Skocz do zawartości

The Last Remnant


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nowy wywiad:

http://xbox360.gamespy.com/xbox-360/the-la...t/882009p1.html

 

Nawiasem mówiąc jest tak, jak spekulowałem w temacie o SO4. O czasowej wyłączności dla X360 zadecydowały kwestie czysto techniczne (a przynajmniej takie jest dzisiaj oficjalne stanowisko SE).

 

This is mainly for development reasons. We're developing the game using the middleware Unreal Engine, and the Unreal Engine has a slower development on the PS3 side. It was only really workable after Unreal Tournament was published, so this was mainly a development decision.
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość donsterydo

W SE chyba jakieś niedorozwoje pracują, ile można zrobić kolejnych gier w praktycznie tym samym design'ie. Nie mogą przenieść akcji swoich gier do czasów starożytnych ,współczesnych albo do jakiejś wariacji niedalekiej przyszłości. Jakbym widział FF12 po raz en'ty. Kolejny po Infinite Undiscovery i Lost Odyssey, RPG którego nie kupię. No nic trzeba czekać na premierę Tales of Vesperia; Persona 4 i Star Ocean w Europie.

Odnośnik do komentarza
Famitsu oceniło na 10/10/9/9, znacznie wyżej niż się tego spodziewałem.

 

 

@Sanryu - akurat ocena FF12 jest wg. mnie trafna, więc...

Serio Hela :huh:

Powaznie uwazasz, ze FF12 zasluzyl na same dziesiatki? Postacie na 10? "Fabula" na 10?

Ja sklonny bylbym dac "dwunastce" 10 za grafike i to wszystko.

Jednak sa gusta i gusciki, wiec szanuje twoje zdanie ^_^

 

Co do LR to licze na porzadny tytul od S-E, w koncu na FF13 i FFv13 czekac gdzies do 2010(2011?) nie za bardzo mi sie usmiecha.

Jest jakas dokladna data premiery LR? Wczesniej byla mowa o Listopadzie, ale chcialbym wiedziec czy jest jakis konkretny termin.

 

 

Odnośnik do komentarza
Famitsu oceniło na 10/10/9/9, znacznie wyżej niż się tego spodziewałem.

 

 

@Sanryu - akurat ocena FF12 jest wg. mnie trafna, więc...

Serio Hela :huh:

Powaznie uwazasz, ze FF12 zasluzyl na same dziesiatki? Postacie na 10? "Fabula" na 10?

Ja sklonny bylbym dac "dwunastce" 10 za grafike i to wszystko.

Jednak sa gusta i gusciki, wiec szanuje twoje zdanie ^_^

 

Co do LR to licze na porzadny tytul od S-E, w koncu na FF13 i FFv13 czekac gdzies do 2010(2011?) nie za bardzo mi sie usmiecha.

Jest jakas dokladna data premiery LR? Wczesniej byla mowa o Listopadzie, ale chcialbym wiedziec czy jest jakis konkretny termin.

 

Z tym czekaniem to chyba troche przesadziles?? Przeciez z tego co wiem to FF XIII W jap bedzie miec premiere przed wakacjami wiec mysle z tlumaczeniem sie uwiną wmiare szybko liczac ze tak jak w przypadku Yakuzy 3 wezma sie za nie jeszcze w procesie tworzenia gry..

Odnośnik do komentarza
Z tym czekaniem to chyba troche przesadziles?? Przeciez z tego co wiem to FF XIII W jap bedzie miec premiere przed wakacjami wiec mysle z tlumaczeniem sie uwiną wmiare szybko liczac ze tak jak w przypadku Yakuzy 3 wezma sie za nie jeszcze w procesie tworzenia gry..

 

Przed wakacjami to chyba demo wyjdzie...

 

---

edit by Serge - przypominam ze to temat o Last Remnant...

 

right. Sorry.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.