Skocz do zawartości

Pochwal się...


ping

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś nie mam się czym chwalić a od tego jest ten temat więc pokażę, niektóre ze swoich wydań specjalnych na CD. Kilka mam nadal w folii więc pewnie kiedyś sprzedam. Być może nawet z niezłym zyskiem. Ciemnego pochówka nie widzę już nigdzie dostępnego. Podobnie Frontschwein w tym wydaniu :)

IMG_4963.jpg

In the Nightside Eclipse to zremasterowany mediabook sprzed kilku lat chyba 20th Anniversary. Burzumy to digipaki od Amazonian  w stanie MINT(chyba, że jakiś typ to produkuje w piwnicy i co jakiś czas wypuszcza)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@ornit: przepiękna kolekcja :banderas: Marduk, Inquisition, aż chce się słuchać. Gdzie dorwałeś ten "Frontschwein"?

Dzięki! Frontschwein dorwałem długo po premierze z Amazona. Cena nadal była dość przystepna. Niedawno ktoś wrzucił na Allegro za...60 zł! Głupi byłem, że drugiego nie kupiłem! Teraz od czasu do czasu ktoś wystawia tą samą wersję z Mardukową menażką za 666 zł...

A w ogole jest popyt na CDki? Jakby co to na discogsie można sprawdzić czy w ogole opłaca się chomikować takie rzeczy z chęcią opychania.

Nie no taki Dark Funeral na discogs jest za 8eur raczej nic rzadkiego to nie jest xD

Sprawdziłeś nie tą wersję co trzeba. Ta jest w formie rozkładanego krzyża :P

https://www.discogs.com/Dark-Funeral-Where-Shadows-Forever-Reign/release/8603518

Poza tym planowanie potencjalnej sprzedaży takich rzeczy to kwestia nie roku a kilkunastu lat :D Wtedy nawet CDki nabierają wartości. Ale tylko pierwsze bice.

 

 

PS Najśmieszniejsze jest to, że ten Dark Funeral leżał chyba 4 miechy w Saturnie w Złotych Tarasach w Wawie zanim zdecydowałem się go kupić :D

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

@ornit: przepiękna kolekcja :banderas: Marduk, Inquisition, aż chce się słuchać. Gdzie dorwałeś ten "Frontschwein"?

 

W Gdyni, niby winylowa ale jak widać nie do końca ;)

 

Gdzie się ów przybytek znajduje?

 

Giełda była w knajpce Chwila moment. Następna giełda będzie na jesieni w 107 na Ogarnej w Gdańsku.

 

Czy ten SS jest z dodatkowym utworem "Coram Satanae"?

 

Niestety nie.

Odnośnik do komentarza

SSR100_cover_small.jpg

24.11.2017 Soulseller Records wypuści reedycję tego klasycznego albumu. Akurat w dzień moich urodzin :D Biorę płytę (w jakimś fikuśnym kolorze) i bluzę! Już raz od nich zamawiałem. Płyta jedzie w tydzień z Holandii. Akurat ja miałem pecha i moja przyjechała w zgiętym pudełku. Oczywiście przesyłka nierejestrowana. Natomiast opłat dokonuje się przez "mailorder". Gościu podaje maila na PayPala i w zależności od tego czy wybierzesz opcję "bezpieczną" czy nie to dopłacasz lub zachowujesz te 5%. Ja zaryzykowałem i nie straciłem.

Odnośnik do komentarza

IMG_5051.jpg

BTW Ze strony min. relapse można składać preordery na Death "individual Through Patterns". Specjalne edycje idą jak świerze bułeczki. Rano widziałem niemiecką wersję limitowaną do 500 sztuk na emp. Chciałem zamówić po powrocie do domu i...już nie było. Pozostała jeszcze wersja UK.

 

 

PS Płyty Death to oprócz Emperora, naczęściej odtwarzane przeze mnie w domu albumy. Dziwię się, że ich jeszcze nie zajechałem.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Sympathy według mnie najlepiej wykonują Stonesi, ale nie jestem obiektywny bo to jedna z moich ukochanych kapel. Heroes brzmi jak Lemmy w trakcie umierania. Jedyny utwór który jest w miarę ok to God save the queen, ale to nagranie ciężko zepsuć.

Lemmy niesyety nie był jakimś super płodnym artystą, odrzutow też pewnie pozostało niewiele, ale już podobno szykują jakąś nową płytę... Dla mnie ta ostatnia koncertowka brzmi jak post mortem Lemmego. Szkoda że w tak chvjowy sposób zarzyna się legendy.

 

 

Mój dzisiejszy zakup, Ornit wiem że nie lubisz ;)

 

ei5t29O.jpg

Edytowane przez Absolem
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...