Skocz do zawartości

Pochwal się...


ping

Rekomendowane odpowiedzi

Ja musiałem kupić nową szafę w ikei, ale głównie dlatego, że coraz ciaśniej było i trudno wyciągać rzeczy... I coś widzę, że wkrótce będę musiał załatwić se kolejną. 

A jeśli chodzi o płyty to szacun, ja pewnie półtora przedziału bym zapełnił swoimi nabytkami. Wkrótce też tu wrzucę parę moich ulubionych nabytków.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jak masz sprzęt z jabłkiem i używasz iTunes, to polecam dokupić brakujące utwory z limitek/deluksów. Chociaż Twoich wykonawców pewnie będzie niewielu. 
Ostatnio wydałem prawie stówę, na jakieś kawałki, których nie mam na płytach, a wyszły w specjalnych wersjach. Wciąga, by skolekcjonować wszystko i ładnie to uporządkować.

Odnośnik do komentarza

IMG_6192.jpg

Dissection - The Somberlain, najnowsza reedycja z Black Lodge. Co za chujnia! Nie tylko brak grafiki Necrolorda, zadziwiają rozwiązania jakie podjęto przy tłoczeniu tej płyty. UWAGA! Strona A ma trochę ponad 30 minut muzyki! A strona B...14!!! :yao: Skutkuje to tym, że strona A jest znacznie cichsza od B! Jeśli słuchamy strony A głośno i zmienimy stronę to wypierdoli nam okna z framug lol! Nie jestem w stanie powiedzieć jak z jakością bo nie mam z czym porównać. Niemniej, dźwięk jest czysty. Gdybym jednak wiedział, że tak to się skończy, to zamiast zamawiać tą reedycję, pozbierałbym grubą kasę na oryginał albo wersję z lat poprzednich.

 

edyta: Teraz modlę się o to, żeby mi na jutro DHL dostarczył BOXa z najnowszym albumem Watain :kaz:

Edytowane przez ornit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A u mnie:

 

To przyszło już jakiś czas temu:

IMG_6211.jpg

Takie amerykańskie hopsasasa. Może być ale ogólnie to gardzę nieeuropejskim metalem.

IMG_6212.jpg

EPKA Taake - Baktanker prosto z Svartekunst z Norwegii. Chyba lepszy od całej EPki jest napis anti-antifa z tyłu okładki :D Bardzo dobrze! (pipi)ać tych s(pipi)ieli!

 

I dzisiejsza dostawa z Malignant voices:

IMG_6207.jpg

SUOMI FINLAND PERKELE!!! Specjalna edycja (w dodatku na białym krążku) z okazji stulecia niepodległości Finlandii :D Wchodzi jak wódka o tej samej nazwie :D

IMG_6208.jpg

Drudkh/Passage D'Hiver split, który stał się klasykiem na długo przed wydaniem. Wyszedł niedawno i już jest repress :D

 

A tu paczka z EMP:

IMG_6206.jpg

WATAIN _ TRIDENT WOLF ECLIPSE Box Set z singlem 7", płytą CD, plakatem (niewidocznym na zdjęciu) oraz reprintami zmniejszonych plakatów z koncertów i tras po świecie! Za(pipi)iste wydanie. Czekam jeszcze na czerwony winyl z tego samego sklepu :D

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...