Skocz do zawartości

Final Fantasy Dissidia


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Gabranth w DFF. Teraz już wiem kim będę grał obok Exdeatha :O

 

http://up2.viploader.net/pic/src/viploader874695.jpg

http://www.nicovideo.jp/watch/sm5562724 (ostatni zwiastun, Gabranth jest na samym końcu przez zaledwie kilka sekund) - dla tych co mają konto na Nico Video, w przeciwnym razie trzeba czekać aż ktoś wrzuci to w bardziej dogodne miejsce

 

Edit: http://www.veoh.com/videos/v16934199Sr55Wnkn - teraz trailer jest dla wszystkich, możecie go oglądać całymi rodzinami

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Ja pogralem dluzej i gierka jest naprawde wporzo, roznica leveli miedzy pstaciami "robi" jak cholera xD chyba ze sie obczai pewne tanie taktyki na kompa xD ale juz widze te potyczki onlineowe 99 levelowcow xD skille kazdy moze sobie dobrac wedlug gustu ale pewnie znajdzie sie kilka tych najbardziej przegietych wkoncu ^-^

 

can't wait na wersje zrozumiala, bo jednak japoniec szybko meczy.

 

nabilem pare postaci chyba do 30 ponad levelu i jak narazie mam dosc ;]

 

wstepnie jest fajnie xD

 

 

btw: zanosi sie na to ze eng wersja dopiero latem/usa, jesienią/eur ;(

Edytowane przez =PiT=
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Premiera w USA będzie 31 Sierpnia bieżącego roku, o europie nikt nie mówił.... :(

 

Gram w wersje japańską, gra jest świetna, mam juz kilka postaci na 100 lv. Co do różnicy lv, to w późniejszych rozgrywkach nawet systemu nie da się stworzyć (co mnie bardzo cieszy). Na początku myślałem że taki projekt nie będize zbyt dobry, lecz panowie z SE miło mnie zaskoczyli. Efektowność, i dynamika walk; ilość dodatkowych itp. Gra niniejszym czochra neuronami. Szkoda że są tylko 22 postacie. Mogli by dać kogoś więcej niż tylko główne postacie...

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Z tego co podaje Best Buy (dla niekumatych amerykańska sieć z elektroniką) premiera ma nastąpić 25 sierpnia. Amerykanie dostaną też wersję limitowaną zawierającą konsolę w wersji specjalnej Srebrnej, samą grę, FF VII Advent Children na UMD (z tego co się orientuje nie jest to wersja Completed) oraz kartę 2 Giga Pro Duo. Cena oscyluje wokół 199$. Kupując w Gamestopie dostaniecie jeszcze specjalne pudełko w wersji Chaos lub Cosmos i podobno (nie potwierdzone) książeczkę z artami. GameFaqs twierdzi, że europejska premiera we wrześniu.

 

Największym chamstwem jest fakt, że ze Stanów wracam 23 sierpnia i nie kupię ;/

 

Linki:

http://bi.gazeta.pl/im/6/6613/z6613026X.jpg

 

 

Edit !

Z tego co podaje Tap-Chan, premiera w europie już 4 września :)

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95339,6787...spodzianka.html

Edytowane przez Kszaqu
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

kurcze odkad uslyszalem o tej grze kompletnie mnie nie ciągneła, ale pogralem w demko i w sumie jest calkiem fajnie :D

 

podoba mi sie widowiskowosc walk, rozne poweskie ciosy, zwolnienia akcji itp, bardzo fajnie to wyglada, ale niestety jest tez duzo dziwnych rzeczy jak dla mnie

 

- chaos, moze to wina braku wprawy ale polowe czasu napieprzalem na oslep klawisze ;p

- głosy postaci ktore caly czas mowią to samo co 2 sekundy przy kazdym ciosie (fajni by bylo jak by dalo sie zmienic na japonskie)

- odnioslem wrazenie ze postacie maja tylko ze 3 ciosy ;p pod kwadratem jeden ze stania i jeden podczas skoku, to strasznie malo, czy potem dochodzą inne ciosy? bo jak pogralem 5 postyaciami z dema to juz po chwili mialem wrzenie ze robią caly czas to samo... przez to tez ciezko opracowac sobie strategie ze dany cios jest dobry na daną sytuacje, tylko porpostu jest... jeden cios :P (troche rpzesadzam ale wiecie o co chodzi) , czy potem postacie uczą sie zagrań?

- niektore postacie maja zupelnie dziwne ciosy, np ta czarodziejka bez przerwy wali wodotryskami co jest porpsotu nudne ;p

 

przez swoja mechanikie gra przypomina troche dragon balle, gdzie byla podobna kamera i podbne walki, tylko ze mimo ze gry z DB maja sporo wad itp to jakoś tam nie odnosłem AZ TAKIEGO wrazenia ze gra sie jednym ciosem (tam sie gralo trzema ;p ręce z bliska, firebale z daleka, i co chwile supercombo)

 

 

ale ogolnie jestem calkiem milo zaskoczony i chetnie pogram w pelną wersje,

Odnośnik do komentarza

AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!

 

Wybaczcie caps lock, ale to jest wlasnie reakcja jaka mialem po pierwszej walce ktora stoczylem! :D

 

Ta gra jest absolutnie GENIALNA! :D Iloosc ciosow w demie jest znikoma, ale to nie ma az takiego znaczenia, dlatego ze to nie jest zadna bijatyka (a tak wlasnie o niej mowiono) to jest symulator walk z bossami wziety zywcem z kingdom hearts 2 :D Efektownosc walk jest porazajaca, wall jumpy, dashe, limity potega ;D

 

Ok, troche mi przeszlo. :) Nie wiem jak bedzie z zywotnoscia tej gry... ale demko daje niezle po glowie i nie moge sie doczekac na zrozumiala wersje :)

 

Polecam wyprobowac kazdemu, zwlaszcza ludziom ktorzy bijatyk nie lubia. To nie jest bijatyka... to jest zupelnie cos innego :)

Odnośnik do komentarza

No nie moge powiedziec ze to jest bijatyka... To sa wali w stylu aRPG... Nie masz bloku masz tylko parry ktore odbija ataki przeciwnika, nie masz zadnych elemenow ktore tworza bijatyke oprocz tego ze postacie zabieraja sobie nawzajem pasek energi (ktory tutaj jest ruchomy).

 

Nie mamy podzilu na rodzaj atakow wyprowadzanych (low, medium, high, throw, cokolwiek) i masy innych rzeczy. Mamy za to epickie przedstawienie pola walki i epickie ataki wykonywane w trakcie.

 

Wiec jesli o mnie chodzi to nie jest zadna bijatyka :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...