Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy jakie gry lubisz. Jak lubisz wyścigi, to w ciemno bierz burnout a jk lubisz sport to w zależności: NHL 08, NBA 2K8, VT3... Zależy co preferujesz :)

 

 

I tu jest problem - gralem w demo Burnouta i nie lezy mi - nie wiem czemu, bo wczesniejsze wersje uwielbialem. Mam Colina na X360 a Motorstorma wymienilemna inny tytul. A sportowe - wole normalny meczyk w TV niz wirtualna pilke.

Mam problem

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
gralem w demo Burnouta i nie lezy mi - nie wiem czemu, bo wczesniejsze wersje uwielbialem

 

Ja odniosłam podobne wrażenie co do tej gry.

 

Jestem ciekawa jak zareagowałbyś na "Virtua Tennis 3"?

Sama za tenisem nie przepadam ale wydaje mi się że każdy spokojnie może w to pograć.

Dodatkowo zawsze możesz zaprosić do gry drugą osobę.

Odnośnik do komentarza
Witam.

Mam taki problem. Nie wiem jakie sa dobre gry na PS3 - na dzien dzisiejszy posiadam Ratcheta, Resistance FoM, Uncharted:DF, Heavenly Sword oraz Tekkena DR:Online. Mam tez w domku X360 i nie chce kupowac gier ktore beda mi sie powtarzaly - wiec COD4 czy Assasin odpadaja.

 

Poradzcie mi. Na mysl, ze mam czekac pol roku na MGS4 czy Killzone 2 - dreszcze mnie przechodza.

 

Pozdrawiam

 

Artur

Kup Unreal Tournament 3. Widze ze jestes posiadaczem Resa i COd4 a oczekujesz z niecierpliwoscia Killzone2 wiec wnioskuje ze lubisz "strzelanki". UT3 to najbardziej dynamiczna akcja jak jest dostepna na konsole wiec polecam bardzo mocno

Odnośnik do komentarza
Kup Unreal Tournament 3. Widze ze jestes posiadaczem Resa i COd4 a oczekujesz z niecierpliwoscia Killzone2 wiec wnioskuje ze lubisz "strzelanki". UT3 to najbardziej dynamiczna akcja jak jest dostepna na konsole wiec polecam bardzo mocno

 

 

Szybkie pytanie nt UT:3 - jak to wyglada w singlu - multi to nie wszystko. Jesli zobaczyc singla CoDa4 to bedziesz wiedzial o czym pisze - jest mocno ( nawet bardzo ). Poczekam na jakies demko czy cos ( pozycze na kilka dni i moze sie przekonam ). X360 rozpuscil mnie troszke jesli chodzi o wirtualne zabijanie wiec mam jakies tam wymagania minimalne ( jak PCtowiec zabrzamialem ).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie zdecydujesz się na unreala powinieneś spróbować Warhawka. Zupełnie inny styl rozgrywki, jak dla mnie bardziej taktyczny i nie aż tak szalenie dynamiczny ;). Poza tym niedawno wyszedł dodatek zawierający kilka nowości, który urozmaica grę.

 

Ponadto po stronie Warhawka jest też niska cena 130zl(wersja bez headseta) :)

Odnośnik do komentarza

Bez obrazy ale ut3 mialo byc powrotem do korzeni, nawet areny sa te same, niestety sie zawiodlem to juz nie chodzi o tempo rozgrywki, po prostu (w singlu) opowiastka jest do d... multi ciagnie ale do coda4 to mu daleko jak cholera i te skakanie na boki bez sensu, toz to chaos na maxa, szybkie paluchy czeba miec.....

rowniez folklore polecam dla odmiany albo enchanted arms...

a warhawk jest za 100zl w sieciach saturn

pozdroofka

Odnośnik do komentarza

Co do UT3 to zgodzę się z przedmówcami... Jak dla mnie to to jest za szybkie ;) A powiem szczerze, że bardzo spodobało mi się demko Bladestorm. Bardzo fajna strategia. Sam jak będę miał kasę to pewnie to zakupie. A najlepsze jest to, że w strategie gram bardzo rzadko ;) Tak samo mogę Ci polecić The Simpsons: Game i Kane&Lynch: Dead Men :) Jak dokonasz wyboru to powiedz co wybrałeś i jak Ci się gra... ;) Pozdrawiam

 

Mam pytanie do Was. Co jest bardziej "żywotne": Ratchet & Clank: ToD czy Fight Night Round 3. Wiem, że ta druga gra oferuje tryb on-line, ale raczej zależy mi na fajnym single. Czy tryb kariery w FNR 3 jest dobrze zrobiony czy to raczej gra "imprezowa" (czyli z kumplami na split-screenie lub przez on-line)???

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie do Was. Co jest bardziej "żywotne": Ratchet & Clank: ToD czy Fight Night Round 3. Wiem, że ta druga gra oferuje tryb on-line, ale raczej zależy mi na fajnym single. Czy tryb kariery w FNR 3 jest dobrze zrobiony czy to raczej gra "imprezowa" (czyli z kumplami na split-screenie lub przez on-line)???

Bierz Ratchet&Clanka, obok U:DF najładniejsza i najlepsza gra na PS3. Masa zabawy i miodu.

Odnośnik do komentarza
Jak grasz on-line to bierz Burnout w ciemno. A jak zależy Ci na single to wszystkie gry są bardzo fajne. Według mnie pomiędzy Uncharted a Ratchet, górą jest Ratchet :P Pozdrawiam i życzę powodzenia w wyborze :D

 

 

Mam identyczne zdanie jak Ty.Burnout dalej kozaczy i ma tryb online choć seria zmierza w dziwnym kierunku(wywalanie aftertouch takedown i brak opcji replay nie wybacze).Za to również uważam ,że w starciu ekskluzywów górą jest Ratchet-piękny,zabawny,z masą cudownych patentów,płynny,długi i ma pełno sekretów.Minus jest jedynie jeden-że to taki zlepek z serii i trochę podgrzewany kotlet,ale jeśli nie miałeś styczności z serią to się nie zastanawiaj i kupuj.Uncharted też nie jest zły ale ma za dużo strzelania,za mało elementów platformowych ,które i tak są średnie i nędzne zagadki.Choć fakt faktem z tej gry wylewa się klimat wielkiej przygody ,a grafika naprawdę kozaczy

Odnośnik do komentarza

Ficuś. Ja z serią ratcheta nie miałem wcześniej do czynienia więc ciężko mi porównać. Grę włączyłem dzisiaj po zakupie i grałem 2 h i nie miałem ochoty odejść. To zabijanie dla śrubek... :twisted: Uncharted jest grą bardzo dobrze zrobioną i jak naughty dog się postara (a na pewno tak będzie :D) to sequel zgniecie wszystko :P Aż cieszy, że to ekskluzyw na PS3 :) A tak na marginesie to Insomniac też odwala kawał dobrej roboty. Resistance, w którym on-line jest bardzo dobre a teraz Ratchet... Chwała im za tą całą pracę :bow:

Odnośnik do komentarza

Tamten post pisałem w związku z zapytaniem od Qry ale to nie zmienia faktu,że dla osób nie mających styczności z serią ratchet na ps2 (np Ty) nowe przygody lombaxa i robocika wg mnie dostarczą więcej wrażeń niż Uncharted(ja mimo,że skończyłem wcześniej 2 częsci Ratcheta na 100% i tak uważam ,że Tools of Destruction jest the best :P ).Swoją drogą Tomasson225 najlepsze w tej części jeszcze przed Tobą ,koło 5h gra się rozkręca już na maxa :D

 

Ja mam pytanko,mimo że już pisałem o nim w dziale rpg był bardzo mały odzew.Jako wielki fan jrpg ubolewam nad brakiem tego gatunku na ps3.

Mam pytanko czy Enchanded Arms jest warte inwestowania?to chyba jedyny czysty jrpg dostępny na ps3

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Co do on-line to w większości gier 512 wystarcza (sam mam 1mb ale wiele osób pisze, że 512 im wystarcza). A co do tych piłek to musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcesz grać w kreskówkową, nierealną grę czy w prawdziwą piłkę nożną. Osobiście skłaniałbym się ku Fifie 08 (oceniam na podstawie dem) :P Jak dla mnie to Fifa Street 3 jest za prosta :D

Odnośnik do komentarza
Ale radzę Ci najpierw skończyć Ratcheta, a dopiero później zająć się Burnout'em bo multi wciąga okropnie ;) W następnej kolejności radzę Ci wziąć np. Uncharted + CoD4 bo nie samym singlem człowiek żyje :P

 

Od sieciowego strzelania mam ET ;) CoD skończyłem na PC, na konsolach nienawidzę FPSów, sterowania przeboleć nie potrafię.

 

FIFA 08 czy FIFA Street 3 ? Uwielbiam PES-a ,ale 2008 nie wchodzi w grę? czy obie gry beda działac ładnie online ,bo mam neta 512.

 

PES2008 ma masę błędów i niedociągnięć, ale jeśli przymknie się na nie oko, wciąga tak samo jak każdy PES. FIFA Street podobno ciągnie druta, bierz więc FIFA 08.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie Fifa 08-realistyczny gameplay,genialna licencja na wszystko,dużo trybów rozgrywki,wymagający komputerowy przeciwnik i świetny online.

Dalej da się wyczuć schematy w tej części ,jest parę mniejszych błędów ale to i tak nic w porównaniu do pes2008 na ps3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...