Skocz do zawartości

Pochwal się...


ping

Rekomendowane odpowiedzi

Sympathy według mnie najlepiej wykonują Stonesi, ale nie jestem obiektywny bo to jedna z moich ukochanych kapel. Heroes brzmi jak Lemmy w trakcie umierania. Jedyny utwór który jest w miarę ok to God save the queen, ale to nagranie ciężko zepsuć.

 

Lemmy niesyety nie był jakimś super płodnym artystą, odrzutow też pewnie pozostało niewiele, ale już podobno szykują jakąś nową płytę... Dla mnie ta ostatnia koncertowka brzmi jak post mortem Lemmego. Szkoda że w tak chvjowy sposób zarzyna się legendy.

 

no wydal 23 albumy, ostatni kilka miesiecy przed smiercia, wiec chyba jednak dosc plodnym ;)

 

tez kupilem 'under cover'. fajna plyta, sporo piosenek robi. taki 'whiplash' jest w ich wykonaniu sto razy lepszy niz metalipy. a kogo obchodzi kto napisal piosenke?

Odnośnik do komentarza

IMG_5097.jpg

Z muzyki tym razem żadnego black metalu. Przerzucam się na rocka.

 

Satyricon - zamówiłem splatter. Płyta jest brudna, trochę porysowana (serio coraz częściej zastanawiam się nad sensem tego hobby) i wymaga konkretnego mycia. Tak samo jak Clean your c(l)ock Motorhead. QOTSA właściwie nie wiem sam. Spodobała mi się. Do tego zin autorstwa i z autografem Maniaca (tego z Mayhem). Nie wiem czy będę wklejał kolejne zdjęcia więc napiszę, że jadą do mnie: najnowszy Myrkur, ostatnie Sarke + zamawiam najnowsze Sarke (taki hard rock czy coś z Nocturno Culto na wokalu), nowy Mork. Zamówiłem też preorder MLP Taake, który pojawi się w listopadzie i najnowszy krążek koncertowy Mayhem (ten z czasów kiedy śpiewał Dead). Czyżbym o czymś zapomniał? A! Czekam na nowe Watain. Potem będę głównie kupował rocknroll jak jakieś KISSy, Alice Coopery oraz Jazz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sarke, świetnie wchodzi. Ja sie czaję na The Slayer Mag Diaries ale cena na allegro skutecznie odstrasza, zostaje chyba tylko import z US.

Wiem, że na forum masterfula ktoś sprzedawał chyba za 120-150 zł. Sam się czaiłem ale miałem do wyboru to lub dwie płyty więc wybrałem muzykę.

 

http://masterful-magazine.com/forum/viewtopic.php?f=25&t=16236

Tu jest 120+wysyłka. Zapytaj może jeszcze nie sprzedał. To jest okazja.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem Pro-Ject Carbona Debut blablabla, zamontowałem Orto Reda na początek. Skalibrowałem odpowiednio sprzęt i płyty nadal brzmią jak (pipi). W sensie słychać trzaski bo okazuje się, że nowo zakupiona płyta jest zarysowana po wyjęciu z koperty. Dobrze, że słucham głównie tego jednego gatunku muzyki bo bym się za(pipi)ał :)

 

 

Ps płyty myję i czyszczę. Igłę też odkurzam

Odnośnik do komentarza

Też mam ten gramofon z 2m Redem, sprawuje się świetnie ale.... musisz zainwestować w przedwzmacniacz. U mnie gra z Pro-Ject Tube box 2 i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki osiągnąłem łącząc oba te sprzęty. Najlepiej pożycz za kaucją z jakiegoś salonu i sam się przekonasz. Gwarantuję że nie będziesz chciał oddać ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Te płyty Jimiego naprawdę piękna rzecz. Bardzo ładne wydania począwszy od jakości okładek, tłoczonych z solidnego kartonu, przez obszerne wkładki opowiadającymi historię poszczególnych remiksów i masteringu z bardzo fajnymi zdjęciami mistrza. No i na sam koniec sama płyta, solidne 180 gram, o doskonałej jakości dźwięku i świetnej dynamice.Do tego udało mi się strzelić fajny dil bo w media każda z tych płyt to koszt 199 zł..... a na emp 9 dyszek od sztuki. Co do Mansona nie jestem jakimś wielkim fanem ale jest kilka płyt które cenię bardzo, po całkiem przyzwoitej Pale Emperor, Heaven Upside Down wypada kapitalnie. Do tego bardzo cenię jakość płyt Mansona, przy nich można testować sprzęt i uwierz mi gdybyś posłuchał tego na porządnym stereo wyje.bało by Cię z butów. A Immolation polecam nadrobić bo przy epce Providence to dla mnie jedna z najlepszych płyt w ich jakże świetnej dyskografii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...