Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2008


zajman

Rekomendowane odpowiedzi

Jak skutecznie odbierać piłke i pokrywać zawodników ? Najbardziej sprawia mi to problem w sieci. Każdy gracz próbóuje mnie zaczymać a mi jakoś się nie udaje. Albo fauluje albo zero reakcji. Czytałem w poradniku, że należy użyć RB + A lub B, ale to nie działa. Pogli byście mi pomóc ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 130
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Stary - kupuj 6tke. Najlepsza czesc serii - Online gra sie bez lagow - jest komunikacja i grywalnosc nadal na poziomie.

Wraz z wersja 2008 KONAMI siegnel dna. Juz mogli wam 6tke skonwertowac na PS3, a nie wypuszczac takiego bubla !

Przeciez to do sprzedazy nie powinno byc dopuszczone w ogole.

Odnośnik do komentarza

zajman666 grasz po hdmi czy na zwykłym tv Oczywiscie cały czas jestem online Moze wersja usa nie ma patcha Co tu robic Na stronie konami piszą ze patch poprawia kompatybilność z wyswietlaniem na tv sd (dodatkowo usprawnia przecież ten slide show w singlu ale o tym słowa nie piszą-no chyba ze sie myle) Wiec gdybym podłączył do wzykłego tv to by gra sie odblokowywała i ściągła i póżniej znów przełączył na hdmi CZy ta kombinatoryka w ogóle ma sens....

Edit: zawsze odpalałem gre będąc zalogowanym na moje główne konto polskie (europejskie -na jedno wychodzi) Ale gdy sie przelogowałem na konto założone w us stpre i odpaliłem na nim gre też nic nie pobierało...

Edytowane przez shaughnessy
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Granie padem od Xa360 jest troszkę upierdliwe. W obronie staram się wyjmować piłkę jak najczęściej manualnie, bez LT + A (L1+X), ale jak tylko wcisnę A to zawodnicy zachowują się jak porąbani. Przebiegają przed zawodnikiem z piłką jakby go nie widzieli, przepuszczają piłkę między nogami, lecą nie wiadomo gdzie. Zapewne moje braki techniczne to wszystko uwydatniają, ale niesmak pozostaje.

Poćwiczę i się zobaczy.

 

Jest jeszcze jeden element, który wybitnie mi nie odpowiada. Chodzi mianowicie o widowiskowość, a raczej jej brak przy zdobyciu gola. W poprzednich odsłonach był to "słyszalny", charakterystyczny element, który podbijał niesamowicie adrenalinę. Tutaj gole o niebo lepiej prezentują się w podsumowaniu niż we właściwej rozgrywce. Niedobrze...

Odnośnik do komentarza
Granie padem od Xa360 jest troszkę upierdliwe. W obronie staram się wyjmować piłkę jak najczęściej manualnie, bez LT + A (L1+X), ale jak tylko wcisnę A to zawodnicy zachowują się jak porąbani. Przebiegają przed zawodnikiem z piłką jakby go nie widzieli, przepuszczają piłkę między nogami, lecą nie wiadomo gdzie. Zapewne moje braki techniczne to wszystko uwydatniają, ale niesmak pozostaje.

Poćwiczę i się zobaczy.

 

Spróbuj robić timingowo tzn nacisnąć A raz w momęcie kiedy możesz odebrać piłke / masz ja na wyciągnięcie nogi , w obecnych pesach jest to bardzo trudne ( w pes 5 nie było ;) ) ale naprawde lepsze niż ciągłe trzymanie A . Zbadaj :]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A to takie cos :) dzięki za pomoc, mam nadzieje, że Dida się jeszcze pojawi :P

 

A i jeszcze jedno pytanie, na jakim poziomie trudności gracie ? Ciągle grałem na Top Player, ale coś łatwo jest, to chyba najłatwiejsza część ze wszystkich pes'ow co wyszly :/ Teraz zmieniłem na professional i 5 minut i jakoś trudniej jest, wiem, że chyba w pes'ie 5 tak było, że na 5 gwiazdkach sie trudniej grało niż 6.

Edytowane przez Jared
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Do mnie dziś przyjdzie. Spędziłem wiele czasu z FIFĄ 08 i byłą to naprawdę godna pozycja. Jeśli chodzi o PES 2008 to sprawdziłem demo i rewelacji nie ma, ale da się pograć przynajmniej offline :D i achievów można nabić. Narazie dla mnie najlepszy był PES5, szóstka na X360 była znośna wg. mnie. Taki radosny football a i online idzie pograć. Zobaczymy co zaoferuję 2008.

pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.