Skocz do zawartości

Pochwal się...


ping

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, z Agonii już LP zniknęło. Ale pewnie koledzy z fallen temple mają jeszcze jakieś sztuki za 75 zł. Ja przepłaciłem. Myślałem, że będzie trudno dostępna więc rzuciłem się na źródło. Całe szczęście, że nie musiałem czekać długo bo Francuzi dostarczyli krążek w niecały tydzień. Świetna płyta. Gorsza od Salvation i chyba trochę słabsza od Maranatha ale to i tak o wiele lepsze niż 95% pojawiających się obecnie wydawnictw. Marduka im dłużej słucham tym bardziej mi się podoba, jednak Funeral Mist nie pobije. Czekam na trasę pod koniec sierpnia. Byłyby jaja jakby zamiast Łerłolfa zaserwowali utwory Funeral Mist:kaz:

Odnośnik do komentarza

High Roller to mus jeśli chce się na bieżąco kolekcjonować nowe wydawnictwa heavy/speed/doom, chociaż cięższe rzeczy też się znajdzie. Polecam przy okazji ich(to także jeden z najbardziej szanowanych undergroundowych labeli) reedycje Manilla Road - porównałem ostatnio ich wersję The Deluge z oryginalnym 1stpressem Black Dragona z lat 80tych- brzmią identycznie, żadnego remasteru, dostajemy to, co usłyszeli w dniu premiery(wyjątkiem jest Open The Gates). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, kłamałem. Te Dimmu Burgery też rozpakuję i sobie zostawię. Niemniej album jest dla mnie średni. Za dużo chórów, za mało Shagratha. Za dużo synth/keyborda, za mało gitary (właściwie to gitara jest chyba cały czas. Jest jednak tak skutecznie tłumiona, że zapomina się o jej obecności).

 

Nie wszystko może być jednak Funeral Mist czy Marduczkiem, którzy nawet jak nagrają średnie albumy (w porównaniu do poprzednich) to i tak zasłużenie są albumami roku.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, ornit napisał:

Marduczkiem

 

Marna szansa, że Viktoria będzie albumem roku. Raczej najgorszym albumem z Mortuusem na wokalu.

 

No i plus za Z&A. Całkowicie nie mój klimat, ale jednak jakiś to powiew świeżości.

Odnośnik do komentarza

C735_FBCB-713_E-4564-8622-423_CC30_EEDEA

Century Media dostarczyło wcześniej niż EMP! Priorytet szedł tydzień z Germanii. Na minus to, że nie odpowiedzieli na mojego maila z prośbą o tracking ;) A tak wszystko chula!

 

PS Zapomniałem dodać! Dodatkowo w bonusie dostałem jeszcze oddzielnie duży plakat!

Edytowane przez ornit
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Spóźnione urodzinowe prezenty nareszcie dotarły. Solidna paczka z Japonii.

W oczekiwaniu na listopadowy koncert pierwszy press UK. Realizacja taka sobie ale setlista powala i liczę na podobny zestaw w Łodzi.

DoNaM3g.jpg

Zdecydowanie najbardziej lubię Sabbath z Ozzym ale obie te płyty są naprawdę świetne. Jedna z nich niestety bez Obi ale tradycyjnie jakość najwyższej próby.

VJOw0jl.jpg

Ostatnie cegiełki w kolekcji Priest. Te wydania i stany kosztują niestety słono ale jakość rekompensuje wydatek.

rgN2C34.jpg

Police bardzo cenię i obok wdań angielskich chciałem mieć japończyki. W obu przypadkach rewelacyjna realizacja i brzmienie.

NFdtlHq.jpg

Najlepsze moim zdaniem płyty w dyskografii Genesis.

BeqVHPB.jpg

Kolejna pozycja w dyskografii The Doors.

Fb3kX3R.jpg

Ostatni pośmiertny podryg Sex Pistols. Wydanie Japońskie niestety bez Obi.

eWLPSQ7.jpg

 

 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ölschmitz napisał:

@Absolem wez daj linka do dobrego zrodla skad bierzesz te japonskie wydania

Kupuję głównie z Discogs. Każdy zakup u Japończyka to dobrze wydane pieniądze, często oferują też deal poza Discogs i masz minus 10%. Stany są zaniżane więc spokojnie możesz kupować płyty od VG+. Przesyłka z Tokio idzie max do dwóch tygodni.

 

Przykładowo jeden z moich dostawców:

 

https://www.discogs.com/seller/bibleblack3341/profile

 

Oprócz tego co ma oferuje załatwienie praktycznie każdej płyty na zamówienie ( wydania Japońskie ) 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...