje BAJKA ,ONLINE!!!! jak dla mnie FIFA w tym roku rządzi,każdej osobie zainteresowanej piłką nożną na next geny polecam tylko FIFE 2008 a KONAMI niech dalej śpi spokojnie ze swoimi licencjami z ONLINE :wsciekly: niech się położą może ktoś ich wydoi

 

Ps. szkoda że nie da się grać na PS2 na LCDeku rozdzielczość wiadomo bo grałbym dalej na PESie a tak zostaje tylko i wyłącznie FIFa

Odnośnik do komentarza
panowie czy wy tez macie wrażenie ze przy dluzszych rozgrywkach typu Master League włącza sie jakis wywindowany poziom trudnosci ??

 

tzn gram w ML juz 4 sezon i zauwazylem pewną niezgodnosć...

zaczynajac gre na najwyzszym poziomie trudnosci i na najwyzszym poziomie master league... przez pierwsze 30 meczy moje wyniki ksztaltowaly sie okolo 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, dla mnie... gra bylo dosc latwa, akcje zgrywane wszystko wygladało jakos naturlanie...

poniej od jakiejs 30 kolejki zauwazylem bezsensowny wzrsot trudnosci mimio tego ze nie nie zmienialem ani w opcjach ani w strategiach, formacjach itd itp, grałem tym samym skladem... wyglada to mniej wiecej tak:

 

- przeciwnik zawsze strzlea brami w momentach jak nie mamy za duzo kontroli tzn albo z wolnych [nawet do 30m], albo przy dosrodkowaniach w ktorych znow nie mamy za duzo kontrli nad tym co sie dzieje na boisku

 

- przy zderzeniach pilkarzy pilka zawsze leci w strone przeciwnika [innego zawodnika]

 

- strzelajac z dystansu zawsze trafiamy w jakiegos przeciwnika... nie wazne czy jest ich 8 w polu karnym czy tylko 1...

 

- jakas dziwna stamina przeciwnika, czasem okolo 80minuty zawodnicy maja po 90% paska staminy

 

- przy niektrych sytuacjach gdy podajac - mamy 2 zawodnikow z naszej druzyny, w tym samym kierunku - to zawsze konsola skieruje podanie tam gdzie nie chce- do tego zawodnika ktory ustawiony jest na gorszej pozycji

 

- strzały jeden na jeden sa niemal nie mozliwe to strzelenia

 

- opozniona reakcja pilkarzy... biegne dwoma zawodnikami na bramkarza, podajae na druga strone, wciskam/dusze L1 aby zmienil mi sie kursor na niego, pilka przelutuje mu pod nogam i po chwili kursor sie przelaca, jak juz jest po akcji

 

- possesion of the ball jest zawsze max 40%

 

- cala gra zaczyna wyglada beznadziejnie nienaturalnie

 

trwalo to jakies 15-20 kolejek... pozniej znow sie wylaczylo... wrocilem do wynikow typu 5-0,6-0 i mysalem ze to tylko chwilowy moj brak formy - chociaz gralem codziennie

 

w nastepnym sezonie po kilku meczach, znow cos takiego sie wlaczylo... trwalo jakies pol sezonu... gdzie ledwo udawalo mi sie remisowac z druzynami ktore ogrywalem po 6-0... na koniec sezonu znow sie wylaczylo i powrocilem do pogramow...

 

i tak sezon w sezon... gra wydaje sie nienaturalna, wszystko jest robione na sily... wydaje mi sie ze nie mam kontroli w ogole nad tym sie dzieje na boisku...

 

 

zauwazyliscie cos podobnego ?

 

 

i tak sezon w sezon... gra wydaje sie nienaturalna, wszystko jest robione na sily... wydaje mi sie ze nie mam kontroli w ogole nad tym sie dzieje na boisku...

 

 

zauwazyliscie cos podobnego ?

 

teraz to sie nazywa oficjalnie "Teamvision" zwane popularnie czynnikiem "R". Normalka obecna w serii chyba gdzies od pro evo 2/PES1

 

 

BalloO ma rację z tym rosnącym poziomem. I to nie jest zasługa Teamvision. Mi się zdarza nieraz, że jeden mecz układa mi się wyśmienicie, wszystko wchodzi, zero problemów i tak dalej, w kolejnym meczu zaś nie wychodzi nic mimo że gram tak jak grałem. Jest to trochę bez sensu. Po prostu konsola kiedy chce to strzela gola i tyle. W poprzedniej edycji aż tak to nie raziło jak teraz. ver. Xbox360

 

to na bank nie jest zaden czynnik R ani TeamVision...

gra ma 'wbudowane' 2 algorytmy modelu jazdy pierwszy naturalny/normalny drugi w ktorym konsola czituje :cierpienie:

o tym ze konsola oszukuje mozna przeczytac na zagranicznych forach gdzie ludzie podaja konkretne niemal identyczne sytuacje w tych dwoch trybach i w kazdym zachowanie zawodnikow i pilki jest rozne

 

dostaje juz szalu gdy strzelajac pilke z poza pola karnego zawsze trafiam w jakiegos zawodnika druzyny przeciwnej... gdy konsola przerzuca na tryb normalny nagle mam 50% skutecznosci jesli chodzi o gole z daleka strzelajac np eto'

 

przed chwilą miałem sytuacje gdzie bieglem messim i gudjo we dwoch sam na sam z bramkarzem niemal od połowy... majac piłke gudjem bieglem przez całą połowę... obok lecial messi ktorym sterowala konsola i niedosyc ze biegl przede mna !!!!!! /nie ustawil sie na przeciwnej stronie/ to jeszcze w ostatniej chwili tuz przed strzałem sciął w moją strone i znalazl sie na lini strzalu miedzy gudjo a bramkarzem :D:) nie musze chyba mowic w co trafił gudjo...

 

gra ewidentnie oszukuje... nie bylo tego w poprzendich czesciach

czuje sie jak kiedys w fifie na psone gdzie konsola zawsze doczytywała z płyty na jakies 20s przed bramką przeciwnika :D... wygladalo to tak ze slychac bylo doczyt z cd i w ciagu 20s przeciwnik strzelal gola z dosrodkowania z głowki

Odnośnik do komentarza
Gość Orson
Do online - PES6, do offline - 2008

 

 

Jestem fanem serii ISS/PES od pierwszej części jeszcze na PSX'a. Kocham tę piłke. Ale stało się coś, czego w najśmielszych snach nie wysniłem- pogrywam w Fifę 2008 a PES 2008 kurzy się na półce. Wiem, że wielu odsądzi mnie od czci i wiary ale WG. MNIE Fifa 08 ma DOJRZALSZY model gry- np defensywa w PES 08 zachowuje się....żenująco....Jest tego więcej...ale nie chcę dołować :D

Odnośnik do komentarza

Po ścierwie jakim okazał sie PES 6, w PES 2008 gra mi sie fenomenalnie!! czuje jak by ktos mnie wypuscil z malego pomieszczenia na wielkie boisko i powiedzial "pobiegaj se" :) da gra daje w cholere mozliwosci. w koncu sa gole po krotkim slupku! :P ma swoje bledy ale dla mnie to jest nastepca PES 5. ONLINE porazka, jednak polecam granie quick match'ow nie tnie tak bardzo.

 

 

AHA!! NARZEKACIE!? NIE GRAJ CIE!! BO WASZEGO PIER***ENIA NIEDA SIE CZYTAC!!. Fife polecam otłumanione łby.

Odnośnik do komentarza

Ależ z ciebie fanboj. Kim jesteś, żeby dawać rady w co grać, a w co nie ? A odnośnie pisania na forum, to po to ono jest, żeby pisał każdy, kto chce się wyrazić. No chyba, że obraża innych. Więc zjeżdzaj otumaniony łbie.

 

Mnie zafascynowała inna sytuacja z Master League. Wprowadzono takie coś jak popularność. Mój klub ma popularność "S", chcę kupić zawodnika "B" z druzyny "B". 60 000 za transfer, 5 000 pensji. Czyli z dziesięć razy więcej niż jest wart. Niestety "nie chcą się zgodzić" ...? :/

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Geno 21- po prostu brak mi słów...(kurtyna milczenia spada powolutku na scenę)

 

Co do PES2008 to 3 "gwoździe do trumny"

 

 

-online prawie NIE ISTNIEJ

 

- linia obrony- panowie (i panie jeśli jakieś graja w piłki <_< ) nie wiem czy tylko ja to zauważam ale defensorzy to dramat. O so mi biega? Już pojaśniam- mianowicie boczni obrońcy- ustawiam im "strzałki do tyłu" a mimo wszystko gnidy zapuszczają się w okolice połowy- dlatego też wykrystalizował się morderczy patent L1+ "trójkąt" (grane skrzydłami)...Grając on-line (o ile można to było nazwać grą...) prawie wszyscy stosowali ten patent. Wg mnie przenikanie z PES6, loby z "czwórki" to "małe piwko" w porównaniu z tym fantem ^_^ W takiej np Fifie 08 linia obrony gra BARDZO DOBRZE, nie jest tak prosto wypracować sytuację podbramkową, co więcej nie ma jakiegoś hiper skutecznego zagrania- równie skuteczne są podania na dobieg co gra kombinacyjna i strzały z daleka (no prawie- bo IDEALNIE wyważonej piłki jeszcze NIE BYŁO)

 

- PES 2008 i gra z konsolą/kompem- Konami chyba poebało- grając ligę, puchar zawodnicy po 2 meczach (sic!) tracą prawie całą staminę...Ja nie wiem, te mecze są rozgrywane co 2 godziny???? LOl- doszło do tego, że gracze edytują zawodnikom (wszystkim) "współczynnik kondycji" na max...Dziwne to...

Odnośnik do komentarza

Gram w PESa 2008 od 2óch tygodni i przyznaję, ze grę trzeba trochę lepiej poznać, żeby dostrzec jej wyższość nad wcześniejszymi odsłonami.Na początku bardzo się zdziwiłem, że rozgrywka jest wolniejsza, a piłkarze nie biegają jak na rakietowych wrotkach, lecz z meczu na mecz zaczałem się przyzwyczajać do zmian.Owszem, Pro Evo ma wiele baboli, menu nie podoba mi się ani trochę, oglądanie powtórek nie jest już tak przyjemnie jak w poprzednich częściach, piłka odbija się jakby miała w środku wodę i wydaje podobny dźwięk, muzyka na początku sie podoba, ale po tygodniu szlag zaczyna trafiać.Bramkarze są zdecydowanie słabsi, szwankuje formacja (obrońcy wychodzący pod pole karne, no to już nie scyzoryk otwiera się w kieszeni, ale metrowa katana).Na szczęście są pacze, które poprawiają błędy w rozgrywce online i inne.

Gołej wersji PESa mogę maksymalnie wystawić 8/10.

 

PS.Pisałem o wersji na PC =)

Odnośnik do komentarza
grę trzeba trochę lepiej poznać, żeby dostrzec jej wyższość nad wcześniejszymi odsłonami

Hahahahahahaaaaaa. Ssie pałe równo i nie można mówić o jej wyższości.

Na początku bardzo się zdziwiłem, że rozgrywka jest wolniejsza

Znaczy sie wolniejsza od PES6, tak? Bo wg mnie nadal zapier.dala szybko.

PES2008 to powrót do radosnego futbolu z PES4 czy 6. Dużo bramek, szybka gra, o zbalansowaniu "piątki" nie ma mowy. Wszyscy narzekają na grę bramkarzy, a podczas mojego 2-tygodniowego obcowania z grą, rzadko zdarzyło się zlamić tormanowi przeciwnika, a mojemu zaś ani razu. Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Hahahahahahaaaaaa. Ssie pałe równo i nie można mówić o jej wyższości.

 

Qra, nie wiem czy wersja na PS3 różni się czymś od wersji na PC, ale wiem, że ty grałeś w PESa właśnie na plejstejszyn i mozliwe, że owa jest gorsza od tej na peceta.

 

Znaczy sie wolniejsza od PES6, tak? Bo wg mnie nadal zapier.dala szybko.

 

Szybko, ale prędkość rozgrywki jest zdecydowanie bardziej bliższa grze w rzeczywistości niż tej z PES 6.

Mozliwe też, że w 6 to ja miałem po prostu tak szybkich zawodników w drużynie...

Odnośnik do komentarza
Qra, nie wiem czy wersja na PS3 różni się czymś od wersji na PC, ale wiem, że ty grałeś w PESa właśnie na plejstejszyn i mozliwe, że owa jest gorsza od tej na peceta.

Jest identyczna, z tą różnicą, że na PC da się po sieci grać i powtórki nie mulą (mylę się?). PES2008 nie jest grą złą, jedynie dużo gorszą od poprzedniczek i to ją właśnie przekreśla w oczach nie tylko moich, ale i całej rzeszy graczy.

Szybko, ale prędkość rozgrywki jest zdecydowanie bardziej bliższa grze w rzeczywistości niż tej z PES 6.

Mozliwe też, że w 6 to ja miałem po prostu tak szybkich zawodników w drużynie...

Jeśli coś jest wolniejsze od czegoś super-szybkiego, to i tak jest szybkie, nie?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Konami Stadium - Fictional - Asia - None

Estádio da Luz* - Europe - Benfica

Estádio do DragĂŁo* - Europe - FC Porto

Estádio José Alvalade* - Europe - Sporting Clube de Portugal

Ville Marie Stadium - Stade De France - Europe - Internationals

Antlion Colisseum - El Monumental - South America - River Plate

Teatro Blanco - ? - South America (Either: La Bombonera (Boca Jnrs), Beira-Rio (Internacional) Or Morumbi (Sao Paulo). I picked these 3 because they are the only other South American teams, my best bet is Beira-Rio as it seems closest to Teatro Blanco, But im not sure.)

Orange Arena - Amsterdam ArenA - Europe - Ajax

Catalonia Stadium - Camp Nou - Europe - FC Barcelona

Santiago Bernabéu* - Europe - Real Madrid

Stadio Olimpico* - Europe - AS Roma & Lazio

San Siro* - Europe - AC Milan & Inter Milan

Stade Louis II* - Europe - AS Monaco

(* = Licensed.)

 

 

> Current-Gen

 

Red Cauldron - Anfield - Europe - Liverpool

Magpie Park - St. James' Park - Europe - Newcastle United

Lutecia Park - Parc des Princes - Europe - Paris Saint-Germain

Massilia Stadium - Stade Vélodrome - Europe - Marseille

Borussia Stadium - Westfalenstadion - Europe - Borussia Dortmund

Hauptstadtstadion - Berlin Olympiastadion - Europe - Hertha Berlin

Blautraum Stadion - Schüco Arena - Europe - Arminia Bielefeld

Orange Arena - Amsterdam ArenA - Europe - Ajax

Rotterdam Stadion - De Kuiip - Europe - Feyenoord

Catalonia Stadium - Camp Nou Europe - FC Barcelona

Estadio Palo - Estadio Mestalla - Europe - Valencia

Stockholm Arena - RĂĽsunda - Europe - Sweden

Cuito Cuanavale - Vodacom Park - Africa - Bloemfontein Celtic

Diamond Stadium - Newlands Stadium - Africa - None

Estadio Gran Chaco - Estadio Alberto J. Armando - South America - Boca Juniors

Amerigo Atlantis - Estadio Nacional de Chile - South America - Chile

Nakhon Ratchasima - Tohoku Denryoku Big Swan Stadium - Asia - Albirex Niigata

Kanji Dome - Sapporo Dome - Asia - Consadole Sapporo

Dietro Monte Stadium - Kashima Stadium - Asia - Kashima Antlers

Porto Folio - Nissan Stadium - Asia - Yokohama F. Marinos

Queens Land Park - Nagai Stadium - Asia - Cerezo Osaka

Haze Hills - Olympic Stadium - Asia - None

Occhio Del Mar - Kyushu Oil Dome - Asia - Oita Trinita

Ayase-Nakano Stadium - Saitama Stadium - Asia - Urawa Red Diamonds ( And Omiya ardija - Temporary )

 

from: www.pesfan.com

Edytowane przez Saunter
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...